Parfémové skvosty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Violet123 25.3.10 13:56
Dalia píše:
Garfielde, máš svatou pravdu. Poznat parfémové skvosty je někdy skutečně utrpení. Já to prožívám podobně. :twisted:

Achjo, tohle strašlivé fórum mě „zkazilo“ a ruinuje:-)!
Ať žijí (a dloho se vyrábí:-)
31 RC a n 5 :-)!

Fleur 25.3.10 20:32

Za parfémové skvosty považuji řadu vůní, které ovšem sama ani třeba nepoužívám a netoužím po nich.

• Citovat
  • Nahlásit
derad 25.3.10 21:05
kultakutri píše:
No, pravda je, že Blue Rose je asi tak o dvanáct kategorií výš, ale zase je to specialitka.
a od koho to je? :)
Jitka 25.3.10 21:15

Myslím, že Shiseido

Incognita 25.3.10 22:49

Já jsem takové zatím poznala No. 5 (od tety L.), Shalimar (od tety Ok.), Habanitu (od Elviry:) a nyní se podobným způsobem na mé ruce vyvíjí Peut-être od Moajli. …a pak považuji za skvost ségřinu ledovou Chloé Innocence, která mě zavedla k hledání mimořádných svěženek…

derad 26.3.10 00:07

Mukhalat Malaki od Swiss Arabian

macska 26.3.10 22:40

Dune je vlastně taky skoro skvost…

edinka 27.3.10 08:32

Coco, Parfum Sacré, ..

evik77 27.3.10 08:58

Také Bois de Iles… Vůbec si myslím, že Chanel ve vytváření parfémových skvostů vede /a na paty mu šlape Guerlain/.

Dalia 27.3.10 09:59

Já bych to zase prohodila. Podle mě ve tvorbě parfémových skvostů Guerlain v mnohém předčí Chanel.

evik77 27.3.10 10:26
Magda 27.3.10 15:28

Vintažní Opium :heart:

Marianna 27.3.10 15:46

Chanel nebo Guerlain … holky, nehádejte se. :twisted: Někde to taky kdysi popisovala 1Miru a byl to popis velmi výstižný. Já ji citovat nebudu, protože bych to určitě zkomolila a nemělo by to ten správný smysl. Zkrátka můžete vedle sebe postavit modrookou blondýnu a snědou brunetu, obě budou úžasně krásné, ale každá jinak.

Tady je to: viewtopic.php?f=2&t=1601&p=250259&hilit=Chanel+Guerlain#p250259

Týká se to sice exkluzivek, ale to je fuk.

evik77 27.3.10 16:32

Tak to popsala moc pěkně. :heart:

domenica 27.3.10 17:35
Širín píše:
Nevím, jestli právě tohle si představuji pod pojmem „skvost“, ale pokud jde o vůně, které se rozloží pokaždé jinak na mé kůži, tak taková NENÍ .
Všechny vůně se rozloží vždy stejně a myslím, že to celkem odpovídá chemii, ne? :conf:

Já si myslím, že pokud existuje něco jako „chemie kůže“ (věřím, že ano), tak se stejná vůně nemusí rozložit pokaždé úplně stejně. Do hry vstupuje několik vlivů (hormonální rovnováha, jídelníček, emocionální vypětí …). Navíc i čich má „své dny“ … :wink:

Za parfémové skvosty považuji: Aprés Ondée extrait, L´Heure Bleue, Mitsouko, Shalimar, Chamade, Parure, Vol de Nuit, Magie Noire (původní), Champagne, First, Opium (původní), Poison (původní), Narcisse Noir, Diva, Coco, Bois des Iles, Armani, Mon Parfum, Enlévement au Serrail, 31 Rue Cambon, Coromandel, Femminité du Bois, Chergui, Carnal Flower, 180 Ans de Création, Iris Ganache, Cuir Beluga, Tonka Impériale, Oriental Brulant, Quand Vient la Pluie …

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek