Parfémová dieta aneb stop stav

Myška1977 22.1.19 18:32

@Misha17 to mně povídej… jsem na tom stejně. Já vlastně ani nevím, jestli chci něco spotřebovat… jestli bych si stejně nepořídila nový flakon.

Misha17 22.1.19 18:36

@Myška1977 jasne ze ano :D teda aspon ja od radosti ze nieco spotrebujem, si do par dni kupim novy flakon ze ved mozem a potom pre istotu kupim aj ten isty parfem co som spotrebovala lebo ved mi chyba :lol:

Bulgarian rose 22.1.19 19:19

@prokera , děkuji Ti. :kytka: Já měla flakonky tak mezi 5-7ml, tak to se dá. Moje dieta začala před dvěmi lety, a minulý rok to byly zběsilé nákupy, asi 2 vůně měsičně, i když jsem se držela na úzdě. Tak se nemáš za co stydět. :rose:

Teď pokračuji dál. Samozřejmě, chci to mít pod kontrolu, ale ne až tak, aby se z toho stal nepřijemný úkol.
Beru to zlehka, a krok za krokem. Navíc mám absurdní počet parfému, to musím zredukovat, abych si nepřipadala jako blázen. :lol:

@Misha17 , tak je toč a užive si je, a na dno taky někdy dojde. :rose:

prokera 22.1.19 19:56

@Bulgarian rose No to se mám za co stydět :-D , protože mě ty nákupy vůní lákají a baví už několik let, takže mě snad zarazí nedostatek místa doma :-D (což se nezadržitelně blíží :oops: ).
Absurdní počet parfémů vypadá jinak ;-) :-D , takhle je to ještě dobré. Držím palce v tom stop - stavu :rose: !

Bulgarian rose 22.1.19 20:00

@Biely kvet , děkuji! :kytka:

Provedla jsem rychlou inventuru a vybrala další 3 flakonky na dokončení:
1. Cavalli Nero Assoluto 10/30ml, protože je krásná v zimě, a ji stejně mám ráda
2. JPG Classique Intense 10/20ml, :inlove: Neni proč zbytečně s ní šetřit, na Valentýn jak stvořena. Pořizovala jsem ji 2017 v únoru, myslím, právě na Valentýn.
3. Katie Perry Meow 20/30ml roztomilost na spaní a na doma na víkend

Jinak mám vybráne červené a bílé flakonky na cely únor:

deniz 10.4.19 12:14

Tak po naprosto dietně nepovedeném loňském roce, kdy jsem nakupovala jak zběsilá, jsem se teď na pár měsíců uklidnila a nekoupila skoro nic. Je fakt, že k tomu asi přispělo i nechození na arome. Nicméně v poslední době mi přibyl Haem od Ajmalu, na který jsem dlouho koukala, líbil se mi flakon a složení, takže slepáček a povedl se. Pak jsem ještě doplnila zásobu mých stálic od Rehabu - Soft a Red Rose. A poslední dny mám nutkavou touhu nakupovat :lol: . Takže to dneska je Mitsouko EdT a L´Heure Bleue, protože poslední dobou tíhnu k těmto „starým“ vůním, Shalimarem se polévám asi nejčastěji…
A protože to prostě nemůžu nechat zase rozjet, tak to je do konce léta můj poslední nákup :cert: A musím něco prodat :think:

deniz 23.4.19 21:33

Tak se to nepovedlo, viz můj příspěvek výše :-( . Dneska odkliknuta Habanita EdP :lol: :lol: :lol: .
Když ona je tak krásná :inlove:

Misha17 23.4.19 21:41

@deniz vydržalo ti to až celých 13 dni :lol: :lol: :lol:

Myška1977 23.4.19 21:58

@deniz :-D :-D :-D jako by mně to něco připomínalo :-D teda někoho… mě ;-)
Jen nemůžu říct, že jsem se na pár měsíců uklidnila… ani měsíc nedám…

Jirka84 26.4.19 14:06

Já si asi před měsícem řekl, že nebudu do léta objednávat žádné vzorky, protože jsem toho za poslední dobu na zkoušení koupil dost.
No a toto jsem od té doby pořídil:
:lol:

chimaera 26.4.19 15:06

@Jirka84 Ale vypadá to skvostně, ďas vzal všechna předsevzetí:D (jsou to „jen“ vzorky :andel: )

Misha17 23.5.19 10:10

Na tento rok som si dala zavazok si kupit maximalne 4 flakony.

Je koniec maja a ja uz kupila 5 :lol: ako pocitam, tak pocitam, ale nijako mi to nevyda :oops:

prokera 23.5.19 12:39

@Misha17 Ježíš to je ještě dobrý ;-) :-D !!!!!

Jitka77 23.5.19 13:08

Moje oblíbené vlákno :-) Já jsem žádné vyhlášení neudělala a nebudu s tím začínat (protože se znám), ale fakt je, že jsem v poslední době parfémy už přesycená. Loni jsem dopotřebovala klidně i dva tři flakony měsíčně, byly to vůně, co jsem nakoupila v relativních parfémových počátcích a takhle se to sešlo - teď mám skoro všechno téměř plné, takže každým novým nákupem polička bobtná. Navíc ty oblíbené po vypotřebování dokupuju, čili prostor začíná být zaplněný i z tohoto důvodu. V létě se mi většinou do žádných nákupů nechce, tak doufám, že si i letos trochu vydechnu. Navíc je fakt, že se 70 flakony (a nějakými odstřiky, miniaturami a hromadou vzorků) už si člověk skoro u každého typu vůně nebo ingredience může říct, že něco podobného doma má, a je snadné dát si kapku na ruku a ukojit momentální chutě. Za chvíli mě čekají státnice na doktorátu a ani nevím, jestli se budu něčím „odměňovat“ (za dopsání dizertace jsem si na jaře nadělila extrait LPRN, to zas jo). Možná spíš ubude důvodů k uklidňování nervů a prokrastinaci při brouzdání po eshopech.

JosefKamil 23.5.19 14:38

Zatím jsem na sedmi, tři novinky ( Faconnable Royal , Rien Intense a Mugler Cologne ), dva dárky a dva do zásoby. :-) Chtěl bych dodržet stop stav do konce roku.

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek