Nejoblíbenější parfémy Chanel

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
lucyna 12.8.15 19:33

@mmaat Na Arome jsem teprve 3 roky,předtím jsem používala Avon,Oriflame a vůně z drogerie.Můj vztah k No.5 byl"co na ni každý vidí „,první zkouška "fuj“nyní no jo je hezká ale nosit ji nebudu,občas si dám z odstřiku na zápěstí když jsem doma sama,manželovi nevoní.Allure a Coco mám EdT a něco mi v nich vadí stejně jako v Allure Sens.Kamarádka dnes voněla Allure EdP a i v těch vedrech to bylo příjemné.Coco Mademoiselle se mi zprotivila když jsem ve svých parfémových začátcích koupila „fejk“ na Aukru,byla to řídká vodička.

Jersey -tu jsem taky delší dobu míjela ,děsila mně ta levandule.Poslední zkouška mně příjemně překvapila,konec pěkně vanilkový,zatím na doma pro pohodu.

Černá káva 13.8.15 17:40

@Poéma @Lucinela Kterou máte na mysli, že je „zelená“ s aldehydy? No.22?

Poéma 13.8.15 18:06
@Černá káva píše:
@Poéma @Lucinela Kterou máte na mysli, že je „zelená“ s aldehydy? No.22?

Ano.

Černá káva 13.8.15 20:57

@Poéma Děkuju, budu se ji snažit někde zkusit. Zelená, to je moje ;)

Poéma 13.8.15 21:18
Lucinela 14.8.15 09:04

@Černá káva
Mně se nezdá zelená, je to krásná aldehydová smrt, nádherná při -10 stupních Celsia ;) . Ale komplimenty na ni fakt nedostaneš ;) .

Nejsem OT, ale přece jen… V poslední době jsem poctivě zkoušela všechny odnože Chance a momentálně z testování vyšla nejlépe Eau Tendre, ale na paty jí dýchá Eau Vive. Přitom jsem si slibovala nejvíce od Eau Fraiche, ale té už jsem se asi definitivně „přežrala“. Eau Vive se mi líbí čím dál víc, jakmile pominou vedra, bude jí to slušet ještě více. A Eau Tendre - s tou se cítím znovu na dvacet, aniž bych neměla dostatek „chanelovského“ luxusu.

Příspěvek upraven 14.08.15 v 09:09

Červánek 14.8.15 09:08

@Černá káva @Lucinela no pro mě je No22 nádherná mýdlová vůně, kde se to aldehydy jen hemží a září právě v létě, mluvím o edt. Zatím jsem neměla možnost zkusit č.p. - to musí být teprve koncert.

Hermesfan 14.8.15 09:12

No. 5, No. 19, Poudreé, Cristalle Vert al. EdT, Gardenia,

Mme už vonia všade naokolo, Coco sa mi už prestalo páčiť.

Chance za mňa nie v akejkoľvek verzii

exkluzívky veľké áno

Lucinela 14.8.15 09:14

@Červánek
Mám samozřejmě taky EdT, k č.p. se asi ani nedostanu. Zkusím ji možná dneska večer, nahlodala jsi mě, ale jestli mě vyhostí ze společnosti, máš to na svědomí, Sylvi ;) .

Lucinela 14.8.15 09:18

@Hermesfan
Nemyslím si, že by všechny exkluzivky dosahovaly poměru kvalita versus cena. A pro mě je Coco (EdP) věčná, i když zrovna teď nemám potřebu mít ji na poličce, stejně tak Chance v obou verzích jsou vůně, kterým se budu vždy ráda vracet.
Z exkluzivek je pro mě asi nejnudnější Beige (ale to už jsem psala).

Hermesfan 14.8.15 09:36

@Lucinela

chacun a son gout - každému podľa chuti, nie? ;)

Červánek 14.8.15 10:01

@Lucinela neboj, účinek No22 je spíše opačného rázu. Pokud Ti sedne, lidé kolem se budou Tě držet jako klíště. No22 je nádherná vůně.

Já bych brala všemi deseti i dvaceti ještě Bois des Iles a Cuir de Russie a to v jakékoliv koncentraci. :*

Lucinela 14.8.15 10:13

@Červánek
Věřím ti ;).

Bois des Iles miluji, taky bych brala flakón v jakékoli koncentraci a Cuir de Russie musím konečně vyzkoušet :palec: . Bohužel tuším, že se mi bude líbit :palec:

Černá káva 14.8.15 11:21
@Červánek píše:
@Černá káva @Lucinela no pro mě je No22 nádherná mýdlová vůně, kde se to aldehydy jen hemží a září právě v létě, mluvím o edt. Zatím jsem neměla možnost zkusit č.p. - to musí být teprve koncert.

Děkuji. Já jsem spíše guerlénovka ;) , ale pár Chanel(ů)mám ráda. Někde zkusím.

micuska6 23.8.15 15:52

@Poéma a mnohe dalsie. Doniesla som si vzorku: Bois des Iles EDT a uchvatila ma. Aky je rozdiel medzi EDT a ČP? Cenu EDT poznam, ale aka je cena cisteho parfumu nemam ani ponatia. Budem vdacna za kazdu informaciu.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek