Parfém (nebo toaletka) podobná Bruno Banani Dangerous for Woman

Psisuchar 02.05.14 17:41

Parfém (nebo toaletka) podobná Bruno Banani Dangerous for Woman

Zdravím : )…Chtěla bych se Vás zeptat zda neznáte podobnou sladkou vůni jako je Bruno Banani Dangerous for Woman. Miluji ji ale výdrž je naprosto mizerná. Je tam (aspoň podlě mě ) hodně cítit to kokosové mléko. Děkuju za odpovědi.


Reklama

safík 15.05.14 12:23

Ahoj-dnes jsem jí jen tak ze zvědavosti zkusila u nás v drogerce,a byla jsem mile překvapená.Taky cítím kokos-ale asi ještě více vanilku,a tu já miluju!!Nejsem znalec,takže fakt nevím,co by vonělo podobně,ale mě by spíš zajímalo,jestli máš verzi edp nebo edt,a jak dlouho jí na sobě cítíš.Já měla jeden nesmělý nástřik(paní prodavačka asi testr šetří)ale cítím jí krásně,a to už jsou to nejméně 2h.Jo a byla to jen klasická drogerijní toaletka.

Psisuchar 15.05.14 14:26

Zdravím, měla jsem tutu http://www.parfums.cz/…da-pro-zeny/?…
Sháním právě nějakou , která má podobnou vůni ,protože dlouho nevydrží (zhruba 4 hodiny) . Tu vůni miluji. Já si právě řikala,že si teda zkusím koupit tohle http://www.parfums.cz/…em-pro-zeny/ , protože neni tak drahá a nebude mi vadit ji rychlejš plýtvat , ale jinak voní tester a jinak ty na prodej

safík 16.05.14 15:59

@Psisuchar Ano-tak přesně tuhle verzi co si chceš koupit jsem včera zkoušela.Cenu tedy nevím,to jsem se neptala,ale předpokládám,že v krámu něco kolem 3 stovek.Ale koukala jsem na nett,že se dělá i ve verzi edp-sice to bylo jen 40ml a kolem 600,– ale třeba by vydržela déle.Ty jsi tedy měla velké balení,ale stále edt že?A zkoušela jsi i jiné?Mě by zajímalo,jak voní fialová Magic,nebo růžová Pure Woman…ale ty tu nemají :,(

safík 17.05.14 22:32

@Psisuchar A ještě mě napadlo-nezkoušela jsi Naomi Campbell Queen of Gold?Ta je dle mého typově podobná-akorát je tam ze začátku chvíli cítit ovoce.

Psisuchar 18.05.14 15:23

Ne nezkoušela. Tak to si budu muset očmuchat někde! Díky za typ! Jinak jsem čmuchla i k ostatním Bruno Banani a ty mi vůůbec nevonní. Nejsou sladké nebo mě aspoň nepřijdou. Kamarádka se voněla tou Magic a já jsem si pak řikala co to tady furt smrdí a bylo to ono. Ale tak každému vonní něco jiného.

Psisuchar 01.06.14 15:02

Tak jsem našla vůni podobné Bruno Banani a je to Hugo Boss Deep red. Ta vůni mi přijde skoro uplně stejná. Hned jsem si ji musela koupit

safík 02.06.14 16:24

@Psisuchar Tak vidíš-a už má dušička pokoj :lol: To je dobře,že jsi jí už objevila-a já takto dík Tobě alespoň vím,jak voní Boss Deep,tu jsem chtěla ozkoušet a teď už nemusím :mavam:

mmaat 10.03.15 09:55

mně tedy moc podobná nepřipadá, Deep red je taková svěžejší, více do ovocna.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama