Pánská vůně pro "dámu":)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Frankie 31.08.16 22:44

@Ava
Původní příspěvek jsem smazal, navrhl jsem raději tuto za 928-945 (bez slevy)/100 ml, v zimě opravdu k pochutnání.

http://parfemy.heureka.cz/…voda-100-ml/

Asi by to chtělo uvést cenový strop…

Ava 31.08.16 22:48

Cenový strop jsou 3000.

therion 02.09.16 11:39

@Ava Možno ma niekto ,,zadupe do zeme" ale nevadí. Ja navrhujem Paco Rabanne 1 Million. Ďalej Nikos Sculpture Homme.

lady Lianna 23.08.17 19:21

Oživuju toto téma - snad nebude zle :)

Líbí se mi Féminite du Bois skrz sladší koření a Voyage d'Hermés, ale ten druhý jmenovaný je na mě už trochu aromatičtější (bylinnější svěžejší) .

Dívám se po dalších flakoncích na testing, a ženské vůně mě buď nebaví, nebo mi voní jako plastelína, případně jsou jako atomovka (La Vie Est Belle, nebo Olympea) .

Navrhnete klidně pánskou vůni, trochu sladkou, trochu kořeněnou, která by v sobě neměla pánsky bylinné tóny? :) (nekamarádím s vanilkou a s ambrou, to fakt nejde, jinak jsem otevřená návrhům :-) )

Anonymní 23.08.17 20:14

@lady Lianna
Cartier Declaration
Penhaligons Bayoleya
Zegna Florentine Iris / Aqua di Iris
Terre d´Hermes

A obecně doporučuju věnovat niche pafumerii, tam je většina vůní unisex.

• Citovat
  • Nahlásit
lady Lianna 23.08.17 20:47

@Romana Frangipani.cz Děkuji za tipy :) Declaration mi uvízla v hledáčku už dřív, a ten zbytek očichám :)

Blaninek 24.08.17 09:20

Já si občas půjčím od partnera Hugo Boss Bottle Intense :hug:

Irik1 27.09.17 18:10

Moje žena používá Joop homme. Za málo peněz hodně muziky a navíc skvělá výdrž. Původně jsem si ho koupil pro sebe, ale, ikdyž mám rád sladké, tohle bylo hodně. Tak si ho užívám na ženě.

Signatur 17.08.18 16:20

Terre d´Hermes

Včera jsem objevila Terre d´Hermes a hned jsem se zamilovala. Přesto,že je to pánská vůně,myslím,že jichci pro sebe :hug: Cítím v ní něco z Bottegy Venety a Cara Mii od Aigrera. Je to pepř spolu s citrusy,to je ta kombinace,která se mi moc líbí. Cara Mia není moc dostupná,takže skočím po Terre d´Hermes,líbí se mi čím dál víc.

Reveur 20.08.18 18:18

Já myslím, že nejkrásnější „pánskou“ vůní pro dámu byl Shalimar Parfum Initial, ale kde už je mu dnes konec :-) Jinak bych zkusil třeba Habit Rouge L'Eau :orange:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek