Parfemovy GURU

Aanomis 04.08.12 09:20

Parfemovy GURU

Kdybyste mely dat 6 zakladnich - treba lety proverenych nebo i uplne novych vuni jako zastupkyni techto skupin,
ktere nesmi chybet na policce zadne parfemacky?

Ja zacnu:

Orientalka: OPIUM
Gurmanka /kuze, mata, kakao, orisky, vodka jak kdo chce/: BVG Notte
Drevita: Safari
Kvetinovka: DG Feminine
Citrusovka : Escale a portofino
Mosusovka /telovka, neutralka, musk…/: Mure et Musk Extreme

JE TO STRASNE TEZKY!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Harriet 04.08.12 09:26

Aanomis, doporučujem pred zakladaním nových vlákien prelustrovať Arome a vyhnúť sa zbytočnej duplicite a tým zneprehladňovaniu celého webu nám ostatným…nedávam schválne odkaz, lebo podobných vlákien už je tu dosť…ďakujem za pochop. :mavam:

dzona 04.08.12 09:36

@Aanomis

A proč guru? Kde je v dotazu nějaký učitel?

Daisy.zlouky 04.08.12 11:46

Také bych doporučovala si přečíst vlákno Recenze v liště, nic ve zlém, ale bylo by vhodné respektovat názory a doporučení ostatních, kteří se snaží o zachování jisté úrovně celého webu ;)

la.reina 04.08.12 12:27

@dzona

A nemyslela tim Aanomis třeba parfémové gro (jestli se to píše takhle)… jako ve významu toho nejzákladnějšího? :think:

jerry 04.08.12 16:29

…nemyslela :mrgreen:

Admin neustále přesouvá vlákna touto uživatelkou duplicitně zakládaná, maže značné množství jejích pseudorecenzí (pravda, u některých se zdejší osazenstvo aspoň pobaví očividnými nesmysly - viz. napodobenina J´adoré zkoušená 10 let před uvedením vůně samotné nebo auto Laurin a Klement vyrobené v roce 1962 :mrgreen: ), na většinu příspěvků nikdo nereaguje (ono na některé projevy očividné neznalosti podávané se značnou mírou sebevědomí se opravdu reagovat moc nedá)…leč je to marné, je to marné, je to marné :roll:

la.reina 04.08.12 16:36

Uf… aha… jsem tu teď nějakých pár dní nebyla, tak jsem o tuto kratochvíli přišla. :mrgreen:

jerry 04.08.12 16:50

Navíc výše uvedená výzva na uvedení „zástupce skupin, které nesmí chybět na poličce žádné parfemačky“ je jak články v časopisech pro ženy a dívky, které zde způsobují obveselení.

To jakože když nemám na polici zároveň žádnou orientálku, gurmánku, vůni dřevitou, květinovou, citrusovou a mošusovku, tak nejsem parfemačka :nevim: (pokud tedy pod tímto termínek není myšlen obchod s parfémy :mrgreen: )?

TO JE FAKT STRAŠNĚ TĚŽKÝ…

Fleur 04.08.12 17:30

@jerry :lol:
I když, abychom nekřivdily, určitý podnět pro diskusi by tu opět byl - minimálně v té navržené klasifikaci vůní, jejichž zástupce jsme měly hledat. :mrgreen:

barbucha 04.08.12 18:15
@jerry píše:
Navíc výše uvedená výzva na uvedení „zástupce skupin, které nesmí chybět na poličce žádné parfemačky“ je jak články v časopisech pro ženy a dívky, které zde způsobují obveselení.

No, třeba chce Aanomis založit parfémový blog, kde hodlá vystupovat co znalkyně. Nebo GURU :mrgreen:

Verda2 04.08.12 19:09
@jerry píše:

To jakože když nemám na polici zároveň žádnou orientálku, gurmánku, vůni dřevitou, květinovou, citrusovou a mošusovku, tak nejsem parfemačka

Ale to by ses měla VÁŽNĚ zamyslet nad takovou absencí na své polici! :D :D

jerry 04.08.12 20:07

Tak jsem se vskutku VÁŽNĚ zamyslela - a dospěla jsem k závěru, že na polici nemám žádnou chypre…jenomže tahle skupina není uvedena v 1. příspěvku :nevim:

Tak nevím, já nešťastná, co si počít - asi fakt nejsem „parfemačka“ (mě to zní jak „tabačka“ :mrgreen: ).

Že bych si nějakou půjčila od barbuchy (ta zese nemá na polici žádnou zamřelou vodní ani citrusovou vůni, takže bych mohla na oplátku posloužit :lol: ).

Verda2 04.08.12 20:26

Tak v tom případě Ti ale opravdu nezbývá nic jiného, než zajít pro radu k parfémovému GURU!!
Nebo k parfémové GURU! :D
Ten (ta) snad poradí. Jinak co pak s Tebou?!? :lol:

Harriet 04.08.12 20:44

Heslo dna: „TAK TO TEDA OZAJ A FAKT MATE/ME STRASNE TEZKY“ …kto s kym, ci GURU s nami, ci my (laicka parfemova pospolitost) s nasou novou GURU - necham nam na zvazeni…ale skore si vopred trufam uhadnut…:-)

Aanomis 04.08.12 23:27

Ad 1 samozrejme jsem si nejprve v diskusich podobna temata vyhledavala - bohuzel nic mi nevylezlo - jinak bych duplicitne schvalne nic nezadala - vim, ze duplicita tu skodi. Omlouvam se adminu.

Ad 2 znate slovo pomyslne - abstraktne? Guru - tim jsem myslela pomyslne vas vsechny, ktere tu diskutujete a mate urcite vetsi zkusenosti s vunemi nez treba ja /viz chypre/, nebo nekdo kdo s parfemy teprve zacina, a ktery by se treba od virtualniho GURU rad neco dozvedel. Stale nepochopily? Tak polopate: V tomto konkretnim pripade by tim guru byla kazda, ktera v tom danem momente prispiva…

Ad 3 dekuju za prispevky i kdyz jsem puvodne myslela ze to bude spis o vunich nez o mne - no nic - absolutni nepochopeni a nonsens - ponizene prosim tedy vsechny seriozni, vazne letite a profesionalni znalkyne : A mohly byste toto tema brat za bezpredmetne a prenest se pres nej…

Nejsem znalkyne ani nebazim po statutech - vune me bavi a to je cely…
Berte veci s nadhledem, please…
Nemusime prece hned pranyrovat nekoho, kdo se o neco snazi a nevedomky udela chybu. Vam se to jeste nikdy nestalo?
Diky a mejte pekny vecer! :-) :-) :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama