Parfém na oblečení

henk 13.09.12 10:25

Parfém na oblečení

Dobrý den dámy (a pánové),

prosím Vás o radu. Občas vozím v autě svou maminku, která velmi holduje parfémům a EDT. Používá je v množství větším než malém a aplikuje je i přímo na své oblečení. Bohužel, stačí abych ji párkrát někam zavezl autem a načichly mi z ní bezpečnostní pásy. Rád bych se té vůně (rozuměj smradu) zbavil, protože stačí aby si na to místo sedl někdo jiný a pak to ze svého oblečení cítí celý den. Nevíte čím bych to mohl z těch pásů dostat? Zkoušel jsem vodu s jarem, ale to vůbec nepomohlo. Přemýšlím i o Savu, ale bojím se že by to mohlo zničit barvu pásů a následně i oblečení spolucestujících.

Máte nějaký tip?

Henk

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

barbucha 13.09.12 12:43

To si piš, že mám tip.

Ale pro paní matinku: Kterak změnit závěť a nevděčného aplégra se navždycky zbavit.

Amy 13.09.12 12:46

Jo tak to je těžká věc, koupit si nové auto a v něm vozit ostatní? Staré nechat pro maminku :think:

beliala 13.09.12 13:33

Zaujímalo by ma, ktorá aromáčka je matkou takéhoto nevďačného synka… :think: :mrgreen:

Amy 13.09.12 13:36

No upřímně, já ho chápu. Je to chlap. Ti to mají s vůněma jinak :mrgreen: Teda někteří samozřejmě, omlouvám se zde přítomným a i ostatním vonícím se mužům. Možná poradit mamince, aby začala používat nějaký unisex ;)

Lucinela 13.09.12 13:39

My tady na arome jsme rádi, když někdo vůbec voní. Tudíž buď v klidu, že ostatní načichnou parfémy maminky, alespoň nejsou jako většina, kteří teprve nedávno objevili deodorant. Ještě by měli tvojí mamince zaplatit :cert: .

henk 13.09.12 13:40

Trochu jsem doufal že se budete zabývat víc chemickým složením parfému či toaletních vod a následnou neutralizací aromatických látek v těchto obsažených, než-li vděčností nebo nevděčností synka. A teď asi i nevděčného diskutujícího, viď­te.

henk 13.09.12 13:43
@Toayen píše:
My tady na arome jsme rádi, když někdo vůbec voní. Tudíž buď v klidu, že ostatní načichnou parfémy maminky, alespoň nejsou jako většina, kteří teprve nedávno objevili deodorant. Ještě by měli tvojí mamince zaplatit :cert: .

Víte, ale ono je to velmi nepříjemné, protože po čase se z toho stane směs různých „vůní“ a pak smrdíte jak ku*vin kufr.

barbucha 13.09.12 14:00

A jsi si jistej, že jsi tady správně? My se tady nezaobíráme návody na odstranění parfémů… leč právě naopak http://yoursmiles.org/…ue/s1527.gif

henk 13.09.12 14:05
@barbucha píše:
A jsi si jistej, že jsi tady správně? My se tady nezaobíráme návody na odstranění parfémů… leč právě naopak http://yoursmiles.org/…ue/s1527.gif

Jo to chápu, právě jsem doufal že by tu mohl být nějaký nadšenec do parfémů a zároveň trochu chemik nebo třeba zkušená hospodyně. Je to znouzectnost, protože to nemůžu mamince vytknout. Respektive můžu, ale umíte si představit jak by se jí to dotklo. Takže to chci vyřešit bezbolestně.

Ef 13.09.12 14:07

@henk mno me byly na neprijemny zapachy v textiliich doporucovany kdoule - a fungovalo to. prej maj nejakou zvlastni schopnost pohlcovat vsechny pachy. rozmistila jsem je do mis ruzne po mistnostech a po tejdnu po zapachu ani stopa. mno, jen nevim jestli auto s rozsypanejma kdoulema je lepsi nez auto se sephorou uvnitr…

henk 13.09.12 14:14
@Ef píše:
@henk mno me byly na neprijemny zapachy v textiliich doporucovany kdoule - a fungovalo to. prej maj nejakou zvlastni schopnost pohlcovat vsechny pachy. rozmistila jsem je do mis ruzne po mistnostech a po tejdnu po zapachu ani stopa. mno, jen nevim jestli auto s rozsypanejma kdoulema je lepsi nez auto se sephorou uvnitr…

Dík za tip. Problém není v aroma které panuje v autě jako takovém. Když se někdo připoutá, tak z toho pásu se ta vůně obtiskne na jeho/její oblečení a pak to dotyčný cítí i celý den. Takže chci nějak dearomatizovat ten pás. PS Desinfekční prostředky jsem již zkoušel také.

henk 13.09.12 14:16
@Reg9 píše:
http://www.likvidator-pachu.cz/
http://www.likvidator-pachu.cz/…a-pro-odevy/… ale nevím, nakolik to funguje.

Díky, už jsem s nimi v kontaktu a budu zkoušet.

Amy 13.09.12 14:21

@henk to víš, tady jsou samé milovnice parfémů, ty spíš poradí, jak se navonět než jak se odvonět :lol: Savo podle mě pásy zničí a zůstane navíc v pásech a mohlo by se stát, že odbarví někomu oblečení, co něco proti zápachu jako bývá sprej do bot, třeba by to stačilo ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama