Parfém podobný STR8 Ahead

matejffff 13.2.22 20:44

Parfém podobný STR8 Ahead

Ahoj,

jsem ve světě parfémů docela nový. Přirozeně jsem začal hledat parfém, co se mi líbí, dokonce jsem objednával nějaké odstřiky. Nejvíce mi voněl mi L'Homme od Prady, tak jsem ho tedy pořídil, ale uvědomil jsem si, že to není uplně ono. Že to není takový ten 10/10 pocit.

Nakonec jsem našel na velice nepravděpodobném místě – při nákupu sprcháče. Otevřel jsem STR8 Ahead a instantně se zamiloval. Další týden jsem šel pro EdT, ale bohužel má mizernou výdrž, tak 1-2 hodiny.

Doporučili byste mi nějaké podobné vůně? Ať to trochu drží. Na fragrantica.com ho hodně přirovnávají k Chanel Egoiste Platinum. Když už budu objednávat odstřiky, tak radši více najednou.

Stalo se vám někdy něco podobného – seděla vám vůně, ale jiné parametry ne? :-)

Dík za rady :srdce: a přikládám složení, třeba pomůže:

THE INITIAL NOTE: bergamot, lavender, pepper
HEART NOTE: geranium, nutmeg, orange flower, clary sage, neroli
FINAL NOTE: vanilla, iris, cedar

kamooo 14.2.22 14:15

ZDRAVÍM

AHEAD mám tiež. Áno, výkon nie je naljepší, ale za tú cenu? Riešením je ho mať stále pri sebe a „prikrmovať“.
S Chanel Egoiste Platinum by som ho neprirovnával. Platinum, je iné. Má taký kovový nádych…proste iná DNA.
skôr by som AHEAD prirovnal ku Terre d'Hermes Hermès, kde Terre je údernejší, ostrejší. Možno by som Vám odporúčal vyskúšať Icon Alfred Dunhill, ten má niečo zo „šumivosti“ AHEAD. Prikladám na porovnaiie zloženie AHEAD a DUNHILL…
;-)

Váš příspěvek