Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

Mizyan 27.12.21 22:38

Armani
Eau de nuit oud

Uplna nahoda. Koupil jsem sestre Acqu di Gioa a dali mi vzorky a rikam ze jeden mam doma, tak mi prihodila skoro vypotrebovany Armani a jsem se zamiloval. Tak uz bezi ke mne. :andel:

BobanSK 7.1.22 21:57

Sauvage Elixir :palec:

Cid1204 10.1.22 23:29

Monatna

Montana Edition 2. je příjemná variace na téma Aventus.Víc citrusů, méně kouře. Kupováno naslepo, když jsem dle barvy flakónu tipl správně možnou inspiraci. Edition 1 byl trošku miss. Protože fragrantica i basenotes mlčí, očekával jsem dle barvy kopírku PR1million, ale to jsem se přepočítal. Celkem nezajímavá dřevitě aromatická vůně…takový vzdálený levoboček L homme Ideal od Guerlianu.

dofi111 16.1.22 21:32

Na Notinu Al haramain detour noir za super cenu.

Suramajstr 17.1.22 14:01

Afnan Modest une , klon Sauvage, vůně identická, ale výdrž je katastrofa. Na zápěstí cca 2 hodiny na oblečení po cca 5 hodinách ani památky.
Al haramain Detour noir
Rue Broca Pride Intense

david019 10.2.22 01:25

Chopard

Amber Malaki

:palec:

Frankincense, Orange blossom, Amber, Papyrus, Cistus, Bourbon vanilla

Veroniccaa 28.2.22 18:21

Parfémy - dotazník

Chtěla bych Vás touto cestou poprosit o vyplnění dotazníku, který je právě na téma :kytka: parfémy :kytka: . Dotazník je zcela anonymní. Ráda se pak podělím o výsledky! Předem děkuji za Váš čas a pomoc. :blush:
https://forms.gle/…jnRwfRrAJDEA

imperator 2.3.22 12:20

Tak dnes došiel Cool Water a som prekvapený „reformuláciou“ - schválne dávam do úvodzoviek nakoľko ani neviem odkedy som ten „starý“ doma mal, ale môže to byť pár rokov cca aj 4-5…

Ten nový nemá taký drzý tón „WC čističa“…a je taký uhladenejší, povedal by som vhodnejší na dnešnú dobu, lebo ten pôvodný už by bol dnes celkom agresívny…ako sú na tom tie nové verzie - intense a parfum - sú to úplne iné vône, alebo je jedna z nich „silnejší“ oldschool cool water ? :lemon:

DEDMAR 2.3.22 13:46

Výměnou se ke mně dostal:

TF Beau de Jour
Amougae Boundless

TF jsem už měl otestovaný, Boundless byl naslepo. V obou případech ale veliká spokojenost.

JosefKamil 2.3.22 14:41
@imperator píše: …ako sú na tom tie nové verzie - intense a parfum - sú to úplne iné vône, alebo je jedna z nich „silnejší“ oldschool cool water ? :lemon:

Jsou jiné, řekl bych. Jsou moc do sladka, chybí jim lehkost a vodní šmrnc originálu. Holt Pierre Bourdon to není. Zrovna tak Aquaman nebo Street Fighter nemají s původní Cool Water moc společného. Koupil jsem je na zkoušku a rozdám jako dárky.

imperator 2.3.22 15:23

No super, tak to ani nemusím skúšať…

JosefKamil 2.3.22 15:31

A Cool Water Wave znáš? Ta je příjemná a hodně podobná.

Pavelczcz 17.3.22 17:13

Dnes jsem si koupil svoji první versace eros :inlove: hned po prvním vyzkoušení sem byl ohromenej

Stránka:  « Předchozí 1 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 Další »
Váš příspěvek