Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

cayZ 22.5.20 16:06

@Toma5 Áno, použil som el11sk + som to nakupoval cez cashbackový portál, takže mi ešte nejakých 5% z nákupu vrátia.

Toma5 22.5.20 16:08

@cayZ Pecka, gratuluji :) . Ať Tě baví !!!  :potlesk:

cayZ 22.5.20 16:16

@Toma5 Ďakujem veľmi pekne. :)

FlirtBoy 22.5.20 23:10

vidím, že se tu hodnotí Amouage, tak přidám svoji zkušenost s několika málo jejich parfémy:

Memoir - za mě jemnější a „sofistikovanější“ verze Jesus del Pozo Arabian Nights, výdrž asi 48 hodin, projekce slabší (z mého pohledu ideál, nezačne člověku lézt na nervy po pár hodinách), jemně kořeněná a výrazně dřevitá…vůně samotná celkem ok, ale protože už mám tu výše zmíněnou Arabian Nights, tak čistě pro mě „nadbytečná“

Dia - krásná švestkově-mýdlová vůně, unisex, výdrž téměř nulová, můj gel na vlasy voní déle a výrazněji…škoda, kdyby to v tomto směru bylo lepší, zvažoval bych nákup

Jubilation XXV - sladší a výraznější verze pánské Burberry London (podobnost asi zapříčiněna přítmností opoponaxu a skořice, oproti Londonu ale chybí tabák), výdrž solidní (8-10 hodin)

Reflection - na můj vkus až příliš květinová, rozhodně unisex, jak už tu někdo psal, na někom jiném by mi asi voněla hezky, na sobě bych ji nutně za každou cenu mít nemusel (příliš mnoho jasmínu). Jestli někdo znáte původní dámskou Gloria Vanderbilt z osmdesátých let, tak ta mi voní dost podobně. Kdyby mi flakon Reflection někdo daroval, asi bych ji v nouzi vyplácal, ale sám od sebe bych si ji nepořídil. Výdrž výborná.

Gold pour Homme - z mého pohledu jasná volba, krásná „retro“ růže s trochou animálních podtónů, vzdáleně připomínající Aramis 900, ale Gold je víc do unisexu. Výdrž 24-30h, projekce střední. Tuhle jedinou mám a běžně ji nosím. Recenze, které ji hodnotí jako animální bombu (příp. ji srovnávají v tomto směru s Kourosem apod.), vnímám jako ujeté.

Toma5 24.5.20 21:08

@FlirtBoy

Memoir bych moc rád zkusil, jsou na ni hodně dobré recenze a měla by být podobná mému nejoblíbenějšímu interludu s více zelenými, bylinkovými složkami, což by se mi mohlo líbit.

Gold pour homme v hledáčku nemám, právě proto, že je často připodobňována k těmhle oldschoolovým parfémům a já nejsem fanda do těhle vůní ve starém francouzském stylu. Celkově když se podívám na složení, tak mě neoslovilo, tak snad jedině v nějakém obchodě vyzkouším, sám si vzorek nekoupím.

Dia nemá dobré hodnocení celkově.

Co Sunshine, Overture a Fate zkoušel někdo? :-)

Mizyan 24.5.20 22:35

Sunshine jsem měl a prodal, moc bylin, moc silná, na léto ani omylem. 100 ml flakon takové nálože navíc působí na me dost odpudivé, ale věřím, ze kdybych měl 12 ml balení s velejemnym rozprasovacem, asi bych si ji nechal a nosil.

Oneiromant 25.5.20 06:40

Sunshine mne dost zklamal, ocekaval jsem, ze dostanu neco jako muj milovany Sables, ale do teplejsiho pocasi, ve vysledku mi ovsem prisla sladsi nez zminovany Sables a na moji kuzi levandule a tonka vetsinu casu prebiji slamenku, coz je velka skoda

Oneiromant 25.5.20 06:43
@Toma5 píše:
@Oneiromant Beach hut maj na elninu taky a docela dlouho, s vytvořeným účtem a slevovým kodem el11cz tě bude stát přesně 2900

koukal jsem, ale momentalne mam jine priority bohuzel, snad pristi mesic

Toma5 25.5.20 20:15

Chlapi nemáte náhodou nějaké info o vůni l'instant de guerlain pour homme EDP, toaletka je normálně k mání, ale parfémovaná verze dlouho ne, na oficiálních stránkách Guerlaina není uvedena… vlastním Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Eau Extreme EDP 75 ml , ale ten už se dlouho nevyrábí, tak ho nechci jen tak vyplácávat a chtěl bych vyzkoušet jestli je ta reformluace této vůně tak otřesná jak říkají recenze 8-)

cayZ 25.5.20 21:32
Toma5 25.5.20 21:54

@cayZ nn tenhle, https://www.fragrantica.com/…P-44763.html

nn tahle verze co posíláš, už se taky nevyrábí, to byla první reformulace LIDGE exterme, raději bych chtěl tuhle starší , ale strankám, jako luxusny zivot, parfumela, nejlevnejší parfem neverim, je to stejný dodavatel a zkoušel jsem tam dvakrat nakupovat a dvakrat jsem vracel, maj vyčpělé vůně…

Toma5 25.5.20 22:59

@cayZ huste 2500 za stovku, asi se fakt prestala vyrabet i treti verze LIDGE :lol:

Toma5 27.5.20 11:09

Funguje Vám kód EL11CZ (EL11SK) na elninu? :think: 8-O

kamooo 27.5.20 12:36

Teraz už nie. Píše, že až od 40 EUR a viac…
;-)

Stránka:  « Předchozí 1 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Další »
Váš příspěvek