Paco Rabanne Black XS

demon 18.01.10 21:55

Paco Rabanne Black XS

Ahojda,

piště sem prosím svoje názory na Paco Rabanne Black XS. Mě ta vůně přijde úžasná, ale jenom jako vůně, na muže se mi moc nehodí. I když bych si ji rád koupil jen abys si mohl čuchat k lahvičce. :lol:

Hlavně mi přijde, že plný charakter té vůně je cítit jen z bezprostřední blízkosti, když si člověk rejdí nosem po kůži, ale v normální vzdálenosti kde se od vás lidé přes den obvykle nacházejí je už cítit jen taková nanicovatá nakyslost toho citrónku.

Reklama

derad 18.01.10 22:51

já ji nosil docela dlouho, než jsem ji dal dál. pro každého (chlapa) opravdu není, ale kdo si na ní troufne, může sklidit i pár komplimentů (od žen :D)

odvážná, netradiční a trochu chemická.

haifa 01.06.10 17:08

Dnes jsem zrovna tady na foru psala , je úžasná, muži jsou v ní k sežrání i můj 16 letý syn ji má jako n.1 , je sladká ale jinak než dámské, ale občas se taky šplíchnu .Neznám nikoho komu by nevoněla.

Sára 05.09.10 14:35

podle mě je to velmi zajímavá vůně - mohla by být klidně unisex, cítím v ní jahůdky, manžel ji používal kdysi hodně, dnes již sem tam ale pořád říká, že mu moc voní.

FlirtBoy 05.09.10 15:13
haifa píše:
Dnes jsem zrovna tady na foru psala , je úžasná, muži jsou v ní k sežrání i můj 16 letý syn ji má jako n.1 , je sladká ale jinak než dámské, ale občas se taky šplíchnu .Neznám nikoho komu by nevoněla.

podle popisu bych byl možná první adept na roli toho, komu by PR Black XS nevoněla 8)

derad 06.09.10 05:08

tobě by se z ní srolovaly ponožky Flirte.. :D

estelle 07.09.10 17:45

U nás mala dosť veľký úspech. Pokúšala som sa ju nosiť aj ja, lebo pánske vône s obľubou využívam, ale pre mňa je to romanticky temná vôňa pre muža, takže „splynutie“ sa nekonalo.

haifa 21.09.10 09:42

:D syn stále s oblibou nosí , zatím vede už 15 měsícu.

Blaxx 08.05.11 03:17

osobne jim mam take a prijde mi strasne slaba , hlavne teda oproti 1 millionu … musim se furt strikat protoze to necitim a cejtim se smradlave… to milliona striknu a vim :) hlavne pro mlady kluky je super , par komplimentu uz bylo :) je mi 15

haifa 08.05.11 12:25

Určitě jsi zkoušel Black XS - to co popisuješ vypadá spíš na XS :conf:

Blaxx 11.05.11 10:53

stoprocentne to je ten black , je kupovanej na letisti tak to snad neni zadny smelo , mozna je to jen subjektivni dojem :conf:

donsalieri 12.05.11 08:43

Pro mě je to skvělá letní, trochu rozjuchaná vůně, se solidní výdrží. V určitém čase se trochu pohybuje na hraně „tutti-fruttiovosti“, ale osobně ji pro mě nikdy nepřesáhne, cítím tam spíše to lesní ovoce. A v drydownu je to velice příjemné.

Nejhorší na Black XS je bezkonkurenčně ten oficiální popis.

mirkanovotna 24.05.11 19:06

Tento parfém jsem si zamilovala.

brukev 07.09.11 14:15

Trochu se svezu s tématem.

Pomalu a jistě mi dochází voda po holení Paco Rabanne: XS Pour Homme. NE Black XS.

Těžko určit, která ze složek mi voní primárně, ale napadají Vás nějaké jiné tipy na vůni po holení?

Nemám rád nové metrosex vůně, nic bonparového.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama