Nejoblíbenější parfémy Chanel

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
domenica 23.8.15 16:58

@micuska6
Flakónek 15 ml extraitu Bois des Îles stojí v pařížském butiku 186 euro (nebo alespoň nedávno stál, ceny se průběžně zvedají).

http://www.imghosting.cz/…es/78bdi.jpg

Miluji obě verze, parfémovou vodu i čistý parfém. Čistý parfém má ještě o něco úžasněji zpracovaný santal, hlaďoučký, sametový, a na tom mléčně dřevitém, teplém základě jakoby tancují květiny. Přijde mi svým způsobem veselejší, barevnější než parfémová voda.

micuska6 23.8.15 17:22

@domenica dakujem za bleskovu reakciu. Zatial moju milovanu 31 RC v koncentracii extrait este nevyrobili. Po tej by som chnapla vsetkymi desiatimi. Uvazujem, ze dalsiu vonu z tejto rady by som si zaobstarala v tejto koncentracii. Zatial mam same EDT. Bois des Iles sa mi paci svojimi zlozkami a zaujimavym vyvojom.

• Citovat
  • Nahlásit
domenica 23.8.15 17:26

@micuska6
Pokud jde o 31 Rue Cambon, na extrait také čekám a čekám… už velmi dlouho. Ta by musela byla božská. ;)

Poéma 23.8.15 17:28

@micuska6 Začnu od konce, cena, pokud se letos nezměnila, byla vloni za 15 ml flakon parfému 186 E.
A k samotnému parfému, záměrně jsem si stříkla Edt a mázla č.p. a cítím to tak…
parfém je rozhodně bohatší, plnější i o něco sladší, jednotlivé složky jsou v něm proti Edt několikanásobně zesílené, zdá se mi víc lineární, počáteční aldehydy rychle vyprchají a pak jde především po notě krásného santalového dřeva, které v něm opravdu hraje prim. Čím déle ho mám na sobě je hladší, smetanovější, nádherně hebký. Pro mě je parfém BDI královnou santalového dřeva.
Siláž fenomenální, výdrž nekonečná.

micuska6 23.8.15 18:03

@Poéma dakujem. Jaaaj! A uz mam dalsieho chrobaka v hlave.

• Citovat
  • Nahlásit
Silvuna 23.8.15 18:12

Chanely

Tak ty muzu, uz z duvodu toho, ze maji takovou typickou poznavaci znacku,chanelovsky punc, ktery je skoro vsechny spojuje, vydrz, luxusni vjem, vetsina vhodna na ruzne typy dulezitejsich schuzek, hlavne tech pracovnich, tam pusobi luxusne a sala z nich stalost. Osobne mam rada a nosim Allure edp (sexy) Chance edp (universal), ten se mi ale nanestesti uplne roztristil v kabelce, N5 edp(romantika), Coco edp (elegance). Nektere dalsi mam jeste v planu vyzkouset podrobneji, ale napr. Coco Mademoiselle, me nikdy moc neoslovil.

porjk 23.8.15 20:16

@Silvuna Coco Mademoiselle byla jeden čas hodně oblíbená a v mém okolí jsem jí cítila tak často, až mi přestala být příjemná. Občas přívoním k vzorečku na zkoušku, ale asi by mi byla protivná. Mám No'5 edt,k té jsem se pročichávat nemusela,ta mi byla blízká hned,zrovna tak,jako 19 a19 poudrè. Ty mám jen v odstřicích a určitě bych užila flakony. Jiné vyzkoušené jen v parfumeriich mě za srdce zatím nevzaly.

Kerr 30.8.15 15:02

Já mám moc ráda ALLURE SENSUELLE, cítím se v ní dobře, dostala jsem na ní mnoho komplimentů. Moc si přeji čp, jaký je prosím rozdíl mezi ním a edp?

weeknd76 19.9.20 12:25

Zdravím. Přítelkyni chci koupit k Vánocům tento parfém https://***** od Chanel. Chci se vás dámy zeptat, jestli s ním máte zkušenosti a jak Vám voní? Předem děkuji!

*****edit admin- odkaz

Bridgett 19.9.20 13:07

@weeknd76 No.5 rozhodne nekupovat naslepo, pokud přítelkyně nezna a vylozene si ji nepreje. Je velmi specificka a mladym holkam většinou nevoni. Radeji bych zvolila nejaky libivejsi Chanel, napr. zelenou Chanci, ta se libi asi vsem, nebo i ruzovou Tendre.

Bridgett 19.9.20 13:09

Jinak ja mam z Chanelu prave No.5 nejraději :heart: Jinak si moje kůže s nimi příliš nerozumí, bohuzel.

lilithc 1.10.20 18:30

Dámy,nevíte jestli má tester Chanel No.5 edp 100 ml. víčko? Na Parfumcity na obrázku bez víčka na Cosmo je s víčkem ale taky o 1000,– Kč dražší.Děkuji za odpověď. :rose:

Lucinela 1.10.20 19:02

@lilithc
Tak na 90 % má flakón víčko. Premiére mělo.

lilithc 1.10.20 19:08

@Lucinela Díky. :-*

MagnolieS 1.10.20 21:42

@lilithc Od předloňska tuším mají všechny testery/razítka Chanel 100 ml víčka, jen č.p. stále krytky.
Bez víčka může bejt tedy starší šarže, nebo ho někdo z té nové klofnul :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek