parfémový "zásek"

klubko 25.09.09 08:23

parfémový "zásek"

Už jsme to tu nakously v jiném tématu. Rozprodala jsem svou poličku a nechala si jen kousky, bez kterých nemůžu být. Ostatní parfémy jsem totiž skoro nenosila. Teď se často vypravuji na čichanou a snažím se najít něco, co by mě zaujalo natolik, že bych si to koupila. Nemám problém s vůněmi, skoro z ničeho se mi nedělá špatně, naopak, dost mi toho voní, ale máloco mě uspokojuje. Je to blbé období. Mám potřebné finance, ale nic, po čem bych moc toužila. Teď se chodím do nabídky dívat daleko častěji, než dřív. Nechcete dát někdo do placu něco, co by se mi fakt líbilo? :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Kleaa 25.09.09 09:50

tak to mi úplně mluvíš z duše. Mám parfémouvou krizi. Chodím, zkouším a nikde nic co by mě ohromilo, právě mi přišlo 20 nových vzorečků a nic :roll: Závidím, že máš aspoň stálice, bez kterých se neobejdeš, to já mám jen vůně, které jsem milovala, nechci se jich zbavit, ale už mi nepřijdou tak uchvacující. S nadšením sleduji téma novinek, těším se jak vyzkouším, pokaždé v parfumérii zklamání, tak nevím.
Hledám nějakou vůni, kterou ucítí i někdo jiný, pochválí a já si v ní budu připadat skvěle, ale takovou jsem snad kromě Envy Me, která už mě dávno dávno omrzela, nenašla. Když se pro něco nadchnu, sebere mi vítr z plachet to, že se pak ptám, jestli se líbí (když už nikdo sám nic neřekne) a většinou to skončí na tom, že nikdo nic necítí. No a teď už mě ani nic neláká natolik, abych si to pořídila.

Oleka 25.09.09 10:18

klubko , nechceš zkusit Fracas ? :D Mě se zda že typově by se ti mohl zalíbit, otázka je zda ho rozdycháš nebo ne :conf: .

Albeni 25.09.09 10:48

Jsem v podobné situaci jako Kleaa - už celkem dlouho. A jak to řešit, nevím - on to vlastně ani není problém. Je to prostě stav, nic nemůže růst až do nebe, to omrzení prostě jednou přijde.
V poslední době jsem toho vyzkoušela dost a nic moc mě nezaujalo. Ty vůně se mi líbí, ale nemám potřebu je nosit. Starý dobrý Cašmir, ještě že ho mám :) kéž by mě něco praštilo do nosu a já bych si řekla to musím mít a že by mi v té vůni bylo dobře. Vlastně ono by něco takového bylo, jedna vůně od Bonda, ale ta je mimo mou sféru.

klubko 25.09.09 11:38

Oli - Fracas jsem zkusila, ten teda nemůžu :? Sice bych potřebovala něco, čím není radno se polívat, ale tohle už je na mě velká pecka :)

Oleka 25.09.09 11:42

klubko , v tom případě pro tebe mám ještě jeden tip - Teint de Neige od Lorenzo Villoresi. Napiš mi :wink: .

pichjit 25.09.09 12:51

Jej, Klubko, tak jsem uklidila na jaře, ale to je veliký úklid, nic moc Ti nezbylo!
Já Ti tedy neporadím asi nic moc, ale nech to raději uzrát!
Každopádně Tě zdraví Gucci, u mne je mu fajn, rozmazluju ho :lol: Je tu nejmenší z flakonů, tak si to zaslouží.
Já spíš jsem v situaci, že penízky na vůně moc nejsou a jak se blíží konec mateřské, ani moc investovat nechci, nevim, co bude a tak když něco chci, musí za to něco z domu, smutný, ale je to tak…

domenica 25.09.09 13:04
Oleka píše:
klubko , v tom případě pro tebe mám ještě jeden tip - Teint de Neige od Lorenzo Villoresi. Napiš mi :wink: .
Klubko - Teint de Neige je výborný tip od Oleky!! Přidávám se :heart:
macska 25.09.09 14:00

Ještě před chvílí jsem chtěla napsat, že jsem taky ve stavu úklidu (ač na to počet vůní na poličce moc nevypadá) a nic nechci a nepotřebuju. Jenže pak přišla maricka s odstřiky Sycomore…

Jsem nějak parfémově přežraná. Možná za to může podzim, protože kromě parfémů to postihlo i moji sbírečku oblečení a náušnic.

pichjit 25.09.09 14:04

Ono může být moc náušnic???
Těch není NIKDY dost :!: Zkáze nepodléhají, tak co? :wink:

klubko 25.09.09 14:33

macsko - Pokud máš přebytek náušnic, tak na mě mysli, těch bych mohla mít tisíce a furt bych neměla dost :wink:

Lyonella 25.09.09 14:44
domenica píše:
Oleka píše:
klubko , v tom případě pro tebe mám ještě jeden tip - Teint de Neige od Lorenzo Villoresi. Napiš mi :wink: .
Klubko - Teint de Neige je výborný tip od Oleky!! Přidávám se :heart:

A co je zas tohle? Proč mi to děláte?? :hyster: :hyster:

Potřebovala bych se taky „zaseknout“…

B4rča 25.09.09 14:48

Lyo, já se zasekla :!: Ovšem zrovna v tom místě, kde se hromadí touha a neuvěřitelně snadno se odklikává nová vůně :D Zrovna za chvíli letím na poštu… :oops: :lol:

Fanfan 25.09.09 15:26

klubko možná by bylo lepší, kdybys napsala, jaký typ vůně bys ráda… :wink: Teint de Neige je pěkná, přišla mi ale typově podobná jako L´Ombre Rose, kterou jsi taky měla a poslala k jiné mamince. :wink:

maricka 25.09.09 19:54

Mám podobné „mrtvé“ období…již docela dlouho, ale už mne to vůbec netrápí… Alespoň se mohu plně věnovat studiu a četbě, což je pro mne přednější. Na druhou stranu jsem si i přesto v poslední době něco pořídila, ale to jsem se několik dní za sebou plně soustředila na nejrůznější vůně a pečlivě procházela databázi a seznamy vůní. Ale za tohle to stejně nestojí, prostě vůně jsou vášeň a vášeń nemá dlouhého trvání, proto je asi dobré smířit se s tím, že jednou „budeme nahoře a podruhé dole“. A vůbec - ono se nám, holky, zase časem něco hodně zalíbí, jen to chce čas…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama