Ostrá vůně

Lela 22.02.08 15:26

Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli nemáte nápad jaká vůně působí ostře, a tím myslím třeba jako prudký vítr když jedete na kole z kopce, nebo jako jehlové podpadky. No prostě, asi tu představu neumím vyjádřit, ale nejvíc mi zatím za poslední dobu přišla ostrá Dior Midnight. Miluju orientály a hebké balzamické vůně, ale váhám, jestli se ke mně až tak hodí- myslím že jdou víc k tmavovláskám s medovým hlasem a kočičí povahou a já jsem energická blondýnka s ostrým nosem a názorem :)))))) a těma podpadkama, samozřejmě.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Samantha 22.02.08 15:46

Zkoušela jsi nějaké aldehydovky?

Irena 22.02.08 15:50

Asi bych volila chypré, zelenou nebo aldehydovou vůni. Ostrá mi připadá Miss Dior, klasická chypré vůně (les, pryskyřice, mech…), pak taky Vent vert od Balmaina (tedy „Zelený vítr“). Jako když šlapeš uprostřed zelených luk na kole proti větru. A White Linen od Estée Lauder, to jsou mokré povlaky plácající se v ostrém větru. Snad jsem pochopila, jak myslíš to slovo „ostrá“ - doufám, že jako „průbojná“, „dynamická“, „energická“…

Samantha 22.02.08 15:59

Ysatis, Safari, Mon Parfum, Amazing, Bandit…

Lela 22.02.08 16:04

Děkuji moc. Hned půjdu vše vyzkoušet. Miss Dior bohužel není pro mne. Ale moc mi vonívaly chypre, to jsem skoro zapomněla..Kdysi mi voněl Montana, ten už ale není u nás k sehnání.

Afrika 22.02.08 16:36

Ostrá je Lovely od SJP.

JitkaV 22.02.08 16:47

Giorgio Beverly Hills Red, ta je skutečně ostrá jako břit a po rozvonění krásná .

Lela 22.02.08 17:01

Jejda, ta je fakt ostrá!!!! Pamatuju si na ní jako nekompromisní, přes mrtvoly jdoucí jed. Ale byla jsem hodně mladá, když jsem jí zkoušela poprvé.

Lela 22.02.08 17:06

A ještě jedna otázka: myslíte si, že lze nosit vůně, které jakoby nevyjadřují osobnost ( v mém případě tu ostrost), ale ty, které se mi hlavně líbí ( balzamické)? Může vůně vyjadřovat i to, kým si přeji být, nebo doplnit tu složku, která mi třeba chybí?

Ada 22.02.08 17:12

Nosit můžeš co chceš :) Nesmíš se nechat tolik ovlivnit těmi povídačkami o vyjadřování osobnosti atd… Vůně má vonět, ne doplňovat tvůj psychologický profil ;)

Ronna 22.02.08 17:23

Přesně tak, žádná vůně z tebe neudělá lepšího člověka - v žádné oblasti. To můžeš jen ty sama. Spoléhat se na něco tak prchavého jako je vůně není rozumné. A navíc je to klamání okolí. Můžeš se navonět ultra sexy vůní, ale pokud se tak sama necítíš, tak klameš.
Vůně jsou tu pro radost z vonění. Takovéty fráze o dotváření osobnosti jsou jen marketingové triky.

Irena 22.02.08 18:40

Já myslím, že k Tobě patří to, co Ti voní a basta ;).

Mirka 22.02.08 18:46

Představa, že bych nosila něco, co mi nevoní a nějak „typově“ mi sedí? Jsem různě „znásilňovaná“ od rána do večera - od smrdících spolucestujících, hluku, smogu, otravných lidí, hulvátů, blbců. Ještě abych páchala násilí sama na sobě … fuj. Voním se, abych se cítila dobře.

atyzek 22.02.08 19:15
Lela píše:
A ještě jedna otázka: myslíte si, že lze nosit vůně, které jakoby nevyjadřují osobnost ( v mém případě tu ostrost), ale ty, které se mi hlavně líbí ( balzamické)? Může vůně vyjadřovat i to, kým si přeji být, nebo doplnit tu složku, která mi třeba chybí?

Zkusím odpovědět asi takhle. Tedˇv zimě moc ráda nosím kombinace oblečení zelená bunda, černá minisukně, zelené „maskáčové punčocháče“, a černé vysoké boty, no prostě army styl a k tomu nejraději Chanel. Vyloženě si v téhle kombinaci lebedím i když ze všech stran slyším že to jsou kostýmkové vůně. A atˇmi někdo zkusí říct že se to ke mě nehodí!
Myslím že když jsi taková osobnost (tedˇ myslím to jak se popisuješ) ze všemi svými charakterovými vlastnosti, tak si právě naopak budou lidé spojovat tu vůni s tebou, a vůně bude stejně ostrá jako ty.

Svatka 22.02.08 19:41

Procházela jsem úplně stejným dilematem. Taky se mi líbí orientální vůně. Univerzální vůně Chanel Allure se mi líbí na druhých ale ma mně mě z ní bolí hlava. V Trouble či Addictu si lebedím. A jsem rozchechtaná roztržitá blodýna. Nedělej si násilí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama