Parfém k 18. narozeninám

edinka 05.09.08 10:02

Parfém k 18. narozeninám

Ahoj holky, potřebuju radu a kde jinde než tady, že :lol:

Dcera bude mít 18. Má přání - pěkný, „opravdový“ parfém :?:

Teď používá drogerovky typu Adidas, Puma, když jde někam do společnosti, stříkne se mojí Coco Madem., ale to opravdu vyjímečně, nemá cenu, aby měla svojí. (ale voní na ní moc pěkně). Nechce nic, co mají všichni (tj. prý Light Blue a ILove Love).
Chce prostě něco na denní nošení a ne nic, co je moc běžné (náročná dcerunka :roll: ) a já prý určitě něco vymyslím, když se tím neustále zabývám :D
Není žádný romantický typ, je taková „svoje“ prostě takový svéráz, je od svých 6-ti let nadšená skautka, nyní jejich vedoucí.
Tak BABO RAĎ, beru jakýkoliv nápad a radu. Dík!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Amy 05.09.08 10:30

Moje skoro 18-ti letá dcera používá Perceive od Oriflamu, měla parfém a teď používá EDP a je moc spokojená, je takový živel, nechce nic, co mají ostatní, je taky hodně svá a tahle vůně jí okouzlila. Vím, že Oriflame tu moc neletí, ale tohle je fakt dobrá vůně a ne moc náročná investice, tedy pokud je v akci a má i moc hezký flakon. Dcera říká, že sklízí u druhého pohlaví samé pochvaly :wink: (Přiznávám, že se líbí i mě 8) )

ippolita 05.09.08 10:41

L'Instant alebo Insolence?

Myskamauska 05.09.08 10:46

Nebo Lacoste pour femme? :wink: Je svěží,ta by mohla pro mladici taky být.Ačkoliv když si půjčuje Chanela :conf:

anmat 05.09.08 10:53

A co Moschino Fanny? Ta je taková svěží a veselá.

chaantal 05.09.08 11:25

Me napada moje milovana Diamonds… I pres rekordni prodej ji na nikom necitim, je krasne dosladka, rekla bych spise pro mladsi generaci, mohla by se dceri zalibit :wink: Ja nejsem o moc starsi, Coco Mademoiselle je muj top, tak treba by se zalibila :wink:

Jinak jako dobre tipy mi prijdou taky My Insolence, Miss Dior Chérie, Chance, Miracle Forever.....

Amy 05.09.08 12:32

No dovol, já už jsem střední generace a Diamonds taky můžu :lol: :lol: Co Eclat d´Arperge od Lanvinu? Zkoušela jsem Ma Dame, taky hezká pro mladou holčinu, vůně od Moschina jsou všechny veselé a svěží, taky dobrá volba

marci64 05.09.08 12:39

Moje dcera /20let/-spíše sportovní typ- používá a má nejraději PINK od Victoria's Secret a dostává na ni dost velké pochvaly :wink: .

Amy 05.09.08 12:43

Myslím, že už je Edince teď špatně při pomyšlení, kolik vůní má na výběr a to se téma ještě moc nerozjelo. Držím Ti palce, udělej si z našich rad seznam a dělej si k vůním čárky, nevím, jak bych to já vyřešila. Tolik vůní a nosíků a jen jedna dcera :lol: :lol: :lol:

P.S. Já dávám hlas Miss Dior Cherié, krásná vůně, líbí se i mě v mém pokročilejším věku :wink:

Naja 05.09.08 13:05

Já si také myslím, že Moschinem nemůžeš nic zkazit, ať je očuchá a pak ti řekně, který se jí líbí nejvíc. Dobrý je i Still od J. Lopez - taková čistá vůně.

chaantal 05.09.08 13:06

Jejda Amy, to vubec nebylo brano spatne :oops: :wink: Ja jen ze zatim jsem tu na Diamonds neslysela zadnou pochvalu a prisla mi takova..... :)

edinka 05.09.08 13:16

Diamonds jsem měla , moc se mi líbí, mám tam ještě zbyteček, a není to vůbec špatný nápad, dám jí ho očichat. A taky nejsem nejmladší :lol:

Děkuji všem za nápady, můžete pokračovat :D , no mám na to čas do půlky října. Akorát jsem přemýšlela, jestli mám vybrat sama, nebo jí dát tipy a poslat jí to někam očuchat, znáte dětičky.

maricka 05.09.08 13:18

...

Já bych asi jednoznačně doporučila Cerruti 1881, nenosí ji všichni, i když zase není úplně neznámá, je pěkná, voní téměř všem a pokud je skautka, možná se jí bude líbit v tom parfému vůně lnu, „venkova“…

Jestli má raději něco svěžího, citrusového, netuctového a hooodně zeleného (když je ta skautka), tak Vent Vert od Balmaina…ten nemá jen tak někdo.

Z malinko kořeněnějších a těžších, ale ne moc, bych doporučila Bvlgari BLV pro ženy, anebo pak Kingdom od Alexandra McQueena…

A jestliže je hodně „svá“, tak potom také Prada Tendre, vůně italského šmrncu.

No a jestli má raději nenáročné svěží vůně, tak Chanel Chance Eau Fraiche…

Naja 05.09.08 13:23

Jelikož dětičky moc dobře znám, zvlášť puberťáky, tak by byla pro, ať si vybere.

Amy 05.09.08 13:29
chaantal píše:
Jejda Amy, to vubec nebylo brano spatne :oops: :wink: Ja jen ze zatim jsem tu na Diamonds neslysela zadnou pochvalu a prisla mi takova..... :)

Klídek, to já jen aby byla legrace :lol: .Vím, že jsi to nemyslela nijak zle, to by mě ani nenapadlo, tady jste všechny holky moc prima, jsem tu každý den jak přikovaná a těším se na každý nový podnět k pokecání :wink: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama