Parfém pro femme fatale:-)

Arome Holi 30.10.14 20:27

parfém pro femme fatale:-)

Zdravím všechny dámy a pány.Obvykle vím,co parfémového zvolit k jaké příležitosti,ale tentokrát si jista prostě nejsem.Proto zakládám tuto diskusi a prosím o radu. Rozbor je možný ze všech stran:-).Takže do toho: Jde o vůni na 1.schůzku (rande) s mužem.Je mu 40,mně o trošku víc .Jsem tmavý,výrazný typ,oblečena budu buď celá v černém(kalho­ty,blůza,příp­.svetřík,doplně­no výraznější bižuterií nebo v černých kalhotách+ světlý vršek,přiměřené líčení,manikura atd:-).Dotyčný je velmi zajímavý typ ,mladistvě vypadající, s dlouhými tmavými vlasy, zábavný, chytrý,leč parfémy nedotčený.Používá dle svých slov“Hugo Bosse“.Bez ohledu na to,jestli se věci do budoucna vyvinou někam dál nebo ne, chtěla bych pro něj ten večer být femme fatale, prostě nezapomenutelná a k tomu by měl přispět vysokou měrou i vhodně zvolený parfém. Ten by měl navíc vytvářet pěkné erotické dusno :-).Co mám k dispozici,jen na mé poličce. Ač mám slaďáky velmi ráda( slon,joop femme,tresor atd.), přijdou mi ale tak nějak prvoplánové.Muži mi býval chválen např.Poeme. Pro tuto příležitost bych se klonila spíš k něčemu rafinovanému.
ale nebráním se jiným názorům. Mým tajným tipem je Alien, Eden, klasický Poison,či zmiňovaný Poeme příp. Anais Anais. Nebo snad šokovat skrze Shalimar? Tím si ale jista nejsem. Napadá mně i Jasmin noir nebo Miss Dior nová reformulace. Ale fakt nevím a tápu :-(. Co radíte ? Jde taky o to,aby se nevylekal:-),když je parfémový panic, ale svěženky a vůně typu nenadchne-neurazí na sebe kvůli tomu cákat nebudu :-).Za každý názor předem moc děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Martula 30.10.14 20:58

@Arome Holi Prošla jsem si tvou poličku a přemýšlím nad tvými vůněmi, které jsem sama někdy měla, jak na ně muži reagovali. Vzpomínám si na spoustu komplimentů na Classique od JPG.
Jinak jsem v poslední době objevila, že muži velmi pozitivně vnímají bílé květiny (konkrétně tuberózu a jasmín). Jsou to pro ně „srozumitelné“ vůně (voní to jako kytky, umí si je zařadit), zároveň na ně působí velmi žensky a rafinovaně. To jsou slova kolegy v práci, který mi mou Narcotic Venus (čistá tuberóza) komentoval dlouhým monologem.
Takže nějaké bílé květy by také mohly být dobrá volba - z tvé poličky asi jasmínový Alien, připadně Anais Anais…
Držím palce, ať se setkání vydaří. Krásně jsi to popsala, úplně jsem se do toho vžila :-)

Arome Holi 30.10.14 21:07

to Martula:děkuji za reakci a tipy ;) .Classique od JPG mi bohužel nikdy nikdo nepochválil a ani já sama ho na sobě nevnímám nijak lichotivě. Prostě cítím samé mýdlo. To bych neriskovala:-.Ale z podobné skupiny je i zmiňovaný Poeme a ten mi jde velmi. No a Alien, o tom jsem už psala.Holi

katerinka 30.10.14 21:18

Alien je dobrá volba, ale co třeba ten Hypnotic? To je docela sázka na jistotu, chlapi ho žerou i ti, parfémy nedotčení.
Já bych šla v Hypnoticu nebo Lou Lou 8)

ať ti to vyjde :kytka: :andel: :twisted:

Arome Holi 30.10.14 21:21

to katerinka:Děkuji za tipy. na Lou lou jsem nějak nepomyslela. Přeci jen mi přijde dost jako vůně ze starých časů:-) Není mi 20 a ještě to zdůrazňovat typem vůně ? Vím ,o jiných vůních z mé poličky to lze říct taky. :)

katerinka 30.10.14 21:36

Taky mi není dvacet ;) , ale LouLou spíš vnímám jako tajuplně sexy, to je právě o tom jak to cítíš, pokud si v ní připadneš nepřípadně staromódní, tak si ho určo neber, to pak nevyzní, dle mého je to vůně anděla, který zhřešil a který ví , že jeho svržení z nebes stejně už nic nezabrání, tak to s tou modlidbou za odpuštění už moc nepřehání a v koutku sněhobílé dušičky ho hřeje malinké zvrácené potěšeníčko ;) :twisted:

elisa 30.10.14 23:57

Já bych doporučovala Chanel Coco, na podzim se úžasně rozvoní, jde hodně do okolí a jen sbírá komplimenty. A není pro holčičku, ale pro dospělou sebevědomou ženu, můj dobrý kamarád (taky neznalý parfémového umění, ostatně nenosí ani Bosse, ale jakousi drogerkovou ambru, nicméně velmi zajímavý muž) ji nazývá „dekadentní erotické dusno“. Do Shalimaru bych u prvního rande nešla. Nemusí o mně vědět hned všechno.

Arome Holi 31.10.14 06:19

to Elisa.Dkuji za názor. chanel coco nemám, nicméně shodou okolností jsem ho zkoušela v týdnu v Sephoře jak se snese s mojí kůží. I tento parfém mě totiž napadl. Špatný na mě nebyl, to rozhodně ne,leč jsem nabyla dojmu,že stejnou službu by mi udělala Miss dior nová verze.Investovat nyní do Coco tedy ne. Ale i tak díky :-)

Hermesfan 31.10.14 07:17

@katerinka

Lou lou vôbec nenavodzuje dojem starých časov

katerinka 31.10.14 08:18

@Hermesfan
No, vždyť říkám.......

Hermesfan 31.10.14 08:20

@katerinka

to malo byť pre Arome Holi ;-)

Klarama3 31.10.14 08:32

Z Tvé poličky bych na základě mé zkušenosti určitě zvolila Hypnotic Poison.
Připadá mi, že bez ohledu na věk, muže hypnotizuje :lol: .
Navíc se hodí na rande, k Tvému zamýšleného stylu pblečení a je tajemný.
Hodně štěstí :kytka:

Brigancia 31.10.14 09:14

I já se kloním k Hypnoticu, Shalimar bych na něj vytasila až na nějaké další schůzce ;)

Řeším na dnešní večer podobný problém, mám několik tipů a nemohu se rozhodnout :zed: Někdy bych si přála mít jen jeden parfém, abych se nemusela tak dlouze rozhodovat…

Arome Holi 31.10.14 12:52

Děkuji všem. Hnes jsem testovala Hypnotic, přežil na ruce hodinové plavání v bazénu:-). Ptala jsem se na názor na něj i svého dospělého syna. Řekl o něm, že voní jak vanilkový puding. Bohuželmám podobný názor a jak vanilkový puding bych se v něm celý večer cítila. Takže Hypnotic na tuto příležitost ne .

Venea 31.10.14 13:01

Ja bych zvolila classique což nechceš, přiměřeně aplikovaný slon mi přijde taky vhodný…většina chlapů má tenhle typ vůní ráda, rozhodně hledej něco hřejivého, sladšího a hlavně aby ses cítila dobře a nesoustředila se furt na to jak voníš :

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama