papirky od vzorku

WildOrchid 18.01.09 12:47

papirky od vzorku

Jak tu obcas ctu, kdo nabizi jake vzorky, casto tam nekdo dopisuje i to, ze jsou v karticce.
Ja osobne tedy ty karticky vyhazuju, prijde mi, ze akorat zabiraji misto. Napadlo me ale, ze by se to mohlo hodit k odstriknutym vzorkum do zkumavek, na kterych neni vyrazeno o jakou vuni se jedna.
Mam ty papirky vyhazovat, nebo by je nekdo takhle (nebo jinak) vyuzil?

Reklama

atyzek 18.01.09 12:51

Zkumavku označíš lepicí páskou a napíšeš o jakou se jedná vůni.
Já jen nějak nepochopila co to je kartička se vzorkem, nebo myslíš ty polštářky s vůní co jsou balené třeba jako kondomy? :lol: jiné přirovnání mě teď nenapadlo :conf: :lol:

WildOrchid 18.01.09 12:55

tady jsem nasla obrazek dvou karticek (uvnitr je ta lahvicka s vuni)
 http://photos02.allegro.pl/…20/527822065

WildOrchid 24.01.09 19:05

Tak jsem to radsi vyfotila sama :lol:

Jde o tyto papirky ze vzorku, v rozku je videt kdeze tam je vzorek.
A ja se ptam, mam ty papirky vyhazovat, nebo by je nekdo jeste pouzil, treba pri odstriknuti do sklenene miniampulky? U tech by snad papirek mel i smysl, u originalnich vzorecku jsou jmena napsana i na tom skle, tak mi tu akorat zabiraji misto.

http://dnwg.borec.cz/IMG_0706.JPG

Albeni 26.01.09 16:57

Možná pokud vzorek skladuješ, nech si i papírek, pokud ho potom někomu pošleš, dáš to k tomu ať je jasno.
U mě se dosud žádné vzorky neohřály. Měla jsem jich už tolik a všechny jsem hned spotřebovala. Nesbírám je a nehromadím. Čili tyto papírky vyhazuju ihned.
Pokud chceš ale vzorky měnit, určitě si je nechej.

Dalia 28.09.09 21:33

Já je také vyhazuji, protože většinu vzorků spotřebuji sama. :wink: :)

rakuli 28.09.09 22:17

Já se přiznám, schovávám si vzorečky i s kartičkami…moc se mi to líbí, tak si syslím :P

fressia 29.09.09 07:17

Ja si radšej tie kartičky nechávam. Síce zaberajú miesto, to je fakt. Ale napr. u vzorky od Escady som sa stretla s tým, že po určitej dobe sa postupne zoškrabal nápis zo sklenenej vialky, takže našťastie podľa vône som vedela, o čo sa jedná.

manolia 29.09.09 19:54

Já se přiznám,že je taky vyhazuji,lae když jsem právě tady viděla,že se někde píše s kartičkou,tak jsem si tu poslední nechala nabízím i s tím,snad to má někdo raději.?

daniela 29.09.09 21:05

Osobně se mi víc líbí vzorek s kartičkou nebo krabičkou, často je design obalu zajímavější než vůně samotná :wink:

Mitzi 30.09.09 22:32

kartičky schovávám, protože až se vzorků jednou budu zbavovat :wink: budou mít mnohem větší cenu s kartičkou… o tu trošku místa v zásuvce mi už fakt nejde :lol:

ZorkaO 04.10.16 19:56

Karičky si odkladám, vždy sa zaradujem, keď dostanem vzorečku aj s kartičkou. teším sa, že mám vôňu takú…akoby kompletnú… a keď si ich prezerám, voniam, alebo predstavujem mojej dcérke Betke, tak jej hneď ukážem aj obrázok farebný…a je to také zaujímavejšie…ozaj, niekedy aj tá kartička úplne ozvláštni - vysvetlí, ozaj, podstatu vône…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama