Parfém na svatbu - poraďte

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Dalia 13.9.20 10:30

@frangipani_romana :-D … neblázni! I tak potáhnu velký kufr a psa k tomu.

@Lucinela Coco Mademoiselle mám moc ráda, zrovna jsem s ní navoněná. :-) Ale na svatbu mě neláká. Už jsem rozhodnutá pro Beloved. A na dny před svatbou, které budu trávit v domácnosti nastávajícího ženicha, si vezmu asi opravdu nějaký Chanel. Možná zrovna tu CM, protože mi navozuje dobrou náladu. :-)

rocky 13.9.20 17:16

@Dalia Dalia, má překrásnou poličku. :srdce: A co La Belle Helene, nemohla by být? A nebo Allure EdP, tou taky nic nezkazíš.
A nebo si vyber v rychlosti ca. dvě hodiny před odjezdem 3-4 parfémy…?? :-)
Beloved si mi taky moc líbí, je moje jednička a je pravda, že je trochu silnější, holt udělaná poctivě.

Předloni na jaře mě můj mužík vezl ke kadeřnici a já si na sebe ve spěchu stříkla Beloved, asi 6 malých střiků, protože si mi zdálo, že flakón nestříkal. Celých 15 min (tolik trvala cesta) manžel komentoval parfém, jak je těžký a hrozný, a že se dusí. Takže i já jsem poté usoudila, že je silný. Manželovi se nestalo nic.

Dalia 13.9.20 17:32

@rocky Musím zde na Arome svou poličku malinko zaktualizovat. ;-) Moc děkuji za pochvalu. :srdce:
Beloved mě provází už hezkých pár let a měla jsem ji například i na vlastní promoci. I pár komplimentů jsem na ni za tu dobu dostala. Miluji tu vůni, tak snad ji přežijí i svatebčani. :-)
„Krásnou Helenu“ moc nenosím, je to půvabná vůně, ale nemám k ní vybudovaný vztah.
Allure EdP mám spojenou s chladným počasím, ale je pravda, že by se mi barevně hodila k šatům. :think:

rocky 13.9.20 18:55

@Dalia Já si tě pamatuji ze dřívějška (kdysi z fotek) a vím, že jsi smrcovní kočka :srdce: . Vyber si nějakou vůni, ve které se budeš pohodove cítit, a hlavně ať pak máš z oslavy krásné vzpomínky. :srdce:
Já si osobně myslím, že ti bude slušet jakýkoliv parfém z Tvé poličky a budeš nádherná tchyně.

Tanulik 13.9.20 19:19

@Dalia Beloved by nemusela byť zlá voľba , ale aplikovať dve hodiny pred obradom :-D … po rozvinutí veľmi pekná !

Dalia 13.9.20 20:07

@rocky :srdce: :-)
@Tanulik S tím počítám. ;-)

Klarama3 15.9.20 08:28

Přicházím se svojí troškou do mlýna a doporučuji Beloved :srdce: . Na svatbu je tahle vůně jako dělaná - já jsem si ji zvolila jako svoji svatební.
A musím podotknout, že jsem nástřik hodiny před obřadem neřešila, prostě svých 6 střiků jsem aplikovala před odjezdem - ona ta ostřejší hlava, obzvláště v teple, rychle vyprchá.
Dalii přeju hezký den :rose: .

Tana1112 15.9.20 09:34

@Klarama3 Tak jako nevěsta jsi prostě musela být středobodem pozornosti, jako matka ženicha bych asi aplikovala lehkou rukou - právě proto, abych nezastínila nevěstu. Jinak Dali… i já přeji hezký den :kytka: . Taky jsem před časem ženila syna, bylo to krásné :-)

Dalia 15.9.20 12:40

@Klarama3 @Tana1112 Děkuji moc! :srdce: Už jsem pevně rozhodnutá pro Beloved. Navíc už stejně nemohu nic měnit, protože jsem na cestě k ženichovi a s sebou mám jen dvě vůně - Coco Mademoiselle EdT na běžné nošení a Beloved na sobotní svatbu.

rocky 15.9.20 15:58

@Dalia Pokud si dáš 3 střiky, bude to :palec: . Já jsem se dnes navoněla Beloved a dala jsem si pravě ty tři zmiňované . Manžel ani ne pípl. :-) Ale teď jedeme pryč, trošku jsem si to přiživila a stříkla další tři. Teď to v tom horku ani necítím. Ono je to úplně něco jiného přidusit manžela, nebo hosty.

Dalia 15.9.20 19:07

@rocky Já se nebojím prohlásit, že Beloved patří k nejdokonalejším vůním, jaké jsem kdy poznala. A že jsem jich za ta léta, kdy se vůním věnuji, cítila fakt hodně. :-) Byla to láska na první přičichnutí a trvá stále. Tu vůni tak miluji, že mám celkem tři flakony, aby mi nikdy nedošla. :hug:

Magnolie1 15.9.20 20:00

@Dalia já určitě jsi vybrala dobře. Myslím, že pod pojmem vůně na svatbu si může každý představovat něco úplně jiného. Osobně bych volila vůni, kterou mám ráda, a která mě vystihuje. Pokud je to u Tebe Beloved, není co řešit..... :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek