Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

Jirka84 13.1.20 09:19

@1rožec
Gratulace, Taklamakan je parádní :palec:
Já včera objednal vzorek Panthea Iris, jsem doost zvědav :think: 8-)

1rožec 13.1.20 19:20

Pantherea Iris

@Jirka84 Na Pantherea Iris jsem take zvědavý. Vzhledem k tomu, že je celkem nová (2019), vyzkouším ji ve své oblíbené niché parfumerii v Německu. Recenze na parfumo.de jsou vesměs skvělé. A pro kosatcovky mám slabost.

hromar 13.1.20 22:40
@1rožec píše:
SHL:
Taklamakan (flakon)
  • odstřik Soleil de Jeddah
  • vzorek 2022 Generation man

:palec:
Nevěřím, že si nepořídíš Slunce z Džidda (nebo z Džiddy?, jen Allah ví jak se to skloňuje :lol: )

1rožec 14.1.20 05:10

@hromar Slunce Jediů vyzkouším, těžko říct jestli přejdu zůstanu na temné straně síly :lol:

Nebo svitne na světlejší zítřky? ;-)

Seznam vůní, které jsou na mé kůži skvělé a léta je chci koupit je dlouhý a rodte ;-)

Suramajstr 14.1.20 19:39

Dneska dorazila objednávka se Swiss Arabian- Shaghaf Oud Abyad , zatím zklamání, nesedla mi. Dostane šanci, ale zatím to vypadá, že se sbalí a půjde :lol:
Swiss Arabian -Shaghaf Oud to už mi voní víc, i když na mě moc šafránu a málo růže :rose:
Swiss Arabian -Kenzy po prvním přičichnutí jsem si vybavil bonpari ", po chvíli už mi to přišlo jako "aviváž ", sladká, ale krásná, tahle se povedla :inlove:

nemo970 15.1.20 08:09

@Suramajstr Swiss Arabian- Shaghaf Oud Abyad - štíhlejší Amouage Interlude Man - na současné jarní počasí asi není, počkal bych až nasněží ;) ale kdyby ne, tak s prodejem asi nebudete mít problém :)

Frankie 15.1.20 10:37

@Suramajstr
Zkoušel jsem ji několikrát v teplém období roku (v době po šťastném nákupu, byla nedostatková), a to té vůni nesvědčí.
Nepřesvědčila mne, zdála se mi nanicovatá, bez vývoje.
Na druhou stranu věřím, že pokud si někdo chce koupit něco od Swiss A., tak ani moc neprohloupí, 3 krát potvrzená osobní zkušenost.

Suramajstr 15.1.20 15:03

@nemo970 pro tu podobu s Amouage jsem jí i kupoval, páč ten mám rád, tak jsem jí chtěl schválně vyzkoušet. Ono se letos chystá sněžit? proboha jenom to ne :lol: a vykání opravdu není nutnost
@Frankie podle recenzí co jsem procházel jsem počítal s tím, že je to vůně spíše do chladnějšího počasí, ale po přičichnutí jsem šel do kolen…šanci určitě dostane, nechám jí prostor a potom se uvidí.
Díky za postřehy :palec:

Frankie 20.1.20 19:27

Budu muset postupně doplnit minulé nákupy.
Nicméně dnes další flakón

Afnan Perfumes: Supremacy Silver (2013)

Stránka:  « Předchozí 1 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298
Váš příspěvek