Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

Reklama

Frankie 20.02.18 14:14

LACOSTE: EAU DE LACOSTE (2013)

Rei 20.02.18 14:14

@Frantatata Tak kvalitu jsem předpokládal, že bude odpovídající řadě Essence, což je. A vůně je alespoň pro můj nos zatím hlavně bergamot (opravdu krásný) se zázvorem, které zajímavě doplňuje muškátový oříšek. Na jaro jak dělaná. Vy, jste zatím také mile překvapen?

@LVXifer Noble fig je parádní vůně, jen úplně v největším horku bych asi taky nenosil, i když minulý rok se mi stalo, že v jeden podvečer kdy bylo horko a chvilku předtím zapršelo zavoněla opravdu jako kdyby byl někde poblíž fíkovník. Do horka je fajn i Bright Neroli

Ps: teď už jen aby naskladnili Amber Essence ;-)

LVXifer 20.02.18 14:30

@Rei
Noble fig je fajn,ale vazne je na mne dooost tazka,ako prezrete figy :-) Tester radiant bergamot som nakoniec odklikol aj ja,dobrej citrusovky nikdy nie je dost.uvidim a tesim sa.

Frankie 20.02.18 14:57

@LVXifer @Rei
Fig jemnou rukou, v zimě mi sedl více.
Vidím tam podobu s Méditer. zahradou (i tu preferuji v zimě, v pořádném mrazu).
Ovšem podotýkám, zakousne se, drží a nepustí. :-)

Frankie 20.02.18 15:17

@Rei

V této fázi dokáži zadeklamovat, že mi byl při prvním testu příjemný, i když.
Choval se krom úvodu až moc decentně a kultivovaně jako krotký gentleman.

Upřímně, čekal jsem přece jenom nějaké dobrodružství, že bude více zářit, smát se, svítit až zbrunááááátním!!!

Nosit a zkoušet ho hodlám úplně v jiném ročním období, kam nepochybně patří…

Rei 20.02.18 17:16

@Frantatata Souhlasím, že se alespoň v tomto počasí jedná o kultivovanou vůni, která nikoho neurazí. Možná to dobrodružství bylo očekáváno tím jak byla vůně dlouho k nesehnání a člověk po ní toužil :think:

Frankie 20.02.18 17:30

@Rei
Ještě vypátrat, čemu je nejvíc podobný, pokud někdo na fra tvrdí, že Muglerovi Cologne, je jednoduše vedle.

therion 21.02.18 17:01

Takže dnes mi z maisonparfum.com prišiel nádherný ambrový Akkad. :inlove:

ddavid 21.02.18 21:20

Ferrari Radiant Bergamot

:oops:

Příspěvek upraven 21.02.18 v 21:56

Cid1204 21.02.18 21:28

Dnes došel Annayake Undo a další 3 dámské parfémy od Annayake. Jsem příjemně překvapený kvalitou všech vůní. Japonský charakter všech Annayake vůní je zřetelný (bambusy, zelený čas, lotus, citrusy), což na jednu stranu znamená, že se nekoná nic revolučního, na druhou stranu víte, že jste pořídili vůni, kterou můžu v klidu dát svojí máti nebo sestře a +/- se jim trefím do vkusu. Undo není nic revolučního, nicméně mix bergamotu, zeleného čaje a koriandru je příjemný. Deklarovaný tabák ani Levanduli příliš necítím ( na těch je postavený Tomo) . Výdrž vůně je dostatečná. V 13hod jsem aplikoval na ruku a v 18hod jsem se vracel z práce a i po cvičení jsem vůni pořád cítil. Za mě :palec:

Frankie 21.02.18 21:33

Dovolil bych si toto téma uzavřít se závěrem, který většina z nás snad pochopila a akceptovala, že vůně by se měla zkoušet a nosit v úplně jiném období.
Třeba obrátíme. :think:
Za sebe se zdržuji dalších komentářů, jeví se mi unfair.
Osobně se pro změnu v letních časech dusím Opiem pour Homme EDP, resp. vůbec by mne nenapadlo tuto lahůdku v parnu nosit nebo ji považovat z naprosto obráceného důvodu za špatnou…

Frankie 21.02.18 21:42

@Cid1204
Něco Vám v textu naskočilo jinak.
Upřímně, mne po lotosu bolí hlava, ale na druhou stranu třeba Dominguez Agua de Bambú se líbí dokonce mé mámě (zelený čaj, bambus, bergamot atd.).
Poshromáždil jsem na polici poměrně dost vůní z těch končin, a(le) ani jednu z nich nepovažuji za vyloženě špatnou (ty jsem si nekupoval). ;-)

imperator 27.02.18 00:57

Poctive 80tkove bylinky… za 11,6 eura netester - vona perfektna, vydrz tiez :dance:

hromar 27.02.18 17:20

Ferrari

Tak jsem si vyzvedl fík a radiant. JIž podruhé jsem se nechal zlákat ódami. A naposled. Současná mainstreamová produkce je fakt děsivá. Před pár lety to bylo ještě celkem v pohodě. Nebudu se rozepisovat o vůních, nestojí to za to.

Jirka84 27.02.18 18:07

@hromar
Takže jsem udělal dobře, když jsem Radiant na základě zdejších zklamaných reakcí raději ani nevyzvednul? ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 266 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama