Pánská vůně pro "dámu":)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Lyonella 23.4.08 23:39

Safra, jsem se zapomněla přihlásit.. :oops:

atyzek 5.5.08 15:09

Já jsem náhodně vyzkoušela novinku od Chanel pro pány Allure homme édition blanche a moc mě překvapila. Nemám ráda citrusy a tahle je citrusová, ale tak nějak příjemně a snad i luxusně. Neumím to popsat. Zkoušela jsem ji letmo, ale ke konci se mi zdála docela sladká, až tak, že bych ji koupila i pro sebe. Může to být i tím že na mě cokoli je ve vůni sladké tak se hodně zvýrazní, ale podle složení tam je i vanilka.
Proto prosím všechny pány kdo jste ji zkoušeli jak se vám líbí, nezdá se vám taky sladká???

Mitzi 10.5.08 23:45
juli píše:
Kenzo L Eau par pour homme, dámská mi vadí, ale pánská je krásná, voní hezky na mně i na příteli.

100% souhlasím, pánská L Eau par Kenzo je nádherná, dámská nudná. Dcera ji manželovi „krade“ :-) a voní si s ní plyšáky… já bych ji taky používala, ale vzhledem k množství, co toho mám, na ni nikdy nedojde řada :wink:

Jinak bych používala od minuty Eau d'Orange Verte a Mugler Cologne (ale to asi neplatí, když jsou vedené jako unisex).

Moje sestra miluje pánské vůně, používá Eau Savage a chystám si pro ni Azzaro Pour Homme, moc se jí líbí. Tyhle vůně (mezi dalšími Ja

Mitzi 10.5.08 23:47
Anonymous píše:
Lanvin Vetyver. Já bych ho tipovala spíš na unisex. Voní mi jako čaj s citronem a myslím, že by mohl být fajn na léto. Jen s výdrží to bude asi slabší..

A ten jeho modrý „bratříček“ Lanvin L'Homme je taky úchvatný :-)

chaantal 11.5.08 19:07

ja si nemuzu pomoct, ale ja bych si na sebe panskou vuni nedala…uz proste jen z toho ze je panska. pripadala bych si hrozne divne a asexualne…

Mitzi 11.5.08 19:17
chaantal píše:
ja si nemuzu pomoct, ale ja bych si na sebe panskou vuni nedala…uz proste jen z toho ze je panska. pripadala bych si hrozne divne a asexualne…

Když Ty jsi na ty Chanely :-) tak to se není čemu divit :wink:

Barbarra 11.5.08 19:59
chaantal píše:

Mě připadá, že některé vůně jsou pánské jen proto, že je tak výrobce prezentuje a mají to napsáno na krabičkách. Se zavázanýma očima by třeba člověk ani neřekl, že zkouší pánskou vůní. A naopak, na nakteré parfémy si holky stěžují, že na nich jdou do pánska (Presence).
Určitě jich bude jen zlomek, ale já ráda zkouším i pánské vůně a pokud se na mé kůži neprojeví jako vyloženě mužné vůně, tak bych je klidně i nosila.

11.5.08 20:01
  • Citovat
  • Nahlásit
chaantal 11.5.08 22:56
Mitzi píše:
chaantal píše:
Když Ty jsi na ty Chanely :-) tak to se není čemu divit :wink:

Neco na tom asi bude :D Asi nejsem ten spravny typ na panske vune :lol:

chaantal 11.5.08 22:58
Barbarra píše:
chaantal píše:
Mě připadá, že některé vůně jsou pánské jen proto, že je tak výrobce prezentuje a mají to napsáno na krabičkách. Se zavázanýma očima by třeba člověk ani neřekl, že zkouší pánskou vůní. A naopak, na nakteré parfémy si holky stěžují, že na nich jdou do pánska (Presence).
Určitě jich bude jen zlomek, ale já ráda zkouším i pánské vůně a pokud se na mé kůži neprojeví jako vyloženě mužné vůně, tak bych je klidně i nosila.

To verim, pritel ma tu zminenou panskou Fuel for life a je pravda, ze je takova na pomezi damske a panske, ale opet, na sebe bych si ji nedala :lol: Jednak je to jeho vune a jak jsem psala, jak vidim ze je to panske, tak to neni pro me, leda by to vonelo jako Allure Sensuelle :D

Oleka 10.7.08 23:39

Mám ted na vyzkoušení pro sebe dvě panské vůně - obě od VC&A, Zanzibar a Pour Homme, po Zanzibaru doslova šílím :D , hodně se mi líbí,
kdybych ho ucítila na nějakém chlapu, možná že bych něco podnikla :wink:

V podstatě, klidně bych mohla nosit i panské vůně, někdy variace panské vůně dokonce i víc výraznější ( ve smyslu charakteru vůně) než třeba dámské, což nemusí být špatné.

Trillian 11.7.08 07:52

Je napríklad zvláštne, že na CK One Scene (je to síce unisex) mám veľmi veľa pochvál, ale všetky od žien. Tým sa páči neskutočne, ale chlap mi ju ešte ani jeden nepochválil.

Takže nám sa môžu páčiť pánske vône aj na nás, len či sa páčia chlapom, ked sme nimi navoňané, to by ma fakt zaujímalo. :?:

Dostali ste už niekedy pochvalu od chlapa, že pekne voniate a mali ste na sebe pánsku vôňu ?

Svatka 11.7.08 08:21

Od chlapa ne, ale můj syn mi pochválil JPG Summer 2008 (pánskou), že sluší i ženským. Prodavačka v Marionnaud ale na mě koukala divně, v Douglasovi zase říkala, že si ji běžně kupují ženy. Z manžela pochvalu nevymámím. Asi má strach, že jak to pochválí, tak to je doma.. :roll:

Myskamauska 11.7.08 17:47

Já taky někdy kradu synovi Uomo Moschino a stříkám se s tím a nikdy jsem nezaznamenala špatnou reakci.Na netu dokonce píšou,že si Uomo kupujou skoro víc ženy.Koupila bych si ho taky.ale zase nechci permanentně vonět jako můj syn :D

Sára 11.7.08 19:30

v pohodě bych mohla nosit C. Herreru 212, PR Black XS, Farenheit 32 a na večer Body Kouros ale proč bych to dělala, když mám takovou zásobu???
Výborný unisex je JPG Gaultier 2 - na manželovi voní úplně jinak než na mě - perníčky Ňam. :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek