Pánský Gucci Pour Homme edt hnědá kostka

stanleyul 4.2.13 15:52

Pánský Gucci Pour Homme edt hnědá kostka

Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo ze zdejších zkušenějších kolegů, pozná z odstřiku, který bych mu zaslal, zda se jedná skutečně o originál vůni se vším všudy, tedy jestli není zkažená nebo se nejedná o nějaký turecký či jiný padělek jako je tomu u Fahrenheita. Potřebuji jistotu, proto se o pomoc obracím jen na toho, kdo to pozná na 101%, děkuji všem za pomoc S.

Stránka:  1 2 3 Další »
Moravan 4.2.13 18:55

Troufnu si říct, že já :D Vůni mám docela načichanou…

Sára 4.2.13 20:22

i originál měnil díky barvivu pokud byl na světle celkem rychle barvu z hnědé na nazelenalou ale vůně přesto třeba byla v pořádku, mám doma úpný zbyteček v origo flakónu a má už skoro světle zelenou barvu :(

stanleyul 4.2.13 20:33

no a dělalo se u tohoto parfému také to co u jiných např. Fahrenheita, že se vyrábí ještě i pro východní země s nižším procentem parfémované složky?? Nebo u tohoto se to takto nikdy nedělalo?? děkuji S.

Frankie 4.2.13 20:41

Tu změnu barvy bez ztráty Q mohu potvrdit, u mne to ještě nedošlo na zmiňovanou světle zelenou.

Jednou jsem se dostal k padělku, vše jsem zdokumentoval pomocí fotek, ale bylo by to k mání až během příštího týdne, což asi nepomůže.
V tom konkrétním případě to jen vzdáleně zasmrdělo jako pravý Gucci a po 1 min to bylo kompletně pryč. Opravdu jen obarvená voda.
Snad to není váš případ, to by bylo smutné.

Jinak bez zdráhání mohu zaslat vzoreček originálu, ale až příští týden.

BobanSK 4.2.13 23:47

Este by som Vam mohol poradit tuto stranku:http://checkcosmetic.net/
Tam zadate kod,ktory sa nachadza ako na krabicke tak aj na flakoniku..A ak je to original tak tam musi nabehnut mesiac vyroby a doba expiracie..Nevyhodou je ze nepodporuje vsetky znacky ale Gucci tam je..Takze skuste :)

stanleyul 5.2.13 00:48

díky, ale to se asi týká jen orig.krabiček, testrů asi ne.
No a dělá se nebo dělal v hodně velkym počtu padělek? Co jsem slyšel, tak dost parfémů se vyrábí jakoby originál(stejný flakon,stejná krabička), který je určen do zemí Dálného východu, jen je tam jiný poměr(procento) parfémované složky, než v parfémech určených pro Evropu, což znamená, že je vůně stejná(při přičichnutí), ale není cítit tak dlouho(rychleji na vás vyčichne), proto je také o dost levnější a jsou nejčastěji nabízené v aukcích na netu. Může to tu někdo trochu vysvětlit. Co je na tom pravdy??
Potažmo, může se toto týkat i Gucci Pour Homme???

FlirtBoy 5.2.13 01:05

o tom jsem slyšel - jen v trochu jiné podobě - pro Orient se vyrábí údajně vůně silnější, aby déle vydržely v horkém počasí…co je na tom pravdy, to nevím, ale přeju jim to :mrgreen:

stanleyul 13.2.13 22:30

tak a je doma, poprosím zasvěcené o posouzení zda je to skutečně originál, je to tester 100ml, komenty pište prosím pouze sem. uloženo několik fotek:
fotky tester Gucci
uživatel: gucci
heslo: kostka
pokud by někdo(kdo opravdu kostku zná) měl pochybnosti, něco se mu nezdálo, není problém zdarma zaslat nepatrný vzoreček v obálce na otestování vůně, určitě ji má pár lidí „očichanou“ a na 101% pozná padělek. moc díky všem S.

morricone2209 14.2.13 10:09

za mne 100% podle fotek original

Frankie 14.2.13 10:53

@stanleyul

Po opravdu letmém skenu očima konstatuji, že mám poněkud jiný štítek na kartonové krabičce, ;) odpoledne vyfotím.

Chandler 14.2.13 14:34

Tohle vypadá na originál. Dřív jsem viděl fotky fejků tohoto Gucciho a nic mi na tom tvém nepřijde podezřelé.

Frankie 14.2.13 14:37

Here you are.
Ještě jsem našel jednu z kdysi pořízených fotek flakónů fake (vlevo) a originálu.

stanleyul 14.2.13 16:48

a závěr?? může někdo se 100% jistotou říci „ten tvůj je fake či originál“ ??? a dále, jak spolehlivě poznám, že je parfém zkažený? moc díky S.

Frankie 14.2.13 17:46

@stanleyul

K dále:
Lze to opravdu poznat vizuálně a olfaktoricky. Změna barvy ( tmavší na světlejší či jinou anebo vice versa) nemusí být vždy na závadu.
Kupř. Moje Un Jardin en Méditerranée zhnědla a nic jí není.

Zajeďte někam na slezinu a tam se ten váš „fake“ na 200% rozsekne. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek