Pár Chanel a Dior odnoží

Ada 07.08.07 15:37

Chanel No. 5 Eau Premiere

Tak už došlo i na No. 5, paní Müllerová. Chanel spáchal svatokrádež a vypustil Eau Premiere, lehčí, svěžejší verzi No. 5. Aspoň že to svěřili svému dvornímu parfumérovi Jacquesi Polgemu (kromě Coco, Chance, Allure Cristalle a mnoha dalších parfémů této značky vytvořil třeba Divu pro Ungara nebo Rive Gauche pro YSL). Eau Premiere prý obsahuje všechny ingredience originálu včetně růže, jasmínu, nerolu a ylangu. Jestli je tedy vůně jen hodně naředěná, nebo do ní přidali nějaké svěží složky, na to si budeme muset počkat, až se objeví v některé tuzemské parfumérii. Balení je poměrně velké, 150 ml, cena bude obvyklá chanelovská.

Christian Dior Addict 2 Shine

Zatím pouze pro asijský trh (a duty free) vydal Dior novou verzi Addictu 2. Hlavními složkami mají být maliny, gardénie a cedrové dřevo, vzhledem k cílovému trhu bych čekala něco velmi lehoučkého a svěžího, jak to mají Japonky a spol. rády.

Christian Dior J'adore Le Jasmin

J'adore se zdůrazněnou jasmínovou složkou (a bez alkoholu) je také k mání zatím jen v duty free obchodech. Jasmín v něm prý evokuje svěžest a záři letních slunečných dnů (což jasmín opravdu umí, jestli ho tam dobře namíchali.)


Reklama

mari 25.08.07 18:33

Dobrýden,
našla som tu info, že DIOR vydal pre azijsky trh novu vonu DIOR ADDICT 2 Shine…nie je to náhodu to isté ako Dior ADDICT 2 PEONIES???? Ten Peonies je už na Sk v pohode dostať kupiť, tak mi podľa flakonu pripadá, že je to to isté.

Dior 24.10.07 10:32

Tak som sa nakoniec dopracovala k infu, že má Addict už 7 odnoží…len by som sa k ním aj rada dostala:-D

mimi 25.02.08 11:11

mari, tak pre azijsky trh?:o)))) Pretoze ten addict shine som v sobotu ovoniavala v Sephore.. sice celkom pekna, ale taka ovocenka, asi bude mat vela priaznivkyn, ale ja ho nemusim mat…

mimi 25.02.08 11:18

http://www.parfemplus.sk/christian-dior … nruar.html

toto je ona, flakon ma ako addict 2, ale nie tak ruzovy, taha skor do oraznova…

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama