Parfémová dieta aneb stop stav

Bulgarian rose 24.2.17 10:16

Parfémová dieta aneb stop stav

Poté co stav mé poličky nabobtnal do rozměru o které se mi ani nezdálo, nastal čas začít si pokladu užívat, ne jen hromadit.

Mám oblíbence ke každé parfémové období, a zjistila jsem, že je neunosím. Nic nechci prodat ani vyměnit, mám všechny své vůně ráda, ale jsem jen jedna, a parfému hodně. Pravda, kluci mi na vůně hodí, ale jen na par oblíbenců.

Můj dálší nákup se uskutečni ne dříve než v Březnu 2018. Do té doby budu zkoumat vlastní polici a pořádně se seznámím se všemi poklady který tam v poslední době přistály. Spotřebuji odstřiky a většina vzorku. Takže to bude spíš labužnická dieta, kde člověk netrpí, ale vyloženě si užívá.

Chtěl by se někdo ke mě přidat? :kytka:

Od prvního Března začnu zkoumat jarní vůně na své polici, obzvlášť růžové flakóny. Hodně mě baví sledovat jak se vůně rozviji za různých teplot, a budu se podílet o dojmy.
Hlavně chci, aby to byla příjemná cesta a hledám spolucestující. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
alese 24.2.17 10:18

Já se k tobě přidávám, stav je neúnosný, ted jsem máti dala 5 vybraných 10ml odstřiků, ale co je moc je moc.......

Bulgarian rose 24.2.17 10:29

Super! To mám radost, že se přidáš! :kytka:

Jeden z důvodu proč se do toho pouštím je pocit, že jsem to nějak přehnala. Nechci si pokazit radost z krásného koníčka. Budu ho držet na uzdě aby neskončil v řece. :lol:
A všechno bude v pořádku.

asperula 24.2.17 11:15

Příspěvek upraven 02.06.17 v 11:12

Jirka84 24.2.17 11:28

Pěkné téma :palec:
Držím palce, ať vám to vyjde…
Já se ale nepřidám ;)

alese 25.2.17 06:45

@Bulgarian rose Jako bych to psala já. Nestíhám spotřebovat, odstřiky v kabelkáčích se vypařily, aniž bych si je užila.
A takhle to nechci. Letos jsem měla v plánu jen jednu vůni, tu už mám a konečná!!!!!!

alese 25.2.17 06:46

Trochu se mi už po chřipce vrátil čich, jedu ted do Popradu a beru si s sebou jeden flakon a tu vůni si prostě pořádně užiju!!!!!!!

Frankie 25.2.17 10:42

Holky, já Vám tak rozumím! :mavam:

Bulgarian rose 25.2.17 15:47

@asperula, jsem ráda, že se přidáš! At se daří!

@Frantatata, a přídáš se? Máš velice zajimavou zbírku. :kytka:

@alese, odstřiky se mohou vypařit? To jsem neměla tušení. Začnu je používat přednostně.

Za minulý týden se můžu pochlubit se dvěma minusy- :dance: . Spotřebovala jsem dvě miniaturky- Boucheron Place Vendome a Place Vendome EdT. Láska to nebyla ani náhodou, obě mě nechaly lhostejnou.

Dnešní poklad je Coromandel. Vzala jsem ho na matiné do Klementinu, a večer ho vezmu do baru. :pankac:
Coromandel ve mě vždy vyvolával představu zámecké knihovny, nebo hromadu starých svitku a map, nad kterých se Indiana Jones láduje švýcarskou hořkou čokoládou.
http://www.klementinum.com/…orie/1s2.jpg

mmaat 25.2.17 16:04

@Bulgarian rose na ty odstřiky v kabelkáčích pozor, vypařily se mi dva. V Juli a větších skleněných jsou v pořádku.
A Coromandel je krása nesmírná, aspoň pro mě :*

Rosa N. 25.2.17 17:03

A kolik člověk přibere, když drží parfémovou dietu? 8) :mrgreen: :think:

Bulgarian rose 25.2.17 18:08

@Rosa N., doufám, že vůbec. Já ještě držím i obyčejnou, takže u mě je to takové obojetné, stereo hubnutí. :andel:
Hlavně polička nesmí tloustnout dál. :lol:

V 2009 jsem shodila 20kg po třetím dítěti, hlavě s gurmankami a Curious In Control od Britney. Je to moc příjemný, vanilkový krém bruleé. Kdykoliv jsem dostala chut na sladké, jsem to nahrazovala parfémem. A fungovalo to.

Ted´ potřebuji shodit asi 4kg, tak takový zahul nebude.

@mmaat, který jsou kabelkáče? Jsou ti plastový? Mám 2 tenké a dlouhé, a 3 malé asi 5ml…Do těch se pustím teda ihned. Takže místo růžové období, bude Amouage v odstřicích. Kdyby se mi vyparila Vega, to asi by mě kleplo. Tak o Březen mám postaráno.

Foteini 25.2.17 18:37

@mmaat Smarja, ja mam v kabelkaci Vegu a Liu. Tak taky budu spotrebovavat prednostne. @Bulgarian rose Jinak do diety nejdu, ale drzim ti palce. Ja mam zavazek, ze si koupim jen 2-3 parfemy za rok: jeden k narozeninam, druhy k Vanocum a pokud bude neco extra vyhodneho, tak i k svatku. Smankote, ted jsem si uvedomila, ze vyhodna koupe uz letos probehla (Kenzo Amour ve vyprodeji na el-nino).

mmaat 25.2.17 19:05

@Bulgarian rose jj, ty plastové. Mně se vypařila Iris Ganache :zed:

Rosa N. 25.2.17 19:16

@mmaat kterým kabelkáčům říkáte plastový, kabelkáče jsou přece kovový, ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Váš příspěvek