Paco Rabanne 1 Million

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Arnika 22.12.09 09:58

Je to krásná vůně, ráda bych ji koupila pro 18tiletého syna. K němu by se hodila, ale na mém příteli (45 let, sportovní typ,) si ji neumím představit. Klidně bych ji nosila sama, je fakt krásná.

marc 22.12.09 15:42

vůně mi také přijde příliš „metro“…i když nehezká jistě není. a vlastně mi nepříjde charakterem až tak vzdálená od black XS pour homme - (ta je víc „jahodová“, pěkná a líbivá)… ale ten design „miliónu“ je otřesný kýč…

Arnika 23.12.09 10:48

Jak už tady někdo psal, je to podle mě vůně pro fakt mladého kluka - neumím si ji představit na někom starším, nebo na vyloženě mužném typu, ani mi moc nejde třeba k elegantnímu, formálnímu oblečení. Můj syn by ji moh mít - bude mu 19, dbá o sebe, ale do metrosexuála má tedy daleko, oblíká se takovým tím ležérním sportovně-elegantním stylem. Možná mu ji koupím k narozeninám a budu si ji půjčovat!

1Miru 26.12.09 06:53

…mně se moc líbí!,
pravda - není to typická vůně pro drsňáka, ale
když ji nosí ten správný typ chlapa
(…trochu hráč,
„kluk“ o trochu víc,
se životem rváč, …a v hodně soukromejch chvilkách - něžně drsnej chtíč…)

• je úchvatná!…
renyš 26.12.09 11:39

„Něžně drsnej chtíč“, zní jak děsnej kýč.
Tento PR se mi líbí. Prostě hezká vůně.

1Miru 26.12.09 14:47

…asi jo..?. :roll:

(jsem nenaparavitelná romantička..!,
ale ta vůně je na chlapovi fakt moc hezká!) :D

verunka2201 27.12.09 15:34
1Miru píše: …mně se moc líbí!,
pravda - není to typická vůně pro drsňáka, ale
když ji nosí ten správný typ chlapa
(…trochu hráč,
„kluk“ o trochu víc,
se životem rváč, …a v hodně soukromejch chvilkách - něžně drsnej chtíč…)
  • je úchvatná!…

Miru, napsalas to skvěle!
Nevím, jestli je to kýčovité, ale tu vůni to podle mne vystihuje dost dobře, jo, líbí se mi to :wink: :D

(A líbí se mi moc i vůně samotná, pořád koketuju s myšlenkou, že si ji pořídím pro sebe :oops: )

plevanka 17.04.10 14:02

Jen škoda že má tuhle vůni už kde kdo, náš skladník na ni těžce ujíždí hahaha

verunka2201 17.04.10 21:38

Já jí necítila na nikom :( Nemám vůbec dojem masovky…

vixen 18.04.10 09:20

Považuji ji za unisex, pro mě tak vyznívá. Souhlasím v tom,že je moc hezká. Jako masovku ji nevnímám, spíš zde na fóru ji vlastní více lidí.

IrcaL24 18.04.10 09:41

Super zajímavá vůně. Vyzkoušej http://www.a-parfemy.cz. maji ho skladem skoro pořád a maji tam i recenzi a tušim, že i složení atd. Mrkni na http://www.a-parfemy.cz/…million.html. Zdravim:-)

verunka2201 18.04.10 10:21

Další propagátor nějakého e-shopu?? :roll:

Vixen: jo, vidím to taky tak :) Říkala jsem si, že když se nebude líbit přítelovi, pořídím si aspoň odstřik sama pro sebe… a nejspíš to tak i dopadne 8)

jerry 18.04.10 10:26
verunka2201 píše:
Další propagátor nějakého e-shopu??

JJ - už jsem to psala i do jiného vlákna. A jestě propaguje e-shop, na jehož stránkách se to jen hemží pravopisnými hrubkami.

funeris 26.05.10 16:51

ja som si vonu tohto skvostu okamzite zamiloval,je mojim velkym favoritom.zo zaciatku dost sladky,potom sa krasne rozvinie do vone cigary a tutti frutti,zvlastne prirovnanie ale tak sa mi tato vona javi.ma vynikajucu vydrz ,akurat cena je riadne premrstena.

FlirtBoy 27.05.10 01:20
funeris píše:
potom sa krasne rozvinie do vone cigary a tutti frutti
:vomit:
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek