Orientální (arabské) parfémy od Sáry z parfemy-exclusive

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Dalia 05.12.09 15:40

Ano, to je pravda. Dívala jsem se na jejich nabídku právě u těchto dvou značek. Ale také jsem obhlížela zda mají Zahra al Khalej. Na tu mám také zálusk a vím, že už delší dobu ji nemají. :cry:

derad 05.12.09 17:41
Dalia píše:
Zahra al Khalej. Na tu mám také zálusk
já taky
dien 05.12.09 18:39

Ja uz jsem nekolikrat davala link na arabsky obchod..www.zahras.com..zasilka dojde skutecne do 14 dnu, neplatila jsem nikdy clo a vse bylo v poradku az do teto zasilky..to musely asi nekde po ceste otevrit..ty ceny parfemu jsou neporovnatelne levnejsi oproti sare..no ta reklamace nevim, moc anglicky neumim a stejne jsem uz krome flakonku se zbytkem parfemu vyhodila, protoze bylo vsechno protecene a bedalo se to ani udychat. 8) ..ale na kuzi je makkah blend nadherna..

derad 06.12.09 09:57

Makkah Blend je neuvěřitelná vůně. ta dává slovu jemnost nový rozměr.

blackdakini 08.12.09 09:29

Arabské parfémy jsou dost zvláštní, proto se mi nápad prodávat hlavně vzorky nezdá nejhorší. Sama jsem si vzorky pořídila, použila s radostí (a zase si nějaké koupím), ale na nákup celého flakonu to nebylo. Jednak je vysoká cena, jednak bych určitě nebyla schopná vůni v nějaké rozumné době vypotřebovat.
Pokud jde o celnici (nebo poštu), mám zkušenost z dávnějších dob, kdy jsem studovala v cizině a posílala domů dopisy (maily ještě nebyly). Do každého dopisu jsem vložila nějakou drobnost, pitominku (fotky, samolepky, drobné šperky-šuntíky, atd.), ale myslím, že to dělalo adresátům radost. No a na jedné poště v jedné velké pražské čtvrti na to někdo přišel, takže co šlo přes tuhle poštu, tak přišlo „roztržené“, v plastové obálce, a samozřejmě vybrané (jak mi mnozí zde bydlící adresáti včetně mojí mámy psali). Tak jsem jednou poslala zvlášť tlušťoučkou obálku s dopisem ve stylu, „Kdo krade tyhle věci, atd. atd.“, no a musím říci, že to skutečně zafungovalo (ač jsem s tím moc nepočítala). Asi to vybírala nějaká pošťačka, no a aspoň takhle jí docvaklo, že o tom přece jen někdo ví.
Takže, reklamace má vždycky cenu, i když to už mnohé nevrátí. Jde o to dát najevo, že určité věci se prostě nedělají!!!

Melisa 08.12.09 21:43
derad píše:

Derade, jsi-li ten Radovan ze Sářiných stránek, tak máš poklonu za recenze…Ó ty poetická duše :roll:

derad 08.12.09 22:10
melisa píše:
derad píše:
Derade, jsi-li ten Radovan ze Sářiných stránek, tak máš poklonu za recenze…Ó ty poetická duše :roll:
ó děkuji http://yoursmiles.org/…ve/s0332.gif
nefervet 24.09.10 14:46

Minulý týden jsem si naslepo :whistle: objednala Nooru od Swiss Arabian a netrpělivě čekám, kdy dorazí. Až se s ní potěším, dám vědět!

Sendy 05.11.10 10:51

Tak jsem objednala a vyzkoušela

Jsem v parfémovém Edenu :lol:

Objednala jsem si CPO Noora a Mukhallat Al Oudh po 20ml a mám k tomu několik vzorečků.

Noora je překrásná, sladce dřevitá, cítím v ní snad stopy kalafuny, připomněla mi něco krásného z dětství. Pačuli je velmi umírněné, skoro neznatelné, zatímco smetanová čokoláda a medová sladkost velmi výrazné. Chce to nikoli rychle přivonět k zápěstí, ale pomalu a zhluboka nasávat ten čichový vjem a kdesi na pozadí se rozvinou další teplé tóny, jako kdyby se probouzely ty čichové buňky, které nikdy nepoužíváme v našich zeměpisných šířkách (možná raději).

Mukhallat Al Oudh je jiná. Dospělá, vážná, nekompromisní. Od počátku velmi výrazný oud ji činí typicky arabskou, čistou, mimořádně výraznou. Z ovoce snad nejvíce cítím broskev. Velice precizně namíchaná, složky se úžasně prolínají, hladí jako satén na kůži. Opět jedinečný čichový zážitek umocněný kvalitními složkami a úžasnou výdrží

Obě vůně jsem kupovala naslepo a obě jsou krásné a mám z nich velkou radost. :D

Vzorečky:

Mouad - krásná už po otevření zkumavky a před nanesením. Velmi výrazná. Plná sladkého zralého a šťavnatého ovoce, jako konec léta, kdy všechny plody hrozí přezráním, nakonec je pod tíhou strom neudrží a ony dopadnou ztěžka na zem, kde se rozplesknou a jejich vůně prosytí vzduch. Čekala jsem při testování, že mi vlétnou oknem vosy, ačkoli už dávno nelétají.

Arba Wardat - počátek je v umírněných citrusech, přirozených, žádné chemické náhražky, ty rychle ustupují kytici jarních květin kde dominuje první sezonní růže. Kdesi v pozadí snad cítím i zkaramelizované ovoce a možná pár lístků máty.

Khawla - další nádhera. A zase úplně jiná. S ostatními ji spojuje oud tentokrát ve spojení s mléčným mošusem. Je něžnější, umírněnější.

Nawaem - opět krásná. Na sobě z ní cítím výrazný mošus a zeleň oázy s kapkou sladkosti, ale ve složení není, možná je to těmi bílými květy. Vůbec nejde o silnou vůni, ale o dlouhotrvající smyslný, přesto romantický, zážitek. Hodně mi připomíná od Joop! Muse, ale pouze po první minuty, poté se vydá svou velmi originální a jedinečnou cestou.

Ahebbak - oslovila mne asi nejméně, je chladná, ostrá, ale paradoxně obecně dobře nositelná, není tak vyprofilovaná. Výdrž není špatná, ale přeci jen edp na mé kůži drží výrazně méně než cpo. Bude se jistě líbit těm, které tolik nemusí sladké vůně.

Vychutnala jsem si, jak se vůně rozvíjejí pomalinku, nespěchají, stejně tak jako obyvatelé horkých zemí odkud pocházejí. Jen lituji, že přichází zima, která těmto parfémovým šperkům nedovoluje tak vyniknout jako horké červencové slunce.

ajinka 05.11.10 12:01

Sendy , to jsou krásné a barvité recenze…!!

evik77 07.11.10 20:40

Sakryš, tohle jsem prošvihla:

http://www.parfemy-exclusive.sk/inshop/ … emy/#pol13

Už jsem tam hodně dlouho nenahlížela. Tak se přiznejte, kdo už nakoupil? :whistle:

Demeter 08.11.10 17:07

Tak nějak nevím. Ráda bych sice objednala, ale platit na Slovensko peníze předem a čekat co přijde se mi nějak nechce. Tím nemám na mysli obchod jako takový, ale poštu. U dobírky má pošta jasno - přijde-li balíček poškozený, nedostane peníze a jede se dál. Ale u předem zaplaceného zboží je to příliš velké riziko. Jaké máte zkušenosti? Ty popisy mě strašně lákají.

derad 08.11.10 19:08

u parfémů-exclusive nemusíš platit na Slovensko, ale normálním převodem na účet u ČSOB. kromě toho Sára (provozovatelka) kolikrát zásilky odesílá ještě před tím, než obdrží platbu.
nechal jsem si od ní poslat už spoustu balíčků a nikdy nebyl jediný problém - posílá to pojištěné.

Sendy 08.11.10 19:58

Zahra od Swiss Arabian není totéž co jste zde popisovaly jako Zahra al Khalej, že ne.

evik77 08.11.10 21:54

Demeter, Sára je seriozní obchodnice. Zásilky jsou skvěle zabalené, pojištěné a ačkoliv ze Slovenska, přijdou velmi rychle. U Sáry bych se objednat rozhodně nebála.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek