Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

chimaera 19.05.19 13:01

No jo:), to nic, na to bych byla zvyklá - v dámském slevovém je v bledě růžovém podobné:D Ale je od Tebe milé, že jsi mi napsal (já tu opravdu byla OT), i když jsi to nevyužil :hug:

Hanka H 19.05.19 13:07

@chimaera Já děkuji :rose: - a už o Emirovi přemýšlím - šel by jako dárek slepák? Potenciální obdarovaný s úspěchem nosí citrusové arabky i oudovky všeho druhu :think: .

Frankie 19.05.19 13:39

@Hanka H
Slyš, aby potenciální potenciál nebyl z ní zklamán.
Přečti si, že to voní jako nemyté nohy (téměř), někdo zpochybňuje projekci a výdrž a několikrát tady zazněly při jiných příležitostech podezřele levné nákupy u slovutných parfumérií.

hromar 19.05.19 13:51

@Frankie @Hanka H na profi-parfemy.cz jsem kupoval již mnoho vůní, všechno niche a kvalita je bezproblémová. Svého času takové ceny mělo i Notino na „jedenklik“ . Nicméně naslepo bych Emira fakt asi nekupoval. Ona není oudovka jako oudovka, ale to není třeba tady vysvětlovat :-)

Hanka H 19.05.19 14:03

@Frankie @hromar O těch nemytých nohách jsem to četla - nicméně beru to s nadhledem (nehledě na to, že někomu smrdí nohy bez ohledu na intervaly mytí :lol: :cert: ). Na profi - p. jsem také už kupovala (a i „podezřele levné“ kousky) - bez problémů. Nicméně budu raději zdrženlivá - děkuji za rady. :rose:

Rosa N. 19.05.19 14:19
@Hanka H píše:
@Frankie @hromar O těch nemytých nohách jsem to četla - nicméně beru to s nadhledem (nehledě na to, že někomu smrdí nohy bez ohledu na intervaly mytí :lol: :cert: ).

Mytí nepomůže, stačí si uvědomit odkud rostou.. :-)

Frankie 19.05.19 15:02

@Rosa N.
A tam spatřuješ přímou či nepřímou úměru? :think:

nemo970 19.05.19 20:54
@Hanka H píše:
@chimaera Já děkuji :rose: - a už o Emirovi přemýšlím - šel by jako dárek slepák? Potenciální obdarovaný s úspěchem nosí citrusové arabky i oudovky všeho druhu :think: .

Ano, pro takového bez obav. Mám 12 ml originál miniaturku a kdyby mi nikdo neřekl, že tam je oud, tak by mě nenapadlo ji oudovkou nazvat. Co cítím, je hutný lektvar z kandovaného pomeranče s přídavkem gerania pro nahořklou svěžest a pár kapkami citrónu pro jiskru. :orange:

JosefKamil 20.05.19 17:43

Kupoval jsem minulý týden, už po ní pokukuju dlouho a když se objevil tester za 670 Kč, byla to povinnost. :-)

hromar 20.05.19 21:37

@JosefKamil zcela jistě to je povinnost :-D Gratuluji. Mám podezření, že Tom Ford svoje Neroli Portofino obšlehnul přes kopírák, jen trošičku přidal na výdrži.

JosefKamil 21.05.19 00:42

@hromar
Asi máš pravdu. Řekl bych, že v Neroli Portofino je intenzivnější a ostřejší citrusová hořkost a udrží se déle naživu. Kdežto Mugler Cologne časem přechází do méně výrazných jemných kytek s náznaky citrusů. Alespoň na mně.

hromar 21.05.19 18:33
@nemo970 píše:
Ano, pro takového bez obav. Mám 12 ml originál miniaturku a kdyby mi nikdo neřekl, že tam je oud, tak by mě nenapadlo ji oudovkou nazvat. Co cítím, je hutný lektvar z kandovaného pomeranče s přídavkem gerania pro nahořklou svěžest a pár kapkami citrónu pro jiskru. :orange:

Já mám teda zcela jiného Emira :lol: . V začátku je drsný syrový oud posilněný geraniem, což je podle mne kombinace jen pro někoho. Vytváří to takovou tu suchou směs, která je jen mírně, upozorňuji mírně zaoblená citrusy. A oud vnímám až do konce, kdy na kůži stále zůstává. Na druhou stranu o smradu určitě nemůže být řeč. Ale rozhodně je to spíše arabská než evropská oudovka. Tak ji vnímám já ;-)

nemo970 21.05.19 22:27

@hromar Asi jsem měl napsat, že ty mé vjemy se týkají toho, co jde do prostoru. Hned zblízka se dá samozřejmě vyčenichat více (pár minut ze startu a hned u kůže se tam dá najít i něco jako kapka benzínu :think:), ale jinak si za tím stojím. V prostoru je jen příjemný, kulatý.

Jirka84 05.06.19 20:28

MDCI Invasion Barbare

Dlooouho byl v tužebníku 8-)

Medojedka 05.06.19 20:47

@Jirka84 Krásná vůně, také jsem ji kdysi chtěla… Gratuluji :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Další »
Váš příspěvek