Padání vlasů

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Elalice 05.04.17 11:24

@EvulinkaH Včera jsem byla u kadeřnice se objednat na barvení, jelikož už to mám vpředu šedivé a dám si barvu bez amoniaku a bavily jsme se o padání vlasů a ona mi říkala, že mám dlouholeté dobré zkušenosti s ricinovým olejem. Prý po něm rostou i řasy a obočí… Máte také někdo s tím zkušenosti?

EvulinkaH 05.04.17 11:47

@ava8 mastí se díky tomu masírování. Ten přípravek je na alkoholové bázi.

Scherie 06.04.17 09:43

Já jsem dala na radu kanálu na youtube Beauty by Katty, kde radila na padání vlasů ze stránek Phytosu udělat směsku - ricinový olej, olej z pšeničných klíčků a silici Bay, nahřát, dát ke kořínkům, zabalit do folie a ručníku a nechat třeba hodinu. Moc na padání vlasů netrpím, ale začaly mi podrůstat nové vlasy a celkově jsou vlasy hebčí a lesklé, tak zkuste:-)

EvulinkaH 06.04.17 12:49

@Elalice taky jsem to slyšela, ale osobní zkušenost nemám. Jestli si dobře pamatuji, tak riciňák voní poněkud zvláštně.

adaja111 07.04.17 08:11

@Elalice
moja mamina pracuje roky ako zdravotná sestrička, vždy nám nosievala z práce trošku tohoto oleja a my so ségrou sme si ho aplikovali ako zábal na vlasy…výborná vecička, myslím si Alička, že kaderníčka ti hovorila pravdu :palec: , asi treba vyskúšať…ovšem.....nikdy, podotýkam NIKDY!!..nečakajme zázraky! ( tie sa nekonajú, iba ak pri predĺžení vlasov :mrgreen: )

Phalaen 17.04.17 22:50

@PavlinaKorandova Hele to si vážně myslíš, že jsme tu všechny tak blbé, že ti tu reklamu žereme??
Ne. Máme plný zuby podobných nováčků, co se zaregistrujou na AROME(!)a hned vymetaj témata, který nemaj s vůněma nic společného a rozdávají svoje moudra.

Seber si to a padej!

prokera 18.04.17 07:05
@Phalaen píše:
@PavlinaKorandova Hele to si vážně myslíš, že jsme tu všechny tak blbé, že ti tu reklamu žereme??
Ne. Máme plný zuby podobných nováčků, co se zaregistrujou na AROME(!)a hned vymetaj témata, který nemaj s vůněma nic společného a rozdávají svoje moudra.Seber si to a padej!

Taky to tak vidím :? .

Eunika 18.04.17 07:42

@Phalaen @prokera
Forcapil znám a mám s ním jen dobré zkušenosti. Proti vypadávání vlasů je super.

Také dělám reklamu? :roll:

Phalaen 18.04.17 09:04

Řeč je o „fenoménu“ nově zaregistrovaných „Aromaček“, které tu kvůli vůním vůbec nejsou, je to jen profil založený kvůli reklamě.
Zkušenosti běžných uživatelek jsou něco úplně jiného.
Proč na to vlastně reaguju… :roll:

Hermesfan 18.04.17 09:09

@Phalaen

je to tu napäté že niekedy mám dojem že stačí iskra a vybuchne celé fórum. Obviňujeme sa en block.

Phalaen 18.04.17 09:49

Nechápu, proč tyhle uměle vytvořené profily admin nemaže.
Je to fejk, který sem nepřišel kvůli zájmu o vůně a poličku, ale zasvinit to tu reklamou, které je tu i bez toho až dost.
Někdy jsou tihle trollové tak blbí, že to nacpou rovnou do několika (samozřejmě neparfémových) témat najednou. :zed: :pocitac:

Tohle není o žádném obviňování - je to tak do očí bijící a ubohé, že nevím, jestli se smát nebo brečet.

prokera 18.04.17 11:46

@Eunika To klidně dělej, u tebe to bude působit důvěryhodněji :) , ale v tomhle případě je to nejspíš jasné :? …

marta_la89 25.07.17 11:36

Zkoušela si začít užívat omega 3 mastné kyseliny? Mně se po nich padání vlasů dost zastavilo a také používám kopřivový šampon. Někdy mi vlasy vůbec nerostly a nyní rostou normálně. Je taková stránka padanivlasu.org , tam se píše o všem, co souvisí s vlasy, najdeš tam i recenze na produkty a šampony, tak tam určitě najdeš dobré informace a možná řešení tvého problému :-)

EmmaLark 25.03.18 09:50

Já mám problémy se štítnou žlázou (léčím se pro hypofci už cca 10 let), jsem rok po porodu, kojím, prodělala jsem před cca 7 lety mononukleózu, v rodině máme hrozně nekvalitní vlasy, které jsou řídké, padají a navíc se hodně mastí. Takže si asi dovedete představit, jaký mám problémy. Vyzkoušela jsem fakt všechno možný - přírodní šampony, šampuky, no poo metodu, drogerku, profi, tuhý šampony, spoustu vitamínů z lékárny a nic.
Pak jsem začala jíst zdravě - hodně ovoce, zeleniny, minumum masa, živočišných výrobků, hodně ořechů, semínek, piju každý den lžíci nějakého oleje (momentálně konopný olej), dávám si zábaly (kokosový olej, arganový olej, olivový, co se najde doma prostě), jím hodně luštěnin, masíruju si pokožku hlavy, přelívám si vlasy zředěným jablečným octem a hlavně si vlasy nemelíruju a nechávám odrůstat! Ještě zkusím ten riciňák, ten by mohl být fajn.
Každopádně si myslím, že nepomůže žádná kosmetika, ale jen zdravá strava, sport, relax, žádný stres apod. Ale každý si musí najít, co vyhovuje zrovna jemu.

Andrea MP 18.06.18 18:59

@EmmaLark myslím, že je to přesně jak říkáš. Je to zkrátka tím, že narušený vlas už prostě nic nezachrání. Všechno je to o tom, jak vlas vyroste, což je právě ovlivněno genetikou a také tím, co jíme. Všechny ty regenerační šampony pak pouze „zacelují“ nebo vyplňují narušená místa a postupně zase mizí, takže nejde o regeneraci jako takovou, jako spíš jen o chvilkovou záplatu, která zmizí stejěn rychle jak odložíte daný produkt.

Samozřejmě některé produkty umí „zahladit“ opravdu skvostně, ale z poškozeného vlasu zdravý vlas už zkrátka nikdy nebude. :-?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek