Overeny internetovy obchod.

Ivana 31 4.10.15 13:28

Overeny internetovy obchod.

Prajem krásny deň.Mala by som záujem o vuni Chanel Coco Mademoiselle EDP 100 ml.Nikdy jom ho ešte nemala,neviem jako by mal vonať.Chcem 100% original a budem si ho objednavať cez internet.Poradi mi niekto overeny internetovy obchod kde mam istotu že kupim original a nie padělek?Napište mi svoje či už kladne,nebo záporne skušenosti.Ďakujem.

Jitka77 4.10.15 13:44

@Ivana 31 Na liště nahoře je odkaz „hodnocení parfumerií“, tam si můžeš počíst. Každopádně rizikový je spíš nákup od fyzické osoby někde na aukru apod., kde ti někdo tvrdí, že je to nevhodný dárek, od kterého bohužel dotyčná nemá paragon, takže ho nabízí levně…

Nedá mi to ale abych neporadila něco jiného - sehnat si nejprve vzorek nebo odstřik vůně. Přece jen vždycky je riziko, že vůně nesedne, a unosit 100 ml je pak problém. Tady navíc nejde o právě levnou věc.

Ve zdejším katalogu najdeš u vůně dole možnost „nabízí“
http://www.arome.cz/…ademoiselle/

Vzorek je 1 ml vůně v malinké ampulce, odstřik většinou 10 ml, nebo se dá domluvit 5 ml. Z takového odstřiku se pak můžeš pár dní vonět (má rozprašovač) a uvidíš, jak ti vůně vyhovuje, jak se na tvé kůži vyvíjí… Tady na Arome bych se (u lidí , kteří mají vůně na poličce, zapojují se do diskusí, mají kladné hodnocení - to všechno uvidíš na jejich profilu) nebála, že někdo má sám pro sebe láhev s padělkem. Vzorek parfému se dá koupit i v některých internetových obchodech.

Váš příspěvek