Parfém - originál nebo padělek?

Soňa G. 03.01.16 21:03

Parfém - originál nebo padělek?

Dobrý den,
na e-shopu jsem koupila parfém Halloween Blue drop. Parfém jsem již měla, ale nyní mě překvapila jeho velmi slabá výdrž a intenzita. Po pár minutách jej na zápěstí už ani necítím… Myslíte, že je to dle fotky dna flakonu a krabičky originál? díky

Reklama

AlenBee 27.04.17 14:15

Jak je to?

Dnes mi došla edt Guerlain . Na krabičce je Champs Élysées, na lahvičce Champs Élysées , vůně je velmi slabá. É, E ? Na spodu krabičky je arabský nápis. Co si o tom myslíte? Koupena na notino .

Příspěvek upraven 27.04.17 v 16:22

Frantatata 27.04.17 14:26

@AlenBee
To by teoreticky odpovídalo.
Nápis na krabičce je uveden kapitálkami?
Vraťte ji bez udání důvodu v zákonné lhůtě, nicméně vyzkoušel bych ji pro jistotu na kolegyni nebo podobně, vlastní lidské smysly nás občas ošálí.

Tanulik 27.04.17 15:01
@AlenBee píše:
Dnes mi došla edt Guerlain . Na krabičce je Champs Élysée, na lahvičce Champs Elysées, vůně je velmi slabá. É, E ? Na spodu krabičky je arabský nápis. Co si o tom myslíte? Koupena na notino .

Vyhľadala som cez google … lebo ma to zaujímalo , mala som tiež Champs Elysées , a zistila som , že všetky krabičky to majú tak , ako píšeš, s dlhým É . Vysvetliť by Ti to mohol Francúz :P alebo @domenica , ktorá má o značke Guerlain prehľad . :mavam:

AlenBee 27.04.17 15:17

Ono to asi bude v pořádku, dívala jsem se na web - v názvu Élysées, na flakonu E.

Frantatata 27.04.17 15:40

@AlenBee
Ještě dotaz, proč přikládáte fotku extraktu, když vlastníte EDT?

http://www.perfume.com/…dium/60W.jpg

Frantatata 27.04.17 17:02

@AlenBee
S nápisem je to dostatečně vysvětleno.
Pakli objektivně na Vás či na jiné pozorujete velmi nízkou longevity, nebál bych se ji vrátit.

Ještě nápad, seznamte se s recenzemi tady na arome a možná se přikloníte k názoru, že EDP by byla lepší volbou.

domenica 28.04.17 10:51
@AlenBee píše:
Dnes mi došla edt Guerlain . Na krabičce je Champs Élysées, na lahvičce Champs Élysées , vůně je velmi slabá. É, E ? Na spodu krabičky je arabský nápis. Co si o tom myslíte? Koupena na notino .Příspěvek upraven 27.04.17 v 16:22

U současné produkce je to opravdu tak - na krabičce „E“ dlouhé, na flakónku krátké - u všech koncentrací. Arabský nápis (předpokládám vedle francouzského) také není známkou problému. Edt je jemnější než edp, ale otázkou je, co si přesně představit pod tím „velmi slabá“. Ve srovnání s představou, jaká by měla být? Nebo ve srovnání s jiným balením téže koncentrace? Těžko říct.

Hackett 28.04.17 15:40

Je potřeba se na to podívat trochu prakticky. Kdo by proboha padělával Halloween a proč? Padělávají se drahý bestsellery, jinak to nemá absolutně žádný smysl dělat.

Frantatata 28.04.17 16:49

@Hackett
Ano, faktická připomínka.
Přidávám faktičtější.
Soňa G. to tu navštívila naposledy 3. 1. 2016.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama