Pánská vůně pro "dámu":)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
xronos 12.11.09 15:31

..... :P :P :P ..... tak koukam, ze jsem prisel s drivim do lesa … no alespon jsem potvrdil, co uz tady je :)

Andorra 26.11.09 12:48

Já jsem svého času (ještě v mém „svěženkovém“ období) střídala dámské svěží vůně s pánskou Aquou od GA a i když jsem dneska poměrně dál (nebo spíš jinde), klidně bych mohla (taky svěží) 1 Million PR…

Mirka 17.12.09 19:44

Theoremu Uomo bych mohla nosit. Na léto opravdu pěkná, zelenocitrusovokořeněná čistá vůně.

ga.pi 17.12.09 20:09

Údajně pánskou A*man od Thierry Muglera cítím jako odlehčenou (květinovější) verzi dámského Angela a tudíž považuji za „pánskou vůni pro dámu“.

ga.pi 17.12.09 20:17

A pak se musím „prásknout“, že občas chodím svým chlapům (a mamce:) na L'eau d'Issey, Declaration od Cartier a Dunhill Desire . Občas mám náladu na něco „říznějšího“.

plevanka 29.12.09 12:52

Já jsem jednu dobu použávala od Espritu Horizon, pánský…
Krásný a líbil se mi víc než dámský.

Evelina 30.12.09 13:32

Plevanka: jj, esprit takový tmavo zelený že? Taky láska v době, kdy se s ní voněl můj „nový objev“ :) Zdá se mi taková nasládlá.
Apropos - mohly/i byste mi poradit nějakou pánskou sladkou vůni? Nemůžu si pomoct, ale mám to prostě na chlapech (i na sobě ráda). Teď jsem koupila příteli Gucci pour homme a jsem z ní unešená, i na mně voněla hezky.

FlirtBoy 30.12.09 13:39

Evelina: Sladkej je J.P.Gaultier-Le Male (ačkoliv já bych to na sebe nedal, pro mě je to hnus) a ze starších mě napadá třeba Lagerfeld Classic nebo ananasový Lapidus pour Homme a medově nasládlý Boss no.1, příjemná nasládlá vanilka je Davidoff Zino a co jsem četl, tak do téhle „sladké“ kategorie asi zapadne i Laura Biagiotti - Roma Uomo

jinak mezi těmi modernějšími vůněmi bude těch sladkých asi také dost, ale tam zase nemám moc přehled já…napadá mě jen pudrově-kakaový Dior Homme a možná by prošel i L´Instant od Guerlaina

Gucci pour Homme jsem zkoušel včera (už po několikáté), je docela povedená, rozhodně v té „lepší polovině“ toho, co se teď v posledních 10-15 letech uvádí na trh, ačkoliv nutně mít bych ji nemusel (všimli jste si, že ty flakony od Gucciho jsou hrozně těžké? Aspoň ten tester teda byl)

Evelina 30.12.09 14:18

Děkuji za radu. Asi by mě lákal ten Guerlain nebo L.Biagotti, Le Male mi bohužel děsně smrdí, měla jsem vzoreček…
Ano ano, s gucci flakonkem by se dali zabíjet i lidi (mít ho v kabelce - ale to bych se pronesla :D

marc 30.12.09 14:34

L´instant de guerlain je skvělá vůně, vyvážená, s mírnou sladkostí…
(mimochodem se přidávám k názoru, že Le Male je otřes…)
Vyloženě sladké pánské vůně jsou např. Mugler: A-men, Rochas: Man, Lolita Lempicka (nezkoušel jsem), Givenchy - Pí (a její různé deriváty - ale původní je nejsladčí a nejlepší). Trochu méně sladkosti (snad srovnatelné s Guerlainem) např. Must de Cartier, Lacroix: Tumulte atd..

FlirtBoy 30.12.09 16:51

pravda, na Rochas Man a Givenchy Pí jsem nevzpomněl :D

evixx 30.12.09 16:52

… já již třikrát pokořila pánskou hnědou kostku ( gucci ) :D … dále Body Kouros, pánský L'Instant ( pro dámu úúúžasný )… Le Mâle, Fleur du Mâle, M7, Opium, Photo … a již dlouho „zatahuji“ na Dióra :wink:

FlirtBoy 30.12.09 16:57

vida, Body Kouros - ten opravdu sladký je, ale taky mě moc neoslovil - kdosi ho tu kdysi klasifikoval jako nasládlý zápach rozkládající se mrtvoly a já to tam opravdu cítím, respektive ta asociace mi tam zůstala :roll: ani nevím jak voní ty ostatní klony Kourosu, ale na ten původní (který je krásný) nejspíš nemá žádný z nich 8)

dost sladký je taky Givenchy Gentleman, ale ten bych nedoporučil lidem, kteří nesnášejí dobře pačuli a Jovan Musk, který bych zase nedoporučil těm, kdo nemají rádi pižmo :D

evixx 30.12.09 16:59

… tak ten první, klasický, bílý, bych také mohla - viz debata pod čarou http://www.arome.cz/index.php?… … lanek=1762 :D

…" smrad WC záchodů ve vlacích " … asi jsou i nějaké " WC východy "

FlirtBoy 30.12.09 17:05

jo, to je dobrá recenze, pod tu bych se mohl podepsat (u některých mám občas dojem, že ti lidé píšou snad o nějaké úplně jiné vůni - ale zase to chápu, nemůže všechno vonět všem stejně) teda až na to srovnání s Terre d´Hermes, která mě absolutně neoslovila a přišla mi jako taková neslaná nemastná moderní cedrovo-vetiverová tuctovka, spojitost s Kourosem tam nevidím žádnou (ale to je zase jen věc názoru)

mně se na Kourosu hodně líbí právě i ta první hodina, která je v recenzi klasifikována jako „napitralonovaný dědeček“ (ačkoliv s pitralonem tam toho moc společného není, mám asi tušení, co tím autor(ka) chtěl(a) říci) :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek