Parfém pro muže podobný Rochas

Hall 23.05.12 08:44

Parfém pro muže podobný Rochas

Zdravím,
potřebovala bych poradit parfém, který by se co nejvíce podobal vůni parfému Rochas, jehož složení je :
Hlava parfému - Levandule, zelené listy, bergamot, pelyněk
Základ parfému - Vanilka, káva, ambra, santal
Srdce parfému - Jasmín, konvalinka, kosatec, mléko
Byly mi doporučeny parfémy Givenchy Play Intense, Michael Jordan Legend, Jean Paul Gaultier Le Male, Dolce & Gabbana The One Gentleman, ale pořád to není ono.
Děkuji za veškeré typy a rady. :)


Reklama

Daddario 23.05.12 10:42

Nedávno jsem při jednom ze svých nákupů dostal vzoreček Hilfiger Man Sport od Tommy Hilfiger, ktery jsem bez váhaní označil za kopii cukrové homole od Rochas. Slovo Sport je zavádějící, ale vůbec se nejedná o svěží vůní. Z podobného těsta je pro můj nos i Lolita Lempicka Eau Masculin. Jinak, nač hledat náhradu? Stále se dá bez problému sehnat.

Frantatata 23.05.12 11:04

Seznam podobných nebo „podobných“ by se dal, jistě, rozšířit.
Armani Code, CH 212 VIP …

Rochas Man je fakticky běžně v prodeji.
Osobní zkušenost je taková, že mne po čase začal NUDIT…

Hall 23.05.12 12:31

Opravdu? Byla jsem ve 2 parfumériích - abych mohla přičichnout - ale bylo mi řečeno, že se již neprodává. Momentálně bohužel nemám možnost se někam dostat, přítel mě pověřil, abych našla nějaký podobný parfém - Rochas byl jeho oblíbený, ale už jej nemá,(nenávidí nakupování :) )s tím, že budu mít dopředu vypsané názvy a půjdeme „na jistotu“. Za dva týdny má narozeniny, tak jsem ho chtěla překvapit, ale upřímně, zřejmě si netroufnu, abych se trefila do jeho vkusu.

Daddario 23.05.12 14:40

Parfumerie jsou jako rádia, hrají jen, co se prodává a personál mají většinou taky chytrý jak rádio. Nulový rozhled, vědomosti mizivé a když nevědí, tak si prostě něco vymyslí v přesvědčení, že zákazník jim to sežere i s navijákem.

jerry 23.05.12 14:51

Pokud řekli, „že se již neprodává“, tak měli pravdu - jen zapomněli dodat, že to platí jen pro jejich firmu :?

Daddario 23.05.12 14:52

Jinak určitě bych se nebál internetové koupě v kterémkoli z obchodů, které výše vypsala Jerry… Naopak… Některé krabičky z parfumerií jsou takové ležáky, že v tom teple pod zářivkami přijdou o hlavu nebo se jinak výrazně změní… Nehledě za nehorázné ceny, které si za ně účtují… To je asi daň za vyškolený a vždy příjemný personál…


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama