Páčia sa Vám AUKCIE?

Stránka:  « Předchozí 1 2
WildOrchid 16.03.10 19:34

ano, a moc se to nechytlo myslim. Na ten flakon uz jsme byly vsechny navnadeny, tak to melo smysl, jinak u vuni myslim, ze to nepujde.

derad 16.03.10 19:34

taky si nemyslím, že by hrozilo, že se aukce stanou nějakou infekcí, která úplně vyřadí klasické prodeje :D

Alena 26.03.10 21:06

všeobecně aukce moc nemusím, pokud je to jen trochu možné, tak např. na aukru nejraději beru „kup teď“

Maty 31.03.10 16:08

Mně osobně aukce nevadí,ale sama se nezúčastnuji.
Před lety jsem jednu dobu řádila na Aukru,byl to adrenalin,ale ted už jsem v klidu.
I v klasické inzerci mám někdy nervy jestli jsem první zájemce :lol:

pipisek 01.04.10 18:29

Ani mě aukce nevadí…mám hranici v přihazování, přes kterou nejdu. Takže buď se zadaří a nebo ne a ani mě to nemrzí, protože už by to bylo moc peněz…

Bea 12.09.10 11:45

Já jsem jednoznačně pro aukce, tedy aby souběžně prodejce mohl zadat „kup teď“ i dražbu, nebo jenom „kup teď“, nebo jenom aukci, přesně tak, jak je to na Aukru, ať si prodejce zvolí, co mu libo dle nátury.Pro mně je aukce příjemný adrenalín.

Dalia 25.04.11 11:39
dias píše:
Na Arome NE.

A vidím, že se to tady stává módou, což se mi nezdá nejvhodnější, protože tahle databáze (byť téměř dokonalá) na to moc dobře vybavená není.

Pochopitelné to bylo u věcí typu toho (s prominutím) lepšího těžítka s prázdným flakonem, kde bylo cenu asi opravdu těžké odhadnout, ale u běžně dostupných vůní je to asi jen opravdu nadstandardní (a to myslím jako eufemismus, raději tedy napíšu zbytečný) pokus o adrenalinové hry :roll: .

Sdílím názor dias.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek