Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

kamooo 13.3.20 13:50

@JosefKamil

:palec:
;-)
Toma5 16.3.20 20:51

Pánové , rozhodně bych nedoporučil nakupovat na notinu, poslední dvě zkušenosti, naprostá katastrofa.

Během týdne učiněny dvě objednávky parfémů. Jeden došel poškozený, uzávěr parfému byl pohyblivý, tudíž jsem zboží reklamoval, neuznáno jako závada. Viz video, přijde Vám toto jako parfém bez závad?

https://streamable.com/lyjxz

Nicméně i tak mi údajně odeslali nový kus na kamennou prodejnu, těžko tohle dává smysl že, když je zboží údajně nepoškozené, těžko říct jestli to je pravda, protože zboží nedorazilo, údajně se ztratila celá paleta, kde byl i můj parfém. Výsledek, nemám ani parfém, ani peníze. Paní na prodejně mi nebyla schopná nic víc říct.

Druhá objednávka, toto bylo prodáváno jako rozbalené zboží, prodávané pod cenou, ale s deklarací, že jde o nepoškozené zboží původní kvality. Vůně má třetinovou výdrž než má druhý flakón stejného parfému, co mám doma, a dokonce je zde i anglicky napsáno od výrobce, že jde o zboží druhotné kvality. Klidně se podívejte na foto.

https://imgup.cz/image/kAnR

Takový bordel je možný jen u nás, ne nadarmo v USA vytřeli s notinem podlahu a tak rychle jak si zde business otevřeli, tak rychle z trhu vypadli.

Mizyan 16.3.20 21:04

@Toma5
Ja na Notinu koupil obouchany parfem/krabicku/prelepeny batch code, dnes je to 14 dni, penize nikde z odstoupení od smlouvy, pry v nasledujicich dnech. Na prodejne flakony vysoke teploty, presne jak se skladovat nemaji. Mrzi me to, ale Notino uz ne.

hromar 16.3.20 21:50
@Mizyan píše:
@Toma5 ..... Na prodejne flakony vysoke teploty, presne jak se skladovat nemaji…

Jako bacha vysoká teplota: flakon může být infekční-karanténa a testovat, rozhodně nestříkat :-P

david019 18.3.20 09:23

Hermés

Bel Ami Vetiver

Raiton 18.3.20 23:44

@Toma5
Ta nálepka u toho druhého parfému znamená to, že jsi to koupil již rozbalené (což ostatně avizovali na webu), proto je tam to Special sales 2Nd Quality a ta nálepka je tam od Notina a ne od výrobce, takže tak. Je to rozlišení od normálního nerozbaleného/ nepoškozeného výrobku.

To skladování v prodejnách je problematické a ono třeba v Sephoře mají pod parfémy pod světlem, což není taky ideální.

Jinak Notina se nijak extra nezastávám, taky jsem tam jednou dostal parfém, u kterého byl nějak divně přestřižený a přelepený čárový kód, ale zase batch code na flakónu seděl s krabičkou, tak nevím, co tam s tím dělali.

Rozhodně si ale nemyslím, že by tam prodávali nějaké fake vůně, batch cody mi vždy seděly, takže tak.

Mizyan 19.3.20 00:18

Můj případ z Notina, přelepený batch a neseděl s flakonem, box poničen. Zase bych se jich tak nezastával a peníze vrátili až po třetí urgenci, navíc po zákonné 14-ti denní lhůtě.
Za mě Notino palec dolů!

1rožec 20.3.20 18:41

Tak tento týden mi dorazili nové úlovky:

• Sublime, 1000 a 1000 vintage (vše Patou)
  • Le Parfum du 68 (Guerlain)
  • pro moje ženy Violette (Fragonard) A Violette du Czar (Oriza Legrand)

A konečně dorazili také dlouho očekávané:

• odstřiky Guet Apens (Guerlain) a Soleil de Jeddah (SHL)
  • flakon Taklamakan (koupený již v lednu)… bude dělat společnost 2022 Generation Man (obě SHL)

O vzorcích pomlčím, protože bych psal až do rána (přes 60 nových kousků :-) ).

Příspěvek upraven 20.03.20 v 19:05

Suramajstr 20.3.20 18:50

DnesArd al Zaafaran- Dirham :palec:

Frankie 23.3.20 22:06

Nákupy v tomto roce ze studijních důvodů:
Just Jack: Vetiver

Příspěvek upraven 23.03.20 v 22:17

Frankie 23.3.20 22:08

Just Jack: Neroli

Frankie 23.3.20 22:11

Just Jack: Patchouli

Frankie 23.3.20 22:12