Parfém na zimu...

Ukulemba 02.10.15 17:06

Já jsem nikdy vůně na roční období netřídila, vždy se voním tím, na co mám chuť. Ale jsou vůně, které používám v určitých obdobích méně, nebo více..
Těším se, že na podzim se budu halit do Perles de Lalique. Přijde mi taková na podzim nejvhodnější.
No a v zimě zase začnu častěji používat mojí lásku Poeme. A taky Taj Al Arab.. No a kdo ví, co ještě do té doby na mé poličce přibude.. :lol:

zitava 02.10.15 18:01

Plánujem naslepo kúpiť parfémik Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights, na zahraničných diskusiách ho prirovnávajú k Midnight Poison (Christian Dior) :* . Inak Perles de Lalique je nádhera, ale manžel ju vôbec nemusí :,( .

Hanka H 02.10.15 18:45

@zitava @Ukulemba Souhlasím, že Perles de Lalique je nádherná vůně, přesně na toto roční období. Ale patří do skupiny těch „divných“ vůní, které se nelíbí každému. :mavam:

Ráda bych získala novinku od Sisley Soir d' Orient, ale ta cena je likvidační…
Uvažuji i o nějaké další růži - moc mě láká La Fille de Berlin.

Makiiii 04.10.15 11:11

Já také nedělím vůně na roční období, ale pravdou je, že v zimně mám „chuť“ na sladké :D Pro mě je to jednoznačně Lko od Lolity Lempické, VCA Orchidée Vanille, California Réverie, L´Instant Magic (ten ovšem mohu kdykoli) a další a další :lol:

Dalia 04.10.15 11:19

@Makiiii Já jsem znovuobjevila krásu Gucci by Gucci. Je pro mě doslova esencí podzimní krásy. :P
Také mám nyní chuť na sladké vůně, a proto si pořídím Code. Jinak už přichází čas L'Instantu a samozřejmě Magicu, který je však skutečně vhodný snad pro každé roční období. Ono je těch vůní, pro podzim a zimu jako stvořených, plno. Z mé police je takových převážná část.

Klarama3 04.10.15 11:32

@Makiiii
Taky to nemám vyhraněné. Používám to, na co mám chuť.
Ale je fakt, že HP mi nejvíc voní v zimě a hlavně v takovém tom dušičkovém počasí.

Lucinela 04.10.15 21:37

Nevím, jestli přímo na zimu, ale ťupla jsem si z prázdného flakónu******Ha­banita L´Esprit**** a neskutečně jsem po ní v tomto období zatoužila. Zdá se mi, že jsem ji u prvního flakónu nedocenila :think: . Možná jsem ji používala ve špatném období, jaro pro ni nebylo přímo stvořené :think: .

Parfum maniačka 05.10.15 18:54

Na zimu to bude moja zahrievajúca láska Arpége. Taktiež aj Aguilera Signature. Striedam to podľa nálady, hlavne, aby zahriali :)

NikiNikiNikitaaa 19.12.16 22:08

Pod stromečkem letos očekávám Addict :). Už se moc těším, až se v něm budu minimálně do března doslova koupat :mrgreen:. Miluju jí!! :srdce:

Marusia 20.12.16 09:03

@NikiNikiNikitaaa , super voľba :palec: aj ja ju mám najradšej. V zime používam všetky slaďáky z poličky.

Yvraine 10.10.18 08:50

Ráda bych oživila toto téma.
Co budete nosit letos v zimě, případně jaký je váš oblíbený parfém ať už do sychravých plískanic, nebo mrazivé zimy?

Já se těším na vyloženě zachumlávací Cuir Beluga, pak Tonka Impérialea doufám, že bude i Oriental Brulant
No a podle recenzí a složení jsem začala pokukovat po Gourmand Coquin, chystám se jí vyzkoušet, až se ochladí. Jaké s ní máte zkušenosti?

Misha17 10.10.18 10:11

@Yvraine ja v zime planujem milovanu Chloe Love Intense je taka chumlaci :) plus dorazim miss dior absolutely blooming (aj ked pokukujem zas po flakone). Taktiez v zime zboznujem malinovu krasku French Kiss a velmi mi v mrazoch vonia Angel Eau Sucree :-*
Gourmand Coquin bola na mne cista horuca cokolada :) pre mna dost nebezpecna, lebo niezeby mi to oddialilo chut na sladke, mne sa skor slinky zbiehali :D

Yvraine 10.10.18 11:40

@Misha17
To zní dobře. Mně se právě častěji na čokoládě líbí ta vůně. Jak normálně nejím sladké, tak se mi sladká chuť hodně rychle přejí. A asi už jsem i, co se čokolády týče, dost zpovykaná :think: Takže mi spíš stačí užít si vůni, a pak už na ni nemám ani tolik chuť.
Nosila jsi GC jen v zimě, nebo i v teplejším počasí?

French Kiss mi sedí spíš k jaru, nebo teď na babí léto. Na zimu by mě nenapadla, ale když tak o tom přemýšlím, může to být zajímavé.
Já jsem hodně zimomřivá, takže v zimě vyhledávám teplé vůně, abych se pocitově zahřála. A úplně nesnáším takové to hnusné zimní počasí… ráno tma, odpoledne tma, mezitím hnusně zamračeno, deštivo a teploty nad nulou… to je na depku. Tak chci letos právě zkusit ten Oriental Brulant, nebo i Rose Nacrée du Désert. Takovou tu hezkou zimu - mráz, sluníčko, sníh jsem neviděla ani nepamatuji… Loni byl sice třeskutý mráz a sluníčko, ale po sněhu ani památka.

Lady-Bradford 10.10.18 16:48

u mna jedoznačne na 1. mieste :srdce: MUGLER Angel potom HP Dior a Jungle L'Élephant by KENZO

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek