Parfémová Zátiší

Rosa N. 5.4.21 09:14

Parfémová Zátiší

Navrhuju hlavně autorské fotky, ale klidně i „cizí“ pro potěchu, radost a inspiraci)

Edit1: Dál teď že zkušenosti navrhuju vkládat fotky po jedné, po dvou.. abychom se o nich mohli bavit, když budeme chtít.

A do třetice.. Ještě bych chtěla „v podtitulu“ poznamenat, že jakékoli asociace (asociativní OT) jsou tady nejen povoleny, ale naopak vítány! :rose: :-) :choco:

„bublinky“

Příspěvek upraven 15.04.21 v 11:14

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Rosa N. 5.4.21 11:43

Ve sněhu

:wolf: :wolf:

:wolf: :wolf: Otužilé flakonky :wolf: :wolf:

:wolf: :wolf: :wolf:

Rosa N. 5.4.21 11:54

Hattrick!

Lalique umí

Barbberry 5.4.21 16:17

@Rosa N. Krásne ! Poslednou dobou som zacala obcas nosit na vychadzku aj flakony. Spoločnosť sa sice divi ale nakoniec mi ochotne pomahaju nastavovat fotky a hladat vhodne zakutia :) Ale to pridam asi az neskor .. neviem to dohladat momentalne v pc.

Rosa N. 5.4.21 18:04

@Barbberry :cherry_blossom: to je nádhera, prosím pohľadaj este príležitostne, kým a nájdeš. :rose:

Na téhle svatební jsem myslím neměla žádnou, na druhé mléčno kokosovou
Le Feu d' Issey

Příspěvek upraven 05.04.21 v 19:48

Barbberry 5.4.21 18:31

@Rosa N. Uzasny flakonik. Niektora z verzii Ombre Rose ? Nieco som este nasla .. ale chcela by som v tomto roku viac zamerat aj na fotografie vonku :srdce:

Rosa N. 5.4.21 18:54

@Barbberry blbnu, paměť mě zradila :upside_down: :star_struck: (hned název u fotky opravím) je to Ombre Rose L'Original, Myslím, že se o ní mluvilo jako o jedné ze svatebních.

Ty Tvoje fotky by si zasloužily být každá na samostatně straně v rámečku na každý týden jedna. Škoda, že se to ta nádhera nerozdělí. Štěstí, že se to dá prohlížet po jedné :star_struck: :inlove:

Mizyan 5.4.21 19:09

@Rosa N. @Barbberry

Děvčata, máte krásné fotky! Ja aspoň jednu přidám..

Rosa N. 5.4.21 19:29

@Mizyan ..to je dokonalost, Honzo. :rose: .. já s Tebou nehraju! :-) :hug:

Mizyan 5.4.21 19:35

@Rosa N.
:inlove:
Děkuji, také máš krásné fotky!

Jirka84 5.4.21 19:35

@Barbberry
Krásný fotky a super sbírka :palec: :potlesk: 8-)

Barbberry 5.4.21 20:09

@Mizyan ďakujeme :) tiež krásne!
@Jirka84 ďakujem, mam rada rôznorodosť a ešte je veľa čoho objavovať :)

Biely kvet 5.4.21 20:15

@Barbberry Barborka, máš nádherné fotky. Taký fotoaparát po dedkovi mám aj ja a už som viackrát rozmýšľala, že ho použijem pri fotení. :inlove: Flakóny ťahám tiež so sebou von a hľadám im vhodné pozadie. Keď sme boli s manželom v Liptovskom Hrádku na víkend, všade som tam behala s taškou plnou flakónov a fotila…Manžel mi povedal, že behám ako agent s teplou vodou. :-D

Biely kvet 5.4.21 20:17

@Rosa N. Hanička, bola si prekrásna nevesta, šaty ako z cukru… :srdce: Ďakujem za novozaložené vlákno, mala si super nápad. A máš krásne zátišia, teším sa na ďalšie. :-*

Rosa N. 5.4.21 20:23
@Biely kvet píše:Flakóny ťahám tiež so sebou von a hľadám im vhodné pozadie. Keď sme boli s manželom v Liptovskom Hrádku na víkend, všade som tam behala s taškou plnou flakónov a fotila…Manžel mi povedal, že behám ako agent s teplou vodou. :-D

:lol: ;-) To je super! :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek