Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

Frankie 25.3.20 14:08

@JosefKamil
Neroli mám shodou náhod od dnešního božího rána na sobě, he he!

JosefKamil 25.3.20 14:26

He, he. Před chvílí jsem objednal Jeanne en Provence Néroli Intense. :-)

Frankie 25.3.20 14:45

@JosefKamil
Teď jsi mne překonal a porazil. :palec:
Proč sahat po hvězdách, když Jeanne je tak proklatě blízko…
xxx
Náhodou Lavande & Vétiver ze stejné „konírny“ neznáš?
Už jsem si chtěl dát dietku, asi to jen tak nepůjde… :pudl:

JosefKamil 25.3.20 16:07

@Frankie

Měl jsem, zpočátku docela dobrá, trochu moc sladká, skoro bez výdrže, skončila ve flašce od piva. Zrovna tak Acqua, ta byla ještě víc chemická a bez vývinu.

Neroli Intense jsem koupil na pokusy, budu míchat. Třeba bude lepší než předchozí dvě a nositelná. :-)

Dceři kupuju Shalimar Souffle de Parfum a sobě tohle… :lol:

Frankie 25.3.20 16:27

@JosefKamil
Acqua, jasně, à la Kenzo, Přemek mi na srazu věnoval vzorek a mně se z ničeho nic zase začal líbit, což je podezřelé.

Vůně Neroli Int. je podobná Neroli Portofino zrovna jako Jack, avšak za příjemnější cenu.
Teď to tady čtu, to vypadá na sbohem, Tome Forde, už tě nemusím, tě kladivem. ;-)
Dej pak vědět, co jsi umíchal za ko(u)zelný lektvar, :-D držím palce!

xblok 25.3.20 19:56
@JosefKamil píše:
Just Jack. Vyzkoušel jsem díky Františkovi na srazu snad všechny. Koupil 5 druhů a nechal si jen Vetiver a Neroli. Ty jsem porovnával naživo s TF, na každé ruce jeden. Musím říct, že vůně i výdrž jsou srovnatelné tak na 90%, řekl bych. Přirovnal bych to k Club de Nuit Intense vs Aventus.

Mohu se zeptat na ty zbylé 3 druhy, které jste si nenechal, o které šlo a jak se Vám jevily?
Děkuji.

JosefKamil 25.3.20 20:42

@xblok
Já myslel, že si tady normálně tykáme. Kromě Františka, samozřejmě. :-)

Fotku dám tedy znovu. Simply Blanc / Soleil Blanc, Italian Leather / Tuscan Leather a Tobacco Leaf / Tobacco Vanille. Tyhle tři jsem nezkoušel na ruce, ale na papírku, jeden origo a druhý JJ. I tady byla zhruba 90% shoda.

Já ty sladké vůně moc nesnáším. A že jsem jich už vyzkoušel dost, zpočátku dobré, ale jak se rozleží, je to většinou průšvih. Světlou výjimkou jsou Gucci hnědá kostka, Rien Intense Incense, Black Velvet Cafe a s mírnou výhradou ještě Lapidus Pour Homme.

Toma5 25.3.20 21:06

@JosefKamil Zdravím, můžu se zeptat, jaký je ten rien intense incense, stojí za to vyzkoušet, z kouřovek mezi mé nejboblíbenější vůně patří Robert piquet - casbah a Mancera hindu kush. Jak moc je zde cítít ten mech a patchouli. Kromě kadidla a kůže, jdou zde cítít ty zelené prvky? Mám rád přířodní herbalní vůně, když se k tomu přídá kadidlo, je to pecka :-) .

Frankie 25.3.20 22:34

@xblok
Simply byla převedena tiše a bleskurychle na mou polici i věnována mamince, ať má změnu, poslední dva moje fušersky provedené nákupy se nepovedly, snad jsem to tím „Fordem“ :lol: dobře zaflikoval.

JosefKamil 25.3.20 23:12

@Toma5
Cítit tam jsou, ale málo, upozaděně. Necítím tam skoro žádnou sladkost a to se mi líbí. Četl jsi krátkou recenzi?

Toma5 25.3.20 23:35

@josefmikel až teď a asi by to nebylo pro mne, díky za recenzi, bohužel nemám rád kovové tóny ve vůních

kamooo 26.3.20 06:37

LALIQUE

Encre Noire à L'Extrême
;-)

JosefKamil 26.3.20 09:52

@kamooo
Jak ti to chutná v porovnání s klasickým inkoustem? Na mě moc sladké, kupoval jsem začátkem roku a poslal dál.

kamooo 26.3.20 10:26

@JosefKamil …ako by som to… :think: , ja som " všežravec " , takže parfumérie so mnou, ako so " stravníkom " nemajú problém … ;-)

kamooo 26.3.20 10:27
@kamooo píše:
Encre Noire à L'Extrême ;-)

…vlastne som to dal do iného vlákna. Nie KÚPIL ale DNES NA SEBE ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 Další »
Váš příspěvek