Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

Hanka H 28.8.21 16:14

Nekoupil prosím někdo z vás v poslední době Tuscan Leather od TF? Dneska jsem vůni vyzvedla, a jsem tak nějak zklamaná. Oproti dřívějšímu setkání v ní nenacházím ten kontroverzní začátek (koňské kobližky, hnůj, mokrá zvířecí kůže, zavánějící borový les…), ihned na mě nastoupily sladké maliny. Z parfému je nekonfliktní a od začátku krásná vodička, i s výdrží je na tom mnohem hůře než dříve…

imperator 3.9.21 11:17

Poznáte Adidas Active Bodies ? kúpil som ho pred pár mesiacmi - teraz je totiž obnovená výroba (alebo už dávnejšie, ale ja som na to prišiel nedávno tým že bol v letáku drogérie teta) a hneď sa mi zapáčil (najbližšie mi je k tomu D&G Pour Homme), ale ešte som sa s kladným hodnotením naňho nestretol :-? a pritom mne krásne vonia… Je to síce slušné retro, ale aj tak…

morricone2209 3.9.21 12:43

Adidas Active Bodies
začátek 90' let a absolutní bomba mezi tehdy kolínskou vodou :-) Na to že to byla sportovní vůně tuším okolo 345,– byla na tu dobu i dražší :-) Alespoň v mém okolí velmi oblíbená, jasně identifikovaná a s neskutečnou výdrží. Dnes co se prodává je řídká vodička s už pozměněným obsahem. Původní výrobce byl Coty - Mainz.

Jirka84 12.9.21 18:30

Něco do chladnějšího počasí 8-)

Xerjof Uden Overdose
Xerjoff 400
Xerjoff Mamluk

Frankie 14.9.21 12:53

Konečně jsem se (obava reformulace) odhodlal k nákupu Montblac Explorer (2019).
Tester měl uzávěr. :-)

SEOguru 17.9.21 07:56

Pánsky parfém

Nejako sa mi míňa kozmetika od manželky a rád by som si kúpil pánsky parfém Odporučíte mi nejakú značku ?

kamooo 17.9.21 20:13

@SEOguru …tak to tu nefunguje…
;-)

Prečo vlastne chcete kupovať parfum na stránke mojparfem , ktorého link ste nešikovne ukryli do svojho textu? Ono sú to vlastne v eshope všetko linky na notino...... :palecdolu:

Příspěvek upraven 19.09.21 v 06:50

nemo970 17.9.21 20:47

@SEOguru Nejlépe zajít do kamenné prodejny, nechat si poradit obsluhou podle vám vyhovujícího typu (sladší, svěží, „kořeněné“) a účelu použití (práce, večer, společnost, volný čas) a zkoušet osobně. Ideálně i s manželkou, ať vás s tím pak doma nevyhodí :)

Frankie 22.9.21 11:11

Rochas: Eau de Rochas (1970)

Hermesfan 22.9.21 12:33

@Frankie

stále jedna z naj…

Ale pamätám si keď si ju kúpila moja mama počas premiéry a bola iná, lepšia. To je bežné dnešné story.

Lucinela 22.9.21 13:20

@Frankie
Jak je, prosím? Stačí mi stručný popis. Přítel používal na léto Boucheron Quatre a Quatre Absolue.
Na podzim by chtěl něco „zahřívacího“. Líbil se mu např. Scent (H. Boss) a od Armaniho Stronger with you (ta ale byla na papírku hned pryč). Děkuji.

Frankie 22.9.21 17:13

Clinique: Clinique Happy for Men (1999)

Frankie 22.9.21 17:24

@Lucinela
Myslíš toho Explorera, prosím?
A pozitivně laděné dojmy či nikoliv?
Ve zkratce, taková nějaká kombinace Aventa a Sauvage, ale do chladu ani tak ne.
Raději bych koupil příteli CDNIM, je levnější, dospělejší, lepší parf. atributy, Explorera jednoznačně odfoukne.
Jediné snad, kde by Explorer mohl nabýt převahu, by byla líbivost, všestrannost, resp. nejlépe by se hodil do luxusnější kanceláře a k upravenému muži, a potom širší věkový záběr, tj. dokonce může nasbírat více komplimentů.
Neříkám, že Explorer pro mne byl zklamáním, ale udělal jsem chybu a měl ho kupovat ihned po release v roce 2019, možná došlo k reformulaci.

Lucinela 22.9.21 19:41

@Frankie
Děkuji za obsáhlou recenzi. Přítel učí, takže si může dovolit „rozmáchlejší“ parfémy. Nechce do toho investovat tolik jako já, ale rád voní. Takže Explorer asi ne.
Jen prosím, nerozšifrovala jsem zkratku CDNIM, v pánských se neorientuji.

Mizyan 22.9.21 20:20

No s temi reformulacemi me pekne stvou. Ja bych to ale nazyval spis redenim vune.
Napr. Loewe 7 kdyz vysel vonel na sto honu, ted? Slaby odvar. Hlavne ze ma kazdy parfem svuj pribeh. :andel:
Ale ze jim jde jen o zisk, je vec druha.
Docela fajn flanker je novy pocin Paco Rabanne Phantom, neni tak sladky jak Valentino Uomo a vazne neni spatny a vydrz velmi slusna!

Stránka:  « Předchozí 1 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 Další »
Váš příspěvek