Parfémy Amway

Lady A 29.04.09 14:04

Parfémy Amway

Co si myslíte o kvalitě těchto parfémů? Dostala jsem Sun dapples. Voní mi tam hodně ty květiny. Na mě docela drží.
Složení parfému:

• Vrchní tóny: pomeranč, černý rybíz, švestka, meloun, svěží tóny, vodní tóny • Střední tóny: konvalinka, jasmín, růže, kosatec, pelargónie, broskev • Doznívání: santálové dřevo, pižmo, ambra


Reklama

Popelka 29.04.09 14:07

Některé nejsou špatné a výdrž taky dobrá.Jako dárek bych nepohrdla, ale sama bych do nich neinvestovala.Za tu cenu seženu např.Diora :lol:

Madamme Eleonore 24.02.14 15:28

Wistful

Já mám z Amway Wistful Aroma body mist, je psáno, že je to tělový sprej, ale já bych jej přirovnala i k parfému, taková výdrž se jen tak nevidí. Tato vůně je svěží s trochou zelených tónů, do citrusova, ideální na horké letní dny. Není sladká ani těžká. Také mi připadá, že je to vůně čistoty. A balení je celkem velké ( 100 ml). Dostala jsem ji dárkem, mám ji z poloviny vyplýtvanou ale už mě omrzela, začaly se i líbit sladší a hřejivé vůně, takže tuto vůni prodávám. Dále jsem měla z Amwaye Wistful jako takovou, určenou především na šaty a ta mi tedy přijde úplně jiná, než Wistful Aroma, není tak výrazná a pěkná, je hodně do sladka, až moc. Připadá mi vylitou zaschlou malinovou šťávu. Tato verze podle mě nic moc.

Klarama3 25.03.14 19:08

Před lety, tuším, že to bylo někdy v roce 1996-7, jsem si oblíbila CIEL DE NUIT od Amway. Pamatuju si, že jsem ji měla hodně ráda a byla opravdu držák. Ještě dnes si ji přesně vybavuju.
Kdyby někdo prodával, ráda koupím :) .

Arome maky 26.03.14 09:27

@Klarama3
tu si vybavuji, měla jsem jí v 10ml lahvičce a byla moc povedená. Tyhle vůně se již nedělají? Nikdy jsem po ní znovu nepátrala. Tu původní bych možná i dohledala někde u rodičů ve starých pokladech

Klarama3 26.03.14 10:55

@Arome maky
Jo, to je ona! Ještě jsem našla tohle na ebay.

Klarama3 26.03.14 17:26

@Arome maky Jo, a tyhle vůně se už prý opravdu nedělají. Mají už nové, které jsem ale zatím nezkoušela.
Když si vzpomenu na CIEL DE NUIT, tak bych je vyzkoušet mohla. Měla jsem ten velký flakon 100ml a vůbec nevím, kam se tehdy poděl :-(. Teď se mi po ní docela zastesklo.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama