Parfém na svatbu - poraďte

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
zitava 29.9.15 18:36

Skús Yves Saint Laurent Elle - cédrové drevo, pačuli a ružové korenie :kytka:

danaada 29.9.15 20:07

@Lalaith Mě tedy napadla jiná varianta, pokud nebude svatba tradiční, tak co třeba i vůni použít netradičně a zvolit některou z arabek stejnou pro oba? (Tedy pokud by s tím ženich souhlasil.)

Lalaith 29.9.15 20:41

@danaada Je to dobrý nápad, taky už jsem nad arabkami přemýšlela… Z těch co známe a máme, by to byla asi Al Sharquiah.

L_Fifi 29.9.15 22:36

Ahoj, taky plánuju podzimní svatbu :) Les a podzim - napadl mě YSL - Rive Gauche (ten mi ale něčím vadí), pánská Terre de Hermes (tou asi bude vonět ženich, ale je nositelný pro obě pohlaví), zmiňovaný Hypnotic Poison (k tomu spíš vidím zimní svatbu na zámku..).
Jinak pro sebe ještě uvažuji o Mon Jasmin Noir, No. 5, Jovan Musk, popř. jinou „vůni čistoty“, která se hodí snad k jakékoliv svatbě…

mmaat 30.9.15 15:51

@Lucinela mně to bylo tehdy taky líto, ale co člověk nadělá. Když to nejde, tak to nejde, ať už je rozvod z jakýchkoliv důvodů :(

Dalia 12.9.20 14:51

Prosím, jakou vůni byste zvolily pro matku ženicha? Drobná, kratkovlasá, mladistvá, šaty bílé s růžové oranžovou krajkou, sáčko stejného odstínu.
Ve hře je moje srdcovka Beloved od Amouage, Stilettos on Lex, Shalimar Initial l'eau nebo nějaký Chanel… No. 5, Chance Tendre… :think: Nejraději bych Beloved, ale není moc výrazná na svatbu?

Tana1112 12.9.20 17:28

@Dalia Volila bych nějaký Chanel ;-)

Eunika 12.9.20 17:58

@Dalia
Proč ne Beloved, pokud se v ní cítíš dobře. :-)
Stejně to opadne tak, že ráno se probudíš do nějakého počasí, nějak naložená a sáhneš po té, na kterou budeš mít zrovna náladu. :-)
Však Ty máš tolika pokladů. :srdce:

@Dalia píše:
Nejraději bych Beloved, ale není moc výrazná na svatbu?
Šak tchyně, ne? Jenom jí nenápadně ukaž zuby… :D
Dalia 12.9.20 18:15

@Eunika Svatba bude celkem daleko, takže si s sebou chci zabalit tak dvě vůně. Beloved je moje parfémová láska už několik let. Ale trochu se bojím, aby někomu nevadila. Například nevěsta jednou řekla, že je na ni silná. A to jen přivoněla k flakonu. :think: Ale i přesto, Beloved jsem prostě já. Kdybych se s ní navoněla dostatečně dlouho před obřadem, tak by to snad nikoho neporazilo.

@Tana1112 Když Chanel, tak asi jedině Pětka. Tu Chanci Tendre testuji celé odpoledne a ač je to líbivka, tak já z ní nadšená nejsem. Skoro ji nenosím.

Dalia 12.9.20 18:16
@frangipani_romana píše: Šak tchyně, ne? Jenom jí nenápadně ukaž zuby… :D
:-D … já jsem až moc hodná tchyně.
danaada 12.9.20 18:21

@Dalia spíš bych vůni volila podle hostů a hlavně podle toho vedle koho budeš sedět, aby ten vůni zvládl.

Lucinela 12.9.20 22:51

@Dalia
Vol srdcem a pokud to bude i v den D Beloved, tak si to v ní užij.
A druhou vůní bude určitě něco od Chanelů. O Coco Mademoiselle jsi neuvažoval? To je libivka obecná. Pro mě bohužel jediná vůně od Chanelů, se kterou si ne sedneme. Pětka je TOP. Vzala bych si raději tři vůně. :lol:

@Lucinela píše:
@Dalia
Vol srdcem a pokud to bude i v den D Beloved, tak si to v ní užij.
A druhou vůní bude určitě něco od Chanelů. O Coco Mademoiselle jsi neuvažoval? To je libivka obecná. Pro mě bohužel jediná vůně od Chanelů, se kterou si ne sedneme. Pětka je TOP. Vzala bych si raději tři vůně. :lol:

Já bych to nepodceňovala…

Lucinela 13.9.20 09:33
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek