Parfém na zimu...

ZorkaO 20.09.15 08:56

@Hermesfan

Hermesfan, je to tá Dune, aká bola kedysi? V čom sa líši tá súčasná, čo je k dostaniu? :mavam:

Hermesfan 20.09.15 09:07

@ZorkaO
Ahoj Zorka,

je to ako s inými reformuláciami. V prípade Dune detto - je to nariedená vodička, slabý odvar toho čo bolo kedysi. Je tam cítiť že to JE Dune ale z tých 30 ml EdT Dune čo mám by sa dal urobiť asi liter dnešnej verzie a možno aj tak by bol silnejší čo do siláže aj trvanlivosti.

ZorkaO 20.09.15 11:07

@Hermesfan

Je to škoda…prečo to tak výrobcovia robia? Ja som dodnes sklamaná z mojej čarovnej reformulácie Venezie… :,(

aangie 22.09.15 11:42

Já v zimě miluji Opium a Beige. Opium přes den, Beige večer.
Nevím, jestli jsem normální, že to mám rozdělené i podle denní doby. :D

Bridgett 22.09.15 13:16

Já už se na podzim/zimu co se vůní týče moc těším :D Už jsem nějaké vytáhla - bude to především E. Lauder Sensuous (používala jsem ale i v horku a krása), YSL Manifesto a nová Femme de Mont Blanc ;)

Lalaith 22.09.15 17:51

@Bridgett Femme de Montblanc jsem kdysi měla… :think: Nezdá se Ti umělá? Už si ji právě moc nevybavuji, cena je výborná. A chybí mi nějaká sladká, ale zároveň pohodová a nenáročná vůně.

Arome renet 22.09.15 18:04

@Bridgett YSL Manifesto je nadherna :srdce:
V zime jeste HP edt a Addict. A moje nova parfemova laska Alien Esence

ica1973 22.09.15 19:18
@Arome renet/
A moje nova parfemova laska Alien Esence

Keď ON je tak vysoko N-Á-V-Y-K-O-V-Ý :mrgreen:

Bridgett 22.09.15 19:28

@Lalaith Ne ne, umělá určitě ne… Z levnějších vůní někdy cítím takovou tu umělotinu, tady ale ne - naopak, vyznívá luxusně :palec:
Já mám doma už dlouho vzoreček, zkoušela jsem ji několikrát, líbila se mi, ale ne tolik abych po ní zatoužila. No a teď jak byla na Elninu za tu super cenu jsem si říkala, že už ani nevím jak voní a že si jí připomenu. A najednou krása nesmírná! Začátek opravdu dětský olejíček (to já ráda) a pak hebká, sametová a tulivá vůně, ke konci krémová :srdce: A k tomu super výdrž.
Z postřiku jsem ji tedy dnes moc necítila, ale to já mám vždy když mám novou silnější vůni - otupí mi čich a já necítím nic :mrgreen: Pak si nos zvykne a cítím závany :D

Jen tedy co je pravdy na tom, že už se nevyrábí??? Někde jsem to zaslechla a nevím :think:

@Arome renet ano, Manifesto je skvost, moje nová láska. Objevila jsem ji najaře náhodou v Sephoře, líbila se mi strašně jak už dlouho nic. No a drahý mi ji koupil v létě k narozeninám, už se těším jaká bude v chladu :D Dokáže krásně provonit šatník :* :*

Lalaith 22.09.15 19:40

@Bridgett Ona Femme de Montblanc už docela dost dlouho nebyla, právě proto, že se už nevyrábí… Teď si myslím, že Elnino se dostalo k nějakým zapomenutým zásobám. Ona dřív se prodávala i EDP a ta teď vůbec není. Ještě se nad tím zamyslím, jestli ji za tu cenu časem vyzkouším. :think:
Manifesto jsem zkoušela už hodně dávno, ale moc mě neuchvátila… Přišla mi moc sladká. A moc ovocná. V takovém divném spojení. Ale Manifesto Éclat se mi líbila mnohem víc.

Bridgett 22.09.15 19:47

@Lalaith právě že se mi nezdá, že by nikde nebyla :think: A tu parfémovou vodu mají dokonce na parfums http://www.parfums.cz/…da-pro-zeny/ Říkala jsem si, že je jí všude dost, tak asi nekončí…
No každopádně doufám, že si ji moc neoblíbím, to by mně moc mrzelo. Jako naposledy se zelenou Omnií :?

Arome renet 22.09.15 19:54

@ica1973 návykový asi bude, stále chodím do skříně a očichávám šátek :mrgreen: z parfumérie mám malinký odstřik a dnes jsem koupila ve zdejší inzerci 30ml :dance: Už se moc těším až dorazí pošta. Naposledy mě takto učaroval Hypnotic Poison edt.
@Bridgett ano, je to držák celodenní. A na oblečení voní fest :palec:

Lalaith 22.09.15 19:55

@Bridgett Aha, já po EDP nijak nekoukala… Ale opravdu je to už delší dobu, co jsem se dostala (myslím tady) k informaci, že končí - a opravdu nějakou dobu nikde nebyla. A teď se zase vyloupla… I na Fragrantice jsem četla, že má končit.

Misha17 23.09.15 09:24

Ja v zime milujem sladsie vone, vanilkovejsie, take do ktorych sa mozem doslova zababusit. Takze u mna okrem celorocneho Angela to bude karamelovy Alien, Ambre Narguile a najnovsi prirastok Marrat Sanah Gold, do ktoreho som sa uplne zblaznila :dance: Skoda ze mi vlani v zime dosla Chloe Love eau intense, ta bola na zimne mesiace ako stvorena, ale tak mozno na Jeziska si ju doprajem :D alebo aj skor… :mrgreen:

Lucinela 23.09.15 10:34

@Misha17
Ambre Narquile - ta je na zimu opravdu nádherná. Chloe Love eau Intense jsem naopak více docenila na jaře, v zimě jsem ji ztrácela, nicméně okolí si rochnilo.
Mám ráda v zimě i „křupavě zmrzlé“ vůně - Teint de Neige, Powder Flowers a nádherná je Liú a již nedostupná Vega (Guerlain). A málem bych zapomněla na No. 22 (Chanel).

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek