Parfémy bez obalu celofánu

Arome Monca 16.05.09 14:17

Parfémy bez obalu celofánu

Spousta zákazníků a zákaznic se nás ptají. Proč jim přišel parfém bez celofánu. Jelikož tady řešíte originalitu vůní ráda bych i tuto maličkost zde zmínila.
Je to téma, s kterým se setkáváme. Parfém pouze v krabičce bez celofánu, opravdu není nikterak použit. Jak jsem pročítala diskuze výše, kde zmiňujete hlavní dodavatele v ČR. Tak se občas stane, že takový parfém příjde rozbalen již přímo od nich.

Vysvětlení je snadné . Parfémy jsou baleny k sobě ve více kusech a když si zákaznice objedná pouze jeden, musíme je rozdělit. Nijak jinak se s nimi nepracuje aspoň ne u nás.

Omlouvám se za mou menší poznámku k diskuzi :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

jitka006 16.05.09 15:17
Monča píše:
Vysvětlení je snadné . Parfémy jsou baleny k sobě ve více kusech a když si zákaznice objedná pouze jeden, musíme je rozdělit. Nijak jinak se s nimi nepracuje aspoň ne u nás.

Tomu nerozumím :?: Snad každá krabička je zabelená zvlášť, ne? :roll:

hafik 16.05.09 16:26

Moni, souhlasím s Jitkou. Každá krabička s vůní je přeci zabalena zvlášť. Ještě nikdy jsem neslyšela, že by se balilo více vůní k sobě :shock:

Ada 16.05.09 16:26

Právě že nemusí. Přišlo mi Safari od Laurena, bez celofánu, protože prý Ralph Lauren dodává parfémy balené v celofánu po třech kusech. V obchodě to musejí rozbalit a prodat bez celofánu, leda že by někdo chtěl ty tři kusy :)

Guerlain se taky s celofánama moc nezatěžuje, pak prý některé Bossy jsou bez, Joop, Benetton a další. Takže když vůně přijde bez celofánu, ještě to neznamená, že se v ní někdo hrabal.

jitka006 16.05.09 16:42

Ještě se mi zatím nestalo, že by cokoli přišlo bez celofánu a osobně si myslím, že výrobce parfémů by neměl šetřit na takové prkotině jako je kus celofánu.Neměla bych z toho dobrý pocit, kdyby byla krabička holá.Přišlo by mě to, že mi někdo sahal na můj flakonek, byť by ho nikdy nepoužil.

Ada 16.05.09 17:32

Možná neměl, ale očividně se to dělá.
Mně to nevadí, na flakonu snadno poznám, jestli na něj někdo sahal nebo z něj dokonce stříkal, a ostatně kosmetiku taky kupujeme jen v krabičkách a nevadí nám to.

BAZI 16.05.09 17:49

Mám zkušenost s nákupem vůně (ne testru),který mi přišel v orig.krabičce bez celofánu.jJdnalo se o Hugo Bosse -Black Men -černý kulatý flakon.Opravdu některé vůně jsou baleny po několika kusech(3) jen v jednom celofánu.Je jich málo,ale stává se to .Zkoumala jsem to ihned v kamenném obchodě a balení u této konkrétní vůně bylo také bez celofanu.
Mimochodem …jinak vůně byla skvělá a manželova oblíbená!
:wink:

Lenka7717 16.05.09 19:35

Jednou jsem byla přítomna v parfumerii, když prodavačka vybalovala čerstvé zboží - vůně byly zabaleny po více kusech - jen už si nevybavuji, jestli to bylo 3 nebo dokonce víc kusů…

hafik 16.05.09 19:53
Ada píše:
Právě že nemusí. Přišlo mi Safari od Laurena, bez celofánu, protože prý Ralph Lauren dodává parfémy balené v celofánu po třech kusech. V obchodě to musejí rozbalit a prodat bez celofánu, leda že by někdo chtěl ty tři kusy :)Guerlain se taky s celofánama moc nezatěžuje, pak prý některé Bossy jsou bez, Joop, Benetton a další. Takže když vůně přijde bez celofánu, ještě to neznamená, že se v ní někdo hrabal.

Hmmm, tak to jsem netušila…Žila jsem tím, že každý parfém se balí zvlášt do celofánu :cry:

Alena 16.05.09 20:13

za ty roky jsem toho nakoupila myslím dost a taky se mi ještě nestalo, abych obdržela něco nového bez celofánu.. to asi budou opravdu světlé vyjímky, ne?

marci64 16.05.09 22:20

já si nevybavuji, který to byl parfém, ale přišel mně bez celofánu. Vím, že jsem na to nejdřív koukala, ale vůně byla v pořádku, tak jsem to nějak neřešila :wink:

LuciaG 16.05.09 23:12

Stalo sa mi dva krát, že mi prišiel parfém bez celofánu. Vždy to bolo z elnina. Raz to bol Boss a raz Joop.

Panenka 17.05.09 08:52

Mně přišlo bez celofánu Mitsouko, ale věděla jsem tady ze stránek, že to tak přišlo víc lidem, jinak vůně evidentně nepoužitá - tekutina nebyla natažená do rozprašovače, krabička v pořádku.

Marianna 17.05.09 21:06

On ten celofán vám ale taky nezajistí, že se vám někdo v parfému nešťoural. Byla jsem v parfumérii svědkem toho, že se celofán dá velmi šetrně nahoře otevřít, parfém vyndat a pak zase zabalit tak, že nikdo nic nepozná. Na obhajobu té parfumérie musím dodat, že s tím parfémem neprováděli žádné nepravosti, jen kontrolovali kód uvnitř kvůli mému dotazu. Ovšem ten parfém jsem je nenutila rozbalovat, to zas ne. :oops:

Violette 18.05.09 11:15

Mně přišel parfém bez celofánu jen jednou - Victoria´s Secret, myslím že byl z El-Nina. Ale jinak vypadal nedotčený.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama