Padání vlasů

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Elalice 3.4.17 08:09

@prokera zcela jistě, Peti… Mám teď dobre zkušenosti s propolisem a mateří kašičkou. To jediný mi zabralo. A že jsem toho vyzkoušela opravdu hodně.

prokera 3.4.17 09:46

@Elalice To je dobře Ali :palec: ! Mě nezabralo nikdy nic - muselo se to tělo srovnat samo, jinak jsem byla se vším marná :think: a to jsem zkusila opravdu kde co za těch 7 let. Přestala jsem to řešit a taky to má něco do sebe :D , nejhorší je ten stres kolem toho… :think:

adaja111 4.4.17 08:57

nevykladajte si to zle, nejdem robiť reklamu, toto je moja osobná skúsenosť. Ako asi každá z nás aj ja mám v roku obdobia, zrejme viac stresové ako by som chcela, a odráža sa to mimo iného aj na mojich vlasoch…padajú a padajú, chumáče nachádzam všade ( ešteže mám blond vlasy, ktoré až tak nevidno za parketách :mrgreen: ) tak som asi pred 6 rokmi siahla po kúre ( len na internete dostupná, kamenný obchod nie je) Salon textures…
https://www.vlasovakura.sk/…lon-textures
predávajú LEN šampón a LEN kondicionér, nič iné na stránke nenájdete spolu stoja tieto dva prípravky cca aj s poštovným 42 €vri…ja som používala tak ako sa má, 15 min. šampón na hlave, zmyť a kondicionér 5 minút, zmyť a hotovo…áno možno zbytočný proces, ale ja som vyskúšala a…nemôžem povedať, že zázrak, ale vlasy naozaj prestali padať ( cca po 1 mesiaci užívania) a po dobratí druhej sady som pozorovala ras a hlavne zahustenie vlasov…za mňa kvalitný prípravok, ale babenky PODOTÝKAM čo bolo dobré mne, nemusí sadnúť inej… :mavam:

Elalice 4.4.17 09:20

@adaja111 jsem ráda za Tvůj příspěvek, člověk si rád přečte, co druhému pomohlo a zjistí, co je na trhu. Já sama používám šampon Plantur39, předtím jsem měla Alpecin a zdá se, že opravdu se padání zastavilo. Jak jsem psala, zobu k tomu ten propolis a mateří kašičku a jsem ráda, že se to zastavilo. Měla jsem hodně vlasů, teď jsem tak na půlce, ale stále zůstává dost. Ale takové vlasy, jaké jsem měla předtím už asi mít nebudu. Žádné nové podrůstky, žádné nové vlásky bohužel nerostou. A s tím stresem s Tebou souhlasím, stres je prý zabíják pro vlasy.

adaja111 4.4.17 09:30

@Elalice áno najhorším faktorom pre padanie vlasov je práve ten STRES!!! a bohužiaľ žijeme s ním dennodenne :( …pár dní dovolenky nepomôže, to by sme sa museli vrátiť do detských čias… :nevim:

Elalice 4.4.17 09:40

@adaja111 V období toho největšího padání mě dost pomohl i Methionin, poradil mi to František @Frantatata, za což mu patří velké díky :kytka: . Užívala jsem ho asi půl roku. A doporučila jsem to i švagrové a kamarádce a také velká spokojenost. Dokonce švagrová + neteř ho berou stále, tvrdí, že jim po něm rostou rychle vlasy a jsou kvalitní.

adaja111 4.4.17 09:44

@Elalice
to sú tablety alebo prípravok na vlasy? ten methionin?

Frankie 4.4.17 12:26

@Elalice @adaja111

https://www.lekarna.cz/…0mg-tbl-100/

Dostatečnou dávku methioninu asi nebudou mít vegetariáni.
Podívejte se, kolik obsahuje jedna tableta tohoto a vašeho přípravku.
Třikrát denně 0,5 g L-Met neberte trvale, přečtěte si leták, jak dlouho smíte.
Přidal bych pangamin, zinek, panthenol, déčko a ještě lecithin, jedl listovou zeleninu a pil čaj z přesličky…, kdybych našel čas. 8)

John_Nw 4.4.17 13:44

S methioninem radsi bacha, je davan do souvislosti se zvysenym risikem vzniku nadoru.

Elalice 4.4.17 17:19

@John_Nw fakt? no, tak to teda v mém případě asi udělal methionin své :zed: :,( Už ho nechci ani vidět, užívám si teď dost trápení… Achjo :,(

John_Nw 4.4.17 20:36

@Elalice To se nikdy neda s jistotou rict, proc to cloveka potkalo. Nikdo nevi, proc takovou nemoc dostal. … na druhou stranu methionin potrebujeme, je to esencialni aminokyselina. Potrebu je lepe pokryvat potravou, doplnkum bych se radeji vyhnul. … Ber to jen jako informaci a nikoli jako dopruceni, nejsem lekar.

https://en.wikipedia.org/wiki/Methionine

https://www.healthaliciousness.com/…ne-foods.php

http://www.naturalmedicinejournal.com/…-and-control

EvulinkaH 5.4.17 10:13

Já jsem teda proti vypadávání vlasů vyzkoušela kdeco-přírodní, chemické, lékárenské, kadeřnické, … . Všechno se srovnalo, když jsem radikálně změnila jídelníček a začala masírovat pokožku hlavy s přípravkem Bioaquanol U(https://www.lekarna.cz/…rustu-250ml/)- stojí pár korun, pěkně voní a má něco do sebe. Chce to ale pravidelnost.

ava8 5.4.17 10:34
@EvulinkaH píše:
Já jsem teda proti vypadávání vlasů vyzkoušela kdeco-přírodní, chemické, lékárenské, kadeřnické, … . Všechno se srovnalo, když jsem radikálně změnila jídelníček a začala masírovat pokožku hlavy s přípravkem Bioaquanol U(https://www.lekarna.cz/…rustu-250ml/)- stojí pár korun, pěkně voní a má něco do sebe. Chce to ale pravidelnost.

Prosím tě, a nemastí se po něm hodně vlasy?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek