Pánové, co jste si dnes koupili parfémového?

rudusko 11.9.13 07:56

@BobanSK pri vôni Bandit Robert Piguet to prirovnávaš k Alpe 378 vode po holení?

pokiaľ je to tak, mne neostáva nič iné, len Bandita zaobstarať si :think:

BobanSK 11.9.13 11:02

@rudusko Ja to tam cítim ale môžem sa mýliť. .Ak by si chcel pošlem Ti tu moju vzorku..Ja ju určite nevyužijem ak teda chces..Viac info do sukromnej spravy.. :)

rock 11.9.13 12:06
@Frantatata píše:
Kdopak ji ještě nemá na polici ??? :lol:

Já, protože se pořád nemohu rozhodnout, jestli Baux, eponymní L'Occitane nebo Vetyver :oops:
A všechny tři… to je těžký, můj seznam toho, co nutně potřebuji, je i tak nezdravě dlouhý.

Frankie 11.9.13 12:26

@rock
Osobně bych vyřadil mdlý, lineární, krátkodobý 0%-ní Vetiver. :think:
A nebijte mne. 8)

kudrjavka 11.9.13 16:41
@rock píše:
Já, protože se pořád nemohu rozhodnout, jestli Baux, eponymní L'Occitane nebo Vetyver :oops:
A všechny tři… to je těžký, můj seznam toho, co nutně potřebuji, je i tak nezdravě dlouhý.

http://aukro.cz/…5725260.html

Frankie 11.9.13 16:48

@kudrjavka
Na výhodné nákupy jsem založil samostatné vlákno.
http://www.arome.cz/…-muze-46475/

rock 11.9.13 17:36
@kudrjavka píše: …

A už jsem o 690,– lehčí ;)

aglaé 12.9.13 09:54

@BobanSK @Frantatata @rudusko
Ještě jednou všem díky za pomoc.
Nakonec jsem koupila Gucci pour Homme II, přes český on-line obchod, za dobrou cenu. Vzpomněla jsem si, že už ji měl, vůně mu sluší, není riziko, že se mu nebude líbit. Vezme si ji na sebe ve svatební den - mmch ženatí pánové, jaká byla ta Vaše, vzpomínáte si?

Frankie 12.9.13 10:04

@aglaé
Gucci PH II je skvělá vůně (rovněž volba).

xxx
Dotaz i odpověď jsou OT, myslím, že existuje řádné vlákno. ;)
Fahrenheit …

rudusko 13.9.13 07:35

Cartier Santos 81

Sen sa stal skutočnosťou a ja vlastním vytúženého Santosa s odnímateľným vrškom :pankac:

MS61 13.9.13 08:15

Peau d'Espagne - Absolute Essence (Santa Maria Novella)

Když jsme u toho plnění snů, tak jeden jsem si splnil i já. Při své italské cestě jsem navštívil římskou prodejnu SMN a po dlouhém váhání (Potpourri!) to vyhrála kůže. Původně jsem chtěl koupit EDC, která je přece jenom nositelnější a uhlazenější, ale rozhodla vyšší moc. ;) (Nefungoval platebí terminál a hotovost vystačila „pouze“ na absolut).

Jaká je? Kdybych popisoval vůně barvami, tak černá. Živice, asfalt, pryskyřice a koření. A kůže. Na rozdíl od toaletky to rozbalí již od začáku, koncentrace-projekce-výdrž jest famózní a teprve s ubíhajícími hodinami se malinko zklidní a zesládne. Takže nic pro slabochy, ale při rozumné aplikaci naprostá bomba.

M.

Chandler 13.9.13 10:35
@rudusko píše:
Sen sa stal skutočnosťou a ja vlastním vytúženého Santosa s odnímateľným vrškom :pankac:

Moc nerozumím tvému nadšení :mrgreen: Já myslel, že ten pravý sen alá Santos vypadá takto:

rudusko 13.9.13 11:37

@Chandler zas až taký „pamätník“ nie som, nepoznám ju…

Prvý krát som prišiel do kontaktu so Santosom v roku 2009 a vtedy sa mi to veľmi páčilo, no cítil som, že nie som dostatočne zrelý na túto vôňu.
Som šťastný z tej verzie, ktorú vlastním, kedže som sa príliš neskoro rozhýbal (už sa začali plniť nové fľaše 2013 s pevným vrškom, ktoré stoja za hovno)
Mal som celkom slušný problém zohnať to čo som voňal v roku 09, ale nakoniec si ma našiel sám (opozdená odpoveď eshopu na môj dotaz).

No nevravím, že takú vzorečku toho vintage na fotke by som neokúsil :)

Chandler 13.9.13 12:02

To radši nechtěj ani udělat, zkoušet vintage Santos, protože to by tě pak mohlo tvé nadšení přejít :mrgreen: I když člověk by měl zkusit všechno :mrgreen: Posílám SZ.

Chandler 14.9.13 16:25

Tak včera dorazili:
YSL Rive Gauche pour homme
Alfred Dunhill Edition

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 299 Další »
Váš příspěvek