Parfém pro tchýni

peta27 12.12.12 19:14

Parfém pro tchýni

Holky vím že asi blbý dotaz, ale nejsem žádná parfémová znalkyně a dostala jsem za úkol vybrat parfém tchýni. Na poličce má YSL Opium, La Prairie Life Threads Gold a pak Crystal Noir který nepoužívá. Sondovala jsme u tchána a říkal že se jí moc líbila a kdysi měla nějaká Dolce Gabbana hranatý flakon červený vršek, takže jsem si vydedukovala že asi Dolce Gabbana Femme, jenže proti těm vůním co má doma mi přijde dost jiná, tak potřebuju poradit něco podobného co má doma, přece jen mám strach jí koupit du D&G, nebo myslíte že by se jí to k těm dvěma vůním co má doma mohlo líbit? Díííííky!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Mirka 14.12.12 09:38

tchýně nosí docela pecky, výraznější vůně, takže bych se nebála koupit něco výraznějšího. Nějakou Lolitu, nové Opium, Jasmin Noir, Idylle EDP, Jadore Absolut…

Venea 14.12.12 10:53

Přidávám se za Jasmin Noir…ten by ji mohl sednout, včera jsem zkoušela i variantu Essence a ta mi přijde snad ještě líbivější…tchýně nemá na poličce zřejmě asi žádné svěženky a těžší vůně ji nevadí, takže bych se toho nebála :-)

danaada 14.12.12 19:47

Zkus i Laura Biagiotti Venezia.

beliala 14.12.12 20:23

Myslím, že keď sa jej Dolce Gabbana Femme veľmi páčila, tak niet nad čím váhať. Iste bude milo prekvapená. A či sa hodí k vôňam na poličke? - na tom predsa nezáleží, veď nemusia byť všetky vône na poličke v jednom štýle, myslím, že to tu takto ani nikto nemá :)

Camellia 14.12.12 21:53

Dolce & Gabbana pour Femme mi celkem ladí s poličkou tvojí tchýně. Myslím, že by z ní mohla mít radost. Ale pozor, ta nová verze je hrozná a přeslazená (pro mě).

peta27 17.12.12 15:48

Holky moc díky za reakce, něco jsem si opsala a dnes vyzkoušela v Sephoře a Fannu, Jasmin Noir se moc líbí mě, jen na ruce mi dlouho nevydržela :,( no a asi zůstanu u tě D&G Femme, líbí se mi kupodivu taky, a manžel si taky myslí že to bude ok :D Jinak pravda tchýně nepoužívá žádné lehké polívačky, prý na ní nic nedrží, a mě teda nikdy nepřijde převoněná, jen vždycky pěkně voní, a sama je výrazný typ vzhledem i vysupováním :lol:

peta27 17.12.12 15:51
@Camellia píše:
Dolce & Gabbana pour Femme mi celkem ladí s poličkou tvojí tchýně. Myslím, že by z ní mohla mít radost. Ale pozor, ta nová verze je hrozná a přeslazená (pro mě).

Tu novou Pour femme jsem taky zkoušela už dřív a mi se docela líbila, ale myslím že pro tchýni by to asi nebylo to pravé.

betulapendula 17.12.12 17:40

Tak zkus Youth Dew,jestli tvoje tchýně unese Opium,zvladne i tuhle ;)

ankaj 17.12.12 18:28

Pro výrazné typy je podle mě velmi vhodný Angel nebo Alien. Prosté Mugler - ale ne Womanity.
(Já sama jsem kdysi s úspěchem darovala tchýni Angel rose. Ona byla ten výrazný - až dominantní typ ženy. Žel - byla. Letos jí už nemůžu darovat nic, protože v létě náhle odešla. A véřte-nevěřte je mi to upřímně líto.)

peta27 17.12.12 19:26
@betulapendula píše:
Tak zkus Youth Dew,jestli tvoje tchýně unese Opium,zvladne i tuhle ;)

Tu vůbec neznám, ale mrkla jsem na to a myslím že by to šlo, díky za tip, poznamenávám si na příště, teď už jsme objednala tu D&G.

peta27 17.12.12 19:32
@ankaj píše:
Pro výrazné typy je podle mě velmi vhodný Angel nebo Alien. Prosté Mugler - ale ne Womanity.
(Já sama jsem kdysi s úspěchem darovala tchýni Angel rose. Ona byla ten výrazný - až dominantní typ ženy. Žel - byla. Letos jí už nemůžu darovat nic, protože v létě náhle odešla. A véřte-nevěřte je mi to upřímně líto.)

Tak to tě chápu, ta moje je sice občas šílená, ale mám ji ráda a taky by mi chyběla!
Jinak Mugler mě taky napadl, ale Angel je na ni myslím moc sladký a Alien si nejsem jistá, a hlavně manželovi hrozně smrdí tak by mi to zatrhl :lol: No a Womanity bych nedala nikomu ani za trest, omluva všem co ji mají rádi, ale mě to smrdí jak sladkoslaná ryba :oops:

Mirka 17.12.12 19:35

Když budeš zkoušet Youth Dew (pochybuju, že ji v obchodě najdeš), zkus Youth Dew Amber Nude. Není tolik old school.

peta27 17.12.12 20:40
@Mirka píše:
Když budeš zkoušet Youth Dew (pochybuju, že ji v obchodě najdeš), zkus Youth Dew Amber Nude. Není tolik old school.

Já si tu někomu kdyžtak písnu o vzoreček, díky!!!

Mirka 17.12.12 21:32

Už ji nemám, poslala bych.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama