(parfémovaná) Tělová mléka

hafik 07.07.10 14:14

(parfémovaná) Tělová mléka

Používáte k vůním tělová mléka? Pochlubte se, s jakými značkami jste byly spokojené, popř. další postřehy …

Já musím moc pochválit tělové mlíčko od vůně Hot Couture Givenchy. Voněla nádherně, jako Edp a vydrželo na pokožce dlouho vonět :P

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Gita 07.07.10 14:17

Mám tělové mléko Roma, Opium a Prada. Musím pochválit všechny… Vydrží a voní jako parfémy (toaletky).

hafik 07.07.10 16:42

Jé, Zdeni, díky, nevšimla jsem si, že už tu toto téma je :oops: :mrgreen:

PetraSK doma 07.07.10 21:16

nevadí, napíšem aj tu, hoci táto téma existuje. Mám telové mlieko a sprchový gél v obrom balení, 200 ml, ak použijete hoci len mlieko parfém už použiť nemusíte, vonia veľmi veľmi intenzívne

Majla 07.07.10 21:27

A jaké je vůně to tělové mléko? :roll: :D

PetraSK doma 08.07.10 17:49
Majla píše:
A jaké je vůně to tělové mléko? :roll: :D

Včera som bola celý deň mimo, nejako mi ušlo, že som neuviedla názov :D

mlieko a gél Coco - Chanel

Dalia 08.07.10 20:41

Coco - to musí být krása. :heart:

Já mám Ange ou Démon, Gucci by Gucci a Ambre de Cabochard. První dvě voní totožně jako parfémy ( tedy stejně pěkně ), AdC mi nevoní a konzistence také nic moc. Špatně se vstřebává.

PetraSK doma 16.07.10 16:46

došlo mi telové mlieko Shalimar a Bright Crystal , ešte som neskúšala, Shalimar som si ťupla trošku na ruku, neodolala som a whoaw, to je sila…myslím, že aj telové mlieko bude stačiť a nemusím použiť parfém, teším sa

hafik 22.07.10 18:48

Tělové mléko Shalimar musí být krásné - já jsem dneska namazaná tělovým mlíčkem HOT COUTURE od Givenchy a je to nádhená vůně a skvěle drží. Ani nepotřebuji vůni 

Příspěvek upraven 16.02.14 v 16:19

berush 22.07.10 21:34

Organza indecence, parfem jsem bohuzel nesehnala /a na posledni nabidku tady jsme byla az druha/, ale i tak je to kraaaaasa nesmirna

Tanushka 25.07.10 21:03

Skvělé je tělové mléko od Euphorie a taky miluju tělové mléko od Code :)

Arnika 26.07.10 13:42

Mám tělová mléka Eclat d´Arpege, Into the Blue a Red Door - všechna voní krásně, jako parfémy, a zejména Red Door má obrovskou výdrž. Není ani potřeba použít ještě i vůni…Pak mám ještě tělová mléka od Oriflamu k vůním Giordani Gold a Elvie, vůně je také stejná jako ty parfémy, jen nemají moc velkou výdrž, zato ale příjemnou konzistenci.

Leny 26.07.10 14:13
Arnika píše:
Mám tělová mléka Eclat d´Arpege, Into the Blue a Red Door - všechna voní krásně, jako parfémy, a zejména Red Door má obrovskou výdrž. Není ani potřeba použít ještě i vůni…Pak mám ještě tělová mléka od Oriflamu k vůním Giordani Gold a Elvie, vůně je také stejná jako ty parfémy, jen nemají moc velkou výdrž, zato ale příjemnou konzistenci.

Pravda pravdoucí, mléka Into the Blue a Red Door jsem koupila za hubičku a druhé jmenované opravdu krásně voní a drží jako vůně.Mám radost :banana:

Klokan 26.07.10 15:11

Prosím, zkoušeli jste někdo tělový krém , nebo tělové mléko k vůní od Thierry Muglera Angel?
Voní stejně jako vůně?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama