Parfém jako částečná kompenzace ženských hormonů

Anami 08.11.12 18:52

Parfém jako částečná kompenzace ženských hormonů

Ahoj, jaký parfém by byl fajn pro ženu v menopauze, která vypadá mladistvě a dobře, ale ty hormony jí přece jen chybí ? Něco jako „substituce vůní“.....


Reklama

Anami 10.11.12 10:16

Tak žádné odpovědi, možná to patří opravdu mezi „blbé dotazy“. Zkusím to jinak…potřebovala bych doporučit vůni, která je smyslná, ale nositelná do práce ( práce s lidmi ), hodí se spíše k nedbale elegantnímu oblečení a dobře drží. Díky

barbucha 10.11.12 10:31

Hm… smyslná… :lol: No to máš těžký, na každým parfém vyzní jinak - ergo co je na jednom smyslný, na druhým přímo odpuzuje :mrgreen:
Musíš sama hledat… třeba v tématech, podobných těmto:
http://www.arome.cz/…na-zenach-9/
http://www.arome.cz/…enach-20665/
 http://www.arome.cz/…zenach-3163/

Pak nezbývá než vyzkoušet na vlastní kůži… a nestěžuj si na „žádné odpovědi“, tady termíny k vyřízení žádostí nemáme ;) a než se každej prokouše diskusí, chvíli to trvá. Však sama uvidíš.

Leisha 10.11.12 10:40

Ty chceš do práce smyslnou vůni? 8o Teda, taky nosím leccos, když na to mám náladu, tak je to vhodné, ale mít to jako první část zadání bych se neodvážila :lol:

Hrozně záleží na tom, co ti sedne.
Ale třeba Musc Nomade (pokud by teda kamarádila s tvojí kůží) by mohla bejt to, co hledáš. Taková vůně-nevůně (velmi decentní a velmi vylepšuje celkový dojem).
Jestli to má bejt elegantní, tak Cuir Beluga.

Ale jinak samozřejmě kdeco dalšího, třeba Samsara, Coco… a možná bych se zaměřila na ambru nebo santal, ty bejvaj smyslný skoro vždycky.

Anami 10.11.12 18:01

Díky moc. Já si nestěžuju, mně samotné to přišlo jako možná blbý dtaz, jen co jsem to napsala. Musc Nomade mne zaujala, když jsem si o ní čatla. Typově by to mohlo sednout. Ale jak jsem začala cvičně brouzdat po internetových obchodech, tak jsem ji nikde neviděla. Na ostatní se podívám. Určitě bych musela zkusit vzorek, protože Hypnotic Poison, o kterém se píše, že dobře drží, na mně vůbec nedržel, ani na oblečení.Tak to je zase do začátečníků......

Mandarinka 10.11.12 21:30

Jestli to dobře chápu, tak hledáme vůni, která bude velmi ženská, dospělá a nositelná do práce. Tak já hlasuju pro Parfums de Nicolai: Sacrebleu, Chanel: Coco, Hermes: 24 Faubourg, Ormonde Jayne: Taif a Orris Noir nebo Guerlain: Samsara. Nevím, jak moc se ti hodí do práce, ale myslím, že decentně aplikované se hodí kamkoliv.

Anami 11.11.12 10:01

Díky moc, to jsi přesně vystihla.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama