Parfém, který Vám dodá sebevědomí

Rosa N. 25.12.12 20:03

Parfém, který Vám dodá sebevědomí

Milé dámy,
jsem zvědavá, jaká vůně.. parfém Vám způsobí větší pevnost v kramflecích? Jsou situace, kdy se člověk necítí ve své kůži, ale přesto je potřeba se někde ukázat a zúčastnit. Jako třeba vykonat nějakou zdvořilostní návštěvu u vzdálenější rodiny, která vůči Vám má třeba předsudky.. nebo kde se moc necítí dobře, ale povinnost velí se tomu nevyhnout. Nebo prostě když se necítíte moc dobře, ale přesto je potřeba nezůstat doma a vyrazit do života, do světa.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Aja 25.12.12 20:08

Pro mě jednoznačně Shalimar EDP.

barbucha 25.12.12 21:19

Každej, kterej v tu chvíli sedne ;) t.j. mám na něj chuť a hodí se k příležitosti.

Rosa N. 25.12.12 23:40

Kouzlo

No jasně, je to individuální. Ve stejné situaci to bude pro každou ženu jiná vůně krát pro každou tu jednu ženu to bude jiná vůně v jiné (i ve stejné) situaci.. To jsem se toho dozvěděla :lol:
Tón zvonečku prý dokáže člověka přeladit. Myslela jsem něco takového.
Takže kouzlo se nekoná. :?
Ještě že máme celou notovou stupnici! :hug:

elisa 26.12.12 19:12

31 Rue Cambon - na důležitý pohovor, ale i pro prevenci nečekaného poklesu sebevědomí v běžném životě.

Lila 26.12.12 19:17

Já se o něco víc sebevědoměji cítím, když se navoním VIOLET BLONDE.

Rosa N. 26.12.12 19:18

@elisa Děkuji.
Mám úúplně stejnou fotku z dětství ;)

Rosa N. 26.12.12 19:21
@Lila píše:
Já se o něco víc sebevědoměji cítím, když se navoním VIOLET BLONDE.

Jj, tu právě sháním, tu bych ráda měla! Ježíšku, ježíšku.. do roka a do dne. :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.12.12 v 00:07

Elvira 26.12.12 20:33

Mně dodá sebevědomí už „jen“ to, že se navoním. Čímkoliv z mojí poličky.

miriell 27.12.12 15:22
@Alena_In píše:
Allure EDP ;)

také mi Allure EdP dodává z mojí poličky nejvíc sebevědomí, když si potřebuji být jistá sama sebou, když je v práci nějaká kontrola, nebo audit, tak mě Allure podpoří :palec:

Lucinela 27.12.12 17:03

@miriell @Alena_In
Přidávám se k vám, právě proto jsem si znovu koupila kromě EdT i EdP. To je vůně, ve které mám pocit, že se podaří i nemožné. Doslova bych řekla, že mi všichni jdou na ruku, nebo raději z cesty. :mrgreen:

wendulka29 31.12.12 10:39

Jak už napsala barbucha, když se zrovna trefím, může to být jakákoliv vůně. Pokud to mám specifikovat blíže, cokoliv z mojí TOP10, ty nezklamou nikdy :P , u ostatních záleží na náladě.

Dalia 31.12.12 11:16

Záleží na momentální náladě.
Takže jak už zde zaznělo - každá vůně, která mi v tu chvíli prostě sedne. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama