Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

nemo970 15.7.20 09:37

Objednal jsem TF JJ Ombre Leather Suede. Poreferuju.

Frankie 16.7.20 01:12

@nemo970
IMO je na můj vkus „nudná“, avšak ne tragicky nudná.
Věřím, že má dostatečný potenciál oslovit.
Kratochvilnější spatřuji Italian Leather, ač v počátku může vyvolat migrénu u slabších již mužských kusů.
Porovnával jsem je na tampónu vedle sebe, mám v tom jasno.
(Tedy na 100 % v tom, že jsem slabší kus.)
Přeprala mne.

nemo970 16.7.20 10:44

@Frankie Včera odpoledne jsem ji vyzvedával, hned jsem ji na ruce porovnal s čerstvým nástřikem TF Ombre Leather v Douglasu. JJ OS měla znatelně slabší projekci, ale profil vůně je na 95 % stejný :palec: s tím drobným rozdílem, že OS je temnější a OL kapku šťavnatější. Čekám, že ještě časem zesílí, jak už to většinou bývá. Do té doby holt přitlačím na sprejer. Výdrž má ale dobrou, nástřik na ruku před spaním byl dobře znatelný i ráno. Bude se hodit, když budu mít na tento styl náladu a nebudu chtít jít do beast modu s Rasasi La Yuqawam, která je jasnější, víc do malin a má mega projekci.

Frankie 16.7.20 10:55

@nemo970
Rozhodně jde v případě nákupu Ombre Suede a snad ještě více u Italian Leather o dobře vyhozené peníze.
Arabové pod značkou Just Jack odvedl při plagiarismu chvályhodnou práci.
Rasasi La Yuq jsem v minulosti porcoval, vím, která bije i s opatrnou ručičkou.

hromar 16.7.20 11:29
@Frankie píše:
@nemo970
IMO je na můj vkus „nudná“, avšak ne tragicky nudná.
Věřím, že má dostatečný potenciál oslovit.
Kratochvilnější spatřuji Italian Leather, ač v počátku může vyvolat migrénu u slabších již mužských kusů.
Porovnával jsem je na tampónu vedle sebe, mám v tom jasno.
(Tedy na 100 % v tom, že jsem slabší kus.)
Přeprala mne.

Já tuhle kůži v IL a podobných vůních taky nedávám. Je taková moc ostrá, chybí změkčení třeba jako u Fahrenheita ( pokud to vysvětluji pochopitelně :lol: )

nemo970 16.7.20 12:10
@hromar píše:
Já tuhle kůži v IL a podobných vůních taky nedávám. Je taková moc ostrá, chybí změkčení třeba jako u Fahrenheita ( pokud to vysvětluji pochopitelně :lol: )

OL/OS tohle řeší.

Frankie 16.7.20 12:21

Mně se líbí luxusní semiš v Dior Homme Parfum.

hromar 16.7.20 22:36
@Frankie píše:
Mně se líbí luxusní semiš v Dior Homme Parfum.

Já mám s touhle řadou (Dior Homme .....) strašný problém - téměř vůbec je necítím. Stejně jako Chanel Allure. Nevím proč?!

hromar 16.7.20 22:36
@nemo970 píše:
OL/OS tohle řeší.

Aha, dobré vědět. Díky

hromar 16.7.20 22:38

Ještě by mě zajímalo zda klon Fucking Fabulous je Fabulous či Fanta Fab ? Jak to je ?

LVXifer 17.7.20 09:35

@hromar
Obe su klonmi TF FF.

hromar 17.7.20 16:59
@LVXifer píše:
@hromar
Obe su klonmi TF FF.

No to složení tomu napovídá, je mírně mixlé a jiné. Zajímalo by mě srovnání. Tys srovnával?

LVXifer 17.7.20 17:24

@hromar
Zatial nie.Vychadzam z logickeho usudku.JJ italian leather a mensie balenie 50 ml all time classic maju trochu rozdielne zlozenie na notino,ale vone su totozne podla perfuforum.pl.Rovnako to bude zrejme aj v podani fabulous a fanta fab,rozdiel je iba v objeme a dementnom nazve.

Frankie 17.7.20 18:02

Chlapi, není to první případ u této značky, když si lehce vyhrnete rukávy, najdete další položku od TF ve 2 různých láhvích.
Třeba taková Zara postupuje jinak, ač nedosahuje takové kvality klonů…
Přeji si, ať už s tím Just Jack přestane, 8-) nebo si budu muset koupit všechny „koníky z jeho stáje“ jako must have.
Chybí mi vůle vzdorovat, poněvadž se povedly.

Pokud chcete usuzovat z nějakého složení internetových parfumérií nebo parfémových serverů, musejí Vám ukázat své zdroje a/nebo neoplývat takovým množstvím chyb a záměrných chyb jako Fragrantica.

hromar 17.7.20 18:11

Trochu mi tu logiku hlava nebere, holt jiná mentalita. Nebo to možná mělo jít na různé trhy a Notino to vzalo šmahem :lol: :lol: :lol: . Každopádně jako velký kritik mainstreamových vůní posledních let musím říci, že tohle se celkem povedlo. Dior s Chanelem (a podobní předražení) si můžou s těmi cenami za strašnou kvalitu kopat jámu :nevim:

Stránka:  « Předchozí 1 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 Další »
Váš příspěvek