Orientálne vone z www.parfemy-exclusive.sk

bounty 28.07.09 10:02

Orientálne vone z www.parfemy-exclusive.sk

Prajem pekný den,

skúšali už niektorý z arabských parfumov od Sáry? Veľmi ma láka taký Mukhallat Al Oudh od Rasasi..


Reklama

Popelka 28.07.09 12:25

Koupila jsem parfémovaný olej od Rasasi Mukhallat al oudh, Attar Mubakhar a čekám další až dojde a to Amber Ood.Ty první dva jsou nádherné,dnes mám na sobě Attar a voní úžasně-ambra a trochu aoudu.Oba dva jsem kupovala na blint ale jsem moc spokojená. Očichala jsem Kashku,která mě zrovna moc nezaujala,krásná je, ale ne pro můj nos,připadá mi taková normální,nic co bych musela mít.Navíc EDP Kashka na mě vůbec nedrží,za chvíli je fuč,kdežto ty CPO na mě drží celý den.Ještě mám spadeno na Shatha Al Oudh EDP,to by mohl být krásný orient s dlouhou výdrží,tak objednám vzorek a uvidím,potom bych šla do celého balení. :lol:

bounty 28.07.09 14:53

popelka, a ten Mukhallat al oudh nie je príliš taky „sirupovy“? trosku mam obavy, aby som nevonala ako jahodovy lepkavy sirup, ale na druhej strane si viem predstavit, že bude vonať balzamicky sladko s jemnym pripomenutim ovocnych tonov.

Hailstone 28.07.09 15:45

Bounty vůbec se nemusíš u vůní bát nějaké ovocné ulepenosti.To je na seznamu poslední, co by se tam dalo hledat.Jediné, co tě může potkat je těžká závislost. Právě že úplně nádherné na léto. Drží se krásně u kůže a jakmile tě chytnou drápkem…nepustí a nepustí.Závislost už mám a nevím , kterou si mám objednat dřív… Ale co kdyby jsi vyzkoušela prvně vzoreček? Třeba ti nebudou sedět. Sára a Miro jsou úžasní lidé a profíci. Když si objednáš, tak ti Sára pošle určitě ještě vzoreček navíc a můžeš si vybírat a koupit jeden nebo všechny :lol: . Vidím, že Popelku už to taky laplo. :lol: :lol: :lol: :lol:

Popelka 28.07.09 19:22

Právě že není vůbec sirupový ani ulepený, je tam náznak ovoce ale s tím oudem fakt krása.Jak píše Hailstone mě to chytlo hned po prvním přivonění k CPO.Už mám objednaný třetí a jakmile tam dají další nabídku,tak bude další.jsou to fakt neskutečně krásné vůně nedají se jen tak k něčemu přirovnat.Navoněla jsem se ráno a stále voním a to dnes není teplo.Když je vedro tak voní úžasně intenzivně(ne vlezle) a dlouho. :lol:

bounty 28.07.09 20:09

dakujem za odpovede, viete akurat som mimo Bratislavy a vymyslam, co by som si dopriala noveho :-) urcite, ked pridem domov, hned nejake vzorecky objednam. podobne ako vy mam s tymto obchodom len dobre skusenosti.

malaeva 01.08.09 13:20

Taky mám několik vzorečků orientálních vůní od Sáry. Všechny jsou překrásné a zatím jsem nenarazila na žádnou, která by byla příliš intenzivní a obtěžovala okolí. Olejíčky jsem zatím nevyzkoušela, což chci napravit co nejdřív, protože podle ohlasů jsou možná ještě lepší než toaletní vody. A co se týče té „závislosti“, tak s tím souhlasím. Prostě nevím, kterou vůni si vybrat a nejlépe bych chtěla všechny.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama